Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 42 z 43 [ Príspevkov: 422 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 09:57 

bolo by realne mat vstavanu skrinu doma do vianoc, keby sa to teraz zacalo riesit. pre tu moju by to bol ani tak nie ze darcek ako splneny sen.

Poslať Napísal: 22 Nov 2021, 11:12 

som sa tu akosi dlhšie neukázal, tak aspoň ti teda zhrniem, že čo nové za ten čas a zodpoviem ti, čo ťa zaujímalo. takže v prvom rade oznamujem, že už je všetko doma hotové namontované. dodanie je okolo dvoch týždňov odkedy sa potvrdí ponuka a dohodne sa na všetkom. akože može sa stať, že to bude trvať dlhšie, ale to si o všetkom dopredu oboznámený. v mojom prípade som čakal presne 15 dní, ako aj uvádzajú, som sa ešte na tom bavil, že aká náhoda, že to presne takto vyšlo.

Poslať Napísal: 23 Nov 2021, 12:18 

Presne som si toto isté hovoril, že darček ako vyšitý, teda pardon zmontovaný, haha. Teraz už ma berú srandičky, ale nebolo mi všetko jedno, keď som nevedel, ako sa to bude stíhať. Kažodpádne odporučím ďalej, keď bude niekto zháňať kontakt na vstavané skrine alebo šatníky teda.

Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 10:58 

takze podla vasich skusenosti usudzujem, ze by sa dalo nieco take stihnut.
Bors mozes mi napisat, ze u kho si si daval robit skrinu? alebo teda neviem ani co konkretne to bolo vlastne.

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 10:34 

Bors tam zavisí aj od rozsahu tej zákazky, že aká bude dodacia doma, či to sa neberie do úvah a majú to tak všeobecne stanovené? Či sa to potom ešte individuálne upravuje?

Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 13:36 

Myslím, to bude tak, že proste je stanovená nejaká dodacia doba, aby sa vedeli ľudia a aj oni zariadiť, že zhruba, čo ich bude čakať. A potom sa to prípadne nejak upraví. Lebo tak je rozdiel, ak si niekto dáva robiť vstavané skrine do pol bytu a niekto si dá len nejakú šatníkovú skrinku.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 11:40 

nechcel som uz dlhsie cakat, tak som si prelistoval tuto co ste pisali davnejsie a na zaklade toho som oslovil firmicku. hadam budem mat rovnako dobru skusenost ako to vasich pripadoch.

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 08:55 

ooleg no ze daj nejaky typ teda. ja by som potreboval do spalne dat spravit vstavanu skrinu. ideme kupovat aj novu postel a premalovat a jedno s druhym, tak reku sa zbavime aj tych starych skrin, co tam mame a vyriesime to jednoducho jednou velkou vstavanou, kde to vsetko pomestim. a podla mna mi este aj miesto ostane na nieco dalsie, ak by to bolo spravene tak, ako mam predstavu.

Poslať Napísal: 08 Dec 2021, 07:20 

rajdosic tak to sme na tom dost podobne, tiez by som rad vstavanu skrinu, ale nechce sa mi hladat po obchodoch, tak to dam rovno na mieru vyrobit a bude to presne pasovat do toho priestoru. tuto co som cital, tak sa spominala samada, aj co som referencie pozeral, tak to vyzera byt fakt solidna, spolahliva firmicka, takze u nich idem davat robit.

Poslať Napísal: 30 Dec 2021, 18:47 

JozefBBB som si to pozeral na ich webe a tam sa píše, že montáž do 15 dní od odsúhlasenia. Tak to potom celkom rýchlo vedia mať hovoté si myslím. Tie dva týždne plus mínus je dobrá čakacia doba by som povedal. Však to keď susedia objednávali sedačku z nejakého marketu, tak čakali osem týždňov a to nebola ani zákazková výroba.

Stránka 42 z 43 [ Príspevkov: 422 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre