Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 09:23 

Robert ale tak na internete si vies podla mna najst tolko inspiracie a ponuk ze to by hadam nebol nejaky problem. My sme napriklad pozerali najprv na webe ponuku topsedaciek a az potom sme isli pozriet priamo na predajnu, ze ako to vyzera. Ale tak u nas je to pri vsetkom tak, ze najprv net a potom osobny vyber. Tak sa lepsie vybera, lebo uz mas ako taku predstavu.

Poslať Napísal: 14 Dec 2021, 12:55 

Boihuš by si sa čudoval, veď aj keď je toho veľa, tak potom to sa ťažko vyberá. Skôr keby je toho menej tak to by som si rýchlejšie vedel vybrať :D Aha a teda ste toho viac obiehali čo sa týka ponúk jednotlivých obchodov? A akú ste si nakoniec vybrali?

Poslať Napísal: 15 Dec 2021, 08:23 

Robert ale zase to by tiez nebolo dobre, lebo si zober ze kazdy by mal taku istu sedacku doma. To je potrebne aby bolo toho viac. No jasne, tak pri vybere sedacky je to take asi automaticke, ze pozeras kde sa da, co je na trhu, z coho sa da vybrat, aby si si v principe mohol vybrat najlepsiu moznost pre teba.

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 08:30 

A dá sa to aj nejako nakombinovať, že keby sa mi nejaká páčila ale chceli by sme ju menšiu o nejakú jednu časť napríklad? To neviete ako funguje? Či sa dá prípadne dohodnúť.

Poslať Napísal: 17 Dec 2021, 07:14 

Coky to myslis tak, ze je nejaka standardne velka sedacka a ty by si z nej chcel mat len mensiu? To sa treba podla mna na konkretnej predajni poradit, ci sa to da vo vyrobe takto prisposobit. Ale zase ako vies zohnat aj mensie prevedenia gaucov, nepotrebujes sa hned pozerat po tych najvacsich ci?

Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 20:18 

Boihuš hej hej presne tak. Áno to viem, že sa dajú zohnať aj menšie ale vieš ako to je, keď sa mi zápači väčšia, či by sa to dalo vo výrobe potom nejako zriešiť, že by mi spravili takú istú ale menšiu alebo čo. Ale máš pravdu, to by som sa asi skôr už na danej predajni nejako poradil. Len mám pocit, že teraz je to také, že každá druhá čo vidím, je príliš veľká, že by som ju nezmestil do obývačky.

Poslať Napísal: 03 Jan 2022, 08:10 

Coky ale tak asi je to aj o tom, v akej predajni pozeras, lebo si myslim, ze sa v pohode daju zohnat aj nie uplne velke. Viem o com hovorim, ved som sa tych sedaciek uz co to napozeral, ked sme zhanali aj my a tiez nemame nejaku obrovsku obyvacku aby sme tam mohli napratat aj velky gauc.

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 08:29 

Boihuš a tu vašu sedačku ste kde zohnali? Keď si písal, že ste nechceli nejakú príliš veľkú, prípadne čo sa týka materiálu, je taký do ktorého sa fakt oplatí ísť, čo najdlhšie vydrží?

Poslať Napísal: 07 Jan 2022, 08:15 

Robert ved ale keby vsetky obchody predavali len velke sedacky, tak to uz by sme kde boli, jasne ze si dokazes najst aj taku, podla tvojich poziadaviek len treba hladat a netreba kupit prvu ktora sa ti ako tak pozdava aj ked o nej nie si presvedceny. My sme tu nasu kupili z top sedaciek. To mi kamarat odporucil, kedze aj oni od nich maju aj postel a sedacku.

Poslať Napísal: 10 Jan 2022, 08:59 

Boihus a podla coho ste sa rozhodli prave odtialto zobrat? Lebo ako my tiez zhaname, teda takto najprv som vyber nechal na manzelku ale ona na to nemala cas, takze si to beriem uz ja na starosti.

Stránka 28 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre