Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 19 [ Príspevkov: 187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Nov 2021, 06:32 

Migi - tak super je to, že máš až dve miestnosti, kde by sa dal kotol dať...niektorí majú problém aspoň nejaké miesto preň nájsť, tak to je super...no a čo sa týka toho, že kde ho dať, to už by som asi riešil priamo s firmou, by ti vedeli povedať, kde to bude najlepšie, keď ti ho prídu zapojiť...

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 09:05 

A pri výbere treba prihliadať na aké parametre? Lebo ako je mi jasné čo všetko pri týchto kotloch môže byť popísané, len čo je také smerodajné?

Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 07:09 

@timo no tak hlavne asi typ a výkon či?...mal by si vedieť, aký by ti stačil vzhľadom na parametre tvojho domu...väčšinou čo som sa stretol s ľuďmi, čo to riešili, tak neutrafili a chceli si dať slabší...takže v tomto smere sa treba radiť s firmou, tí by ti vedeli poradiť, aby si si správne vybral...či prečo?...nad čím uvažuješ?...

Poslať Napísal: 01 Dec 2021, 09:31 

Aha okej, však ako jasné, len keď som si nie istý, či som si vybral taký čo by mi výkonovo stačil, to treba asi hneď riešiť s firmou čo? Lebo teda neviem ani či by sa mi rozmerovo vošiel do technickej miestnosti, tak neviem.

Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 08:14 

Timo - a ty ideš teraz niekedy riešiť nový kotol, alebo výmenu kotla alebo ako?...že či si sa len tak informoval, ohľadom tých parametrov...lebo si spomínal nejakú technickú miestnosť...ale teda myslím si...že teraz tie kotle nepotrebujú neviem aký veľký priestor...

Poslať Napísal: 20 Dec 2021, 10:30 

No myslím, že keby riešim výmenu kotla tak by som o tom trošku viac vedel, ale nie :D Riešim alebo teda chcel by som riešiť nový kotol. Hej presne mám technickú miestnosť, kde si predstavujem, že by bol len teda podľa čoho a akú firmu osloviť? Je ich teraz dosť na trhu z čoho sa dá vyberať?

Poslať Napísal: 21 Dec 2021, 08:39 

Timo tak pokiaľ sa do toho nevyznáš vôbec tak jedine s firmou to riešiť tak ako si napísal :D Lebo keby si si aj chcel nejaký vybrať ako budeš vedieť, že výkonnostne aký by ti stačil?

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 08:07 

Števlík a ty kotol máš? Tiež si to riešil s firmou od začiatku, tak ako si mi napísal? Lebo neviem, že výkonovo aký by stačil, už sa vidím, ako by som vybral to najväčšie delo, len aby to nebolo potom zbytočné, vieš že by som ho len priškrcoval, to mi príde také zbytočné.

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 08:46 

Timo fúha, no tak keď nemáš takú nejakú konkrétnu predstavu, potom jedine sa poradiť s odborníkmi. Viaceré firmy na trhu majú v ponuke kotol, možno keby si si pozisťoval informácie by si mal aj lepší prehľad, že čo a ako, a potom by sa ti aj možno zúžil výber. Alebo nejakého známeho nemáš, ktorý má kotol?

Poslať Napísal: 10 Jan 2022, 10:27 

Timo áno my máme kotol. Hej hej, mne kamoš odporučil firmu, lebo som vravel, že chcem riešiť kotol a bolo. A to bol aj môj prípad, keďže som si nebol od začiatku istý, že aký výkon tak som si nechal poradiť. Veď pokiaľ daná spoločnosť poskytuje poradenstvo tak to by bo hriech nevyužiť.

Stránka 15 z 19 [ Príspevkov: 187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre