Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 43 z 44 [ Príspevkov: 437 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 08:08 

trundzi tiez to mam tak dohodnute, ze dodanie by malo byt nejake tie dva tyzdne, mozno ak sa im toho viacej nakopi, tak tie tri. to je podla mna velmi dobra dodacia doba vzhladom na to, ze sa vsetko robi na mieru.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 08:29 

vedeli by ste pridat aj nejake foto ich roboty, ci to normalne na stranke si viem pozriet? reku ci je tam nejaka galeria alebo na googli najdem fotky ich roboty? akoze take realne myslim.

Poslať Napísal: 27 Jan 2022, 16:11 

eriksimal normalne si len zadaj do vyhladavaca a hned ti vyhodi Samadu, preklikni sa na ich stranku, potom preklik na referencie a tam su popridavane fotky nabytku, skrin, satnikov co robili. za kazdeho tam najdes nieco. fajn aj pre inspiraciu naprklad si pozriet nieco taketo.

Poslať Napísal: 11 Feb 2022, 12:05 

ooleg aha jasne, ja som stale hladal galeriu alebo take nieco. ale takto je to rovno s tymi recenziami aj ako ukazka. lepsie ako len cisto fotky pozerat. vdaka za typ.

Poslať Napísal: 15 Feb 2022, 11:51 

OOleg ja som dávala u nich robiť vstavanú skriňu na chodbu a aj taký menší šatník, čo máme spravené pri spálni. Som si povedala, že keď sa presťahujeme do nového, tak chcem dať spraviť čo sa bude dať takto na mieru. Nemusím nikde behať a hľadať, čo by sa mi tak mohlo hodiť a snažiť sa pokombinovať ten nábytok. Takto si to vie človek pekne podľa seba rozvrhnúť a načrtnúť a oni to potom len prevedú do finálnej podoby :)

Poslať Napísal: 28 Feb 2022, 07:54 

eriksimal no hej, nemaju to takto presne, ze by mali priecinok galeria, ale takto s recenziami. asi preto si to hned nenasiel. ale je to fajn, lebo si aj precitas, co ludia hovoria na ich nabytok, aj co sa tyka vyhotovenia, komunikacie, doby dodania a tak dalej.
danova rozhodne to ma svoje vyhody, ked sa to rozhodnes dat si takto spravit na mieru. odpada ti potom to hladanie a doladovanie a zhananie. takto si to nadiktujes vlastne podla seba aj ako ma vyzerat a aj to rozlozenie vnutri, ci chces policky, sufliky, na vesanie priestor a tak.

Poslať Napísal: 02 Mar 2022, 07:47 

Danova mozes si to dokonca na ich stranke sama spravit. ze si vytvoris navrh, tam je taka moznost, ze online navrh. tam si pozadavas, co potrebujes a oni sa ti nasledne na to ozvu ohladne cenovej ponuky a dalsich krokov. aspon teda za cias, ked sme my riesili skrinu, tak to takto fungovalo.

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 12:23 

To by si mala dobre, že si to môžeš takto rovno naplánovať a už len dostaneš ponuku obratom. Alebo by sa dalo s nimi aj dohodnúť, že by ste sa stretli a oni by to nejak spoločne s tebou všetko prešli.

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 11:42 

Grut vidíš, to som ani nevedel, že to takto majú. My sme sa rovno nakontaktovali a stretli a tak sme dohodli všetko potrebné. Ale dobre vedieť, možno sa ešte zíde takáto informácia do budúcna.

Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 08:06 

trundzi tak je aj toto moznost. ono kazdemu, co viacej vyhovuje. niekomu je napriklad lepsie, ked si to vie vsetko sam pozadavat aj s domu a potom so spolocnostou uz sa riesia dalsie veci ako je to zameranie, pripadne teda este doladenie nejakych detailov, ze ked uz pridu k tebe, tak ti vedia poradit, ze ako by to bolo mozno lepsie spravit, nejake finty pripadne poradit, ked s tym robia denno denne, tak maju predsa len viacej skusenosti s tym vsetkym.

Stránka 43 z 44 [ Príspevkov: 437 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre