Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 106 z 107 [ Príspevkov: 1070 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 13:07 

Junior no len si myslím, že to asi ani nebude možné v tejto dobe všelijakej. Ale keď je tá expozícia vonku, tak mi napadlo, že by sa mohlo ísť dať teoreticky pozrieť. Však najlepšie tam zavolať a opýtať sa na to. Za to človek nič nedá a aspoň bude vedieť.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 09:38 

viktorjucar presne ako hovoris, dosky su uz doma a uz je aj podlaha spravena. bol mi s tym pomoct ten kamarat, co som ti vtedy spominal. podla mna nam to islo celkom aj rychlo. akoze je pravda, ze keby to necham na nich, tak by to mali hotove asi za polovicu casu, ale chcel som aspon takto prilozit ruku k dielu. a robota to nebola tazka. aj tie dosky su lahke na manipulaciu, nie je to nejake tazke alebo tak. cize sme to vlastne len ukladali jednu za druhou. zvladol by to podla mna kazdy. horsie by to bolo s tou podkonstrukciou, na tej si treba dat zalezat, ale kedze som to mal, tak ako som mal, ze som ju nemusel davat vyrabat, tak sa to dalo zvladnut uplne v pohode.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 19:21 

brado co spominas tie dosky, tak to by sa dala spravit z nich aj podlaha okolo bazena? nie je to take nejake, ze by to nasiaklo drevom alebo sa na tom smykalo, ked sa to zamoci?

Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 09:24 

Osticak takze ty si to vlastne postihal este predtym ako prisli tieto opatrenia. Ja reku teraz niekedy by si tam chcel ist. Tak to si potom dobre vychytal ako sa hovori. Tak povies, ze si zajednal, ale chyba mi tu info o tom, ze co presne :D Ako to bude cele vyzerat, aka farba, ci aj montaz a tak.

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 08:42 

pispa drevplastnove myslis? alebo teda wpc? oznacuju sa oboma nazvami, neviem, ze ktory ste pouzivali. a aby som ti teda odpovedal a len sa nepytal, tak ano, daju sa pouzit okolo bazena. ono by som povedal, ze primarne sa pouzivaju asi tak na podlahy na terasy a takto okolo bazena. chodi sa po nich fajn aj naboso a nesmyka sa na nich, preto sa dost hodia na taketo miesta. a neboj nic, nenasiaknu, oni su osetrene takou povrchovou upravou, ze ich to robi odolne.

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 11:50 

rajdosic ano presne tie som myslela. popravde ani som nevedela, ze dokonca to moze mat taketo rozne pomenovania. aj vies, ze preco sa to takto rozne oznacuje? a na co sa este mozu pouzivat, ked pises, ze primarne su to tie podlahy. tak co potom este dalsie napriklad?

Poslať Napísal: 08 Dec 2021, 11:27 

Aliban tak poďme na to teda. Vyzerať to bude dúfam, že najlepšie :D Normálne klasická terasa, v tomto žiadne extrémy nečakaj u mňa nejak. Ale v tej farbe sme sa trochu odviazali a vybrali sme tú modrú, normálne to má len označenie blue, takže to si aspoň ľahko zapamätám. Fasádu máme takú šedú tak reku to by mohlo ísť dokopy. Nevidel som u nikoho niečo podobné zatiaľ, tak som sám zvedavý. Podkonštrukcia bude hliníková a čo sa montáže týka, tak tú som si zajednal a kedy prebehne, to bude záležať aj podľa počasia celkom, akože zima problém nie je, ale aby náhodou nemrzlo alebo nesnežilo.

Poslať Napísal: 09 Dec 2021, 10:00 

brado to ano, v pripade ak by nebola ta podkonstrukcia alebo ten priestor nejaky, tak to by som nechal radsej na firmu. predsa len ta konstrukcia je taka vec, ktoru netreba zanedbat a treba to spravit poriadne a hlavne na prvy raz, aby sa tam clovek potom nemusel tisnut a nieco prerabat a dotahovat a podobne. ukladanie dosiek je myslim ta jednoduchsia cast roboty, vsak ako si aj ty napisal.

Poslať Napísal: 10 Dec 2021, 10:24 

viktor a ta terasa, to sa tiez robi z tych dosiek alebo z niecoho ineho? a dalsia otazka, ze ci to oni vsetko vedia prist aj porobit alebo sa len dosky objednavaju a zvysok si musim zariadit nejak inak.

Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 10:37 

pispa preco drevoplastove ci preco wpc? no wpc je skratka tipujem, ze anglickeho nazvu alebo nejakeho podobneho. a drevoplastove, tak to je podla mna logicke, pretoze obsahuju drevo a potom aj ine zlozky tipujem teda takeho plastoveho umeleho charakteru a rozne spevnujuce zlozky. tak tomu dali takyto spolocny nazov. na co vsetko? fuha, no tak pouzitie je siroke. jednak tie podlahy, ci uz terasy alebo okolo bazena, potom sa zvyknu pouzivat aj do plotoch ako tie take vyplne medzi jednotlive stlpiky, alebo este aj fasada mi napriklad napadla, ze aj ako obklad sa daju pouzit.

Stránka 106 z 107 [ Príspevkov: 1070 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre