Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 119 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 09:13 

Pattricia ale nie, to nie je povinné, ani ťa do toho nebude nikto nútiť. To je len na tebe, že ako sa rozhodneš. Ale za mňa, by som ti poradila, aby si to zvážila, lebo sa to vyplatí podľa mňa. Dá sa dať taká ako keby protišmyková a potom je ešte jedna na výber a tá vlastne zabezpečí to, že voda ti po povrchu tej vane stečie dolu a neostávajú ti kvapky kade tade. To keď zaschne, tak sa tam také malé špinky vodného kameňa tvoria. Takže minimálne za zváženie to stojí si myslím. Jednak čo sa týka bezpečnosti pri tej prvej a vďaka tej druhej je čistenie jednoduchšie a vlastne ani tak často potom netreba drhnúť vaňu.

Poslať Napísal: 03 Jan 2022, 09:54 

ViktorJucar - ak smiem, zaujímalo by ma, že ako ste sa rozhodli. Pre ktorú značku alebo teda firmu? Aj ste to postíhali nakoniec do konca roka? Lebo z vlastnej skúsenosti viem, že práve v takomto období sa toho zvykne dosť vecí nakopiť a potom človek nevie, kam prv skočiť a do čoho sa pustiť.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 11:36 

Ivulinkka12 ako píšeš, že to stojí za zváženie, tak presne nad tým uvažujem, že niečo takéto by sa hodilo. Hlavne tá protišmyková v našom prípade, lebo v sprchovej vaničke zase tá voda nemá kam toľko stekať ako je to v prípade vane. Len teda sa nespomína, že či sa to dá aplikovať aj na tie vaničky alebo je to produkt vyslovene určený len pre vane.

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 09:49 

ViktorJucar ako ste dopadli a pochodili? Vybrali ste nieco?

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 14:11 

Durino ano, to sme sa rozpravali. To sa este dodatocne dava potom podla poziadaviek, ked niekto chce. To maju aj svokrovci a tiez si hovorim, ze by to mohli vymenit za nieco, co lepsie vyzera. Ale oni su taki, ze pokial to funguje, tak to menit nebudu.
Ivka akoze mne sa to lubi, ze sa da taketo nieco k tomu dat. Skoda, ze to nedavaju aj automaticky.

Poslať Napísal: 10 Jan 2022, 09:54 

mirom ako som spominal, tak sme vyberali medzi takymi dvoma, co sa nam najviac pozdavali. rozhodli sme sa potom pre Kaldewei a brali sme aj vanu a aj umyvadlo. nepostihali sme to presne tak, ako som planoval. ono termin co sme si stanovili, ten sa dodrzal, len sme museli aj po veceroch este travit cas v kupelni, aby sa to dalo vsetko uplne na poriadok. ale som rad, stalo to za to. lepsie ako keby sa to este doteraz tahalo.
syndia81 nebudem pisat dvakrat to iste, tak keby si si pozrela, co som tuto mirom pisal, tam je take zhrnutie vlastne.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 12:24 

A preco prave kaldewei. Znaciek je mnoho tak by ma zaujimalo, cim vas tato znacka ohurila? Je niecim speci, alebo mali tvar vane po ktorom ste sa obhliadali?

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 12:54 

Ďurino nevidím žiaden dôvod, prečo by to nešlo aj na vaničky aplikovať. Však materiál je to ten istý, akurát čo je odlišné tak tvar podľa mňa. Ale to ani všetky vane nie sú úplne rovnaké. V tomto by som problém nevidela. Protišmykovú úpravu využiješ rovnako vo vaničke v sprchovom kúte ako aj v klasickej vani.
Pattricia možno to toľko ľudí nežiada, aby to automaticky takto zaradili do ponuky. To ti zase ja neviem povedať takéto detaily.

Poslať Napísal: 14 Jan 2022, 08:09 

alma vies co, u mna to bolo tak, ze sme pozerali, co sa nam paci a potom sme hladali nejakeho vyrobcu, co by mal taketo nieco v ponuke. brali sme do uvahy odporucanie predajcu a aj tuto ludi z diskusie, co uz mali nejaku skusenost. co sa tyka materialu, ak to myslis aj takto, tak smalt nam prisiel ako taka naj moznost, co sa tyka vlastnosti a aj pomeru cena vs kvalita. vyberat je tiez myslim z coho.

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 119 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre