Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 71 z 72 [ Príspevkov: 711 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 25 Nov 2021, 10:06 

Len nie je to len o tej krbovej vložke, keď budeš mať zle urobenú montáž, obostavbu krbu tak krbová vložka môže byť akákoľvek prepracovaná..
Viem to podľa seba lebo proste som dbal na šetrenie peňazí, dal som sa nahovoriť na to, že krb si urobím sám s kamarátom a teda dopadlo to katastrofálne..
Stálo ma to aj dosť peňazí nakoniec a najmä nervov..

Poslať Napísal: 25 Nov 2021, 12:44 

a co bol problem?
neurobil si to dobre? alebo ako to cele dopadlo? ak si to pisal uz tu niekde tak sa to posnazim najst, len neviem o co ide :)

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 11:17 

Neoplatí sa takto šetriť, že? No moja predstava je stále taká, že by som chcel aby krbár prišiel navrhol mi vhodné riešenie a to aj zrealizoval, aby proste som s tým nemal vôbec žiadne starosti.
Ja dokážem rozhodnúť akurát tak o tom akoby som si vzhľad predstavovať, ale to je asi všetko :-D

Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 09:50 

Duggy a v čom je akože problém? Veď ty sa môžeš dohodnúť s krbárom nejakým, že či teda by sa mohol s tebou stretnúť alebo niečo, že potrebuješ toto a toto. Veď to je najmenej. Pozri si cech a vyber si. Skús pozrieť Deltako, s firmou mám ja skúsenosť a dobrú, lebo presne toto čo chceš mne urobili. Poradili, vysvetlili, všetko ako som potreboval. Lebo tiež som nevedel zo začiatku, tápal som, ale našťastie už to mám všetko v suchu a teda kúrim v zime prevažne len krbom, lebo aj spotrebu mám lepšiu, aj je to príjemnejšie.

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 18:48 

Ani sa nepýtaj, lacná krbová vložka, obostavba urobená podľa netu, rôznych takých tých návodov, videí, čo sa nám zdalo najvhodnejšie...
Sme to tak nejako neodhadli s kamarátom, že čo by bolo vhodné ale samozrejme dal som sa nahovoriť a sám som na to doplatil, čiže čo som chcel to mám v konečnom dôsledku...
Len potom keď som musel krbárovi volať, čo sa stalo a čo potrebujem, tak to mi už do smiechu moc nebolo...

Poslať Napísal: 08 Dec 2021, 17:53 

strn čiže si musel potom rozoberať celú stavbu krbu??

Poslať Napísal: 10 Dec 2021, 12:00 

To teda, najskôr som ale našiel firmu, čo krby stavia, s ktorými som si dohodol stretnutie aby vlastne prišli pozrieť najskôr, čo sa stalo, kde je problém a či sa s tým bude dať niečo urobiť a následne sme sa dohodli čo ďalej..
Ako čo urobia.. Čo to bude stáť a tak podobne.. Čiže som si dal vlastne urobiť nový krb.. :mrgreen: :mrgreen:
Teraz sa už na tom smejem, ale teda nebolo mi všetko jedno, keď som musel tomu čeliť..

Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 11:34 

Toto ti verím a teda myslím, že ty si sa už poučil, len škoda je to, že ťa to stálo toľké peniaze, lebo mohol si ušetriť keby si nebol vymýšľal.
Ale tak človek sa najlepšie učí z vlastných chýb, tak je to, no nie?

Poslať Napísal: 01 Jan 2022, 04:07 

Kto vedel.. Dnes by som si na to už dal pozor, to je jasné..
Ale tak už viem aj na koho by som sa obrátil, že kto sa do týchto vecí vyzná, čiže teraz je to už o inom už mám znalosti čo áno a čo radšej nie..

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 11:29 

igor pri tom ina cesta nie je, to krb sa neda len tak opravit, ze len nejaka cast a bude vsetko v poriadku, to aj napriklad keby praskla krbove vlozka, to sa neda len tak, ze sa vyberie vymeni ta a funguje sa dalej, ono cele je to komplet a treba to tak aj pri rekonstrukcii vnimat ;)

Stránka 71 z 72 [ Príspevkov: 711 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre