Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 11:56 

pattricia píše:
Majcca boli sme veru v tej Bratislave nakoniec. Som akurat Hnedovlaske pisala, ako sme dopadli. To nie veru, sedacku by som si netrufla objednavat takto online bez toho, aby som ju najskor videla. Aspon ja teda nie, ale viem, ze aj takto to zvyknu ludia robit.

no tak to si mala aj foto hned pridat, aby sme vedeli... rada si pozriem, co aj iny nakupili :)

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 13:40 

sonii to by som nepovedala, ze treba este aj takto hrubku koze rozlisovat. ale to zrejme len tak volnym okom ja ako amater nerozoznam, ze ktora v tom rozmedzi, kedy je to okej. vidis, to je napriklad dovod, preco je takto lepsie ist do predajne sa pozriet a popytat sa. tam ti vedia poskytnut viacero informacii si myslim.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 09:45 

Ahojte, kupovali alebo teda objednávali ste niekto teraz v blízkej nedávnej dobe sedačku? Že ako je to s dodaciou dobou? Nejak neskoro som sa zbadala a chcela by som, aby na Vianoce bola už doma. Reku či sa to dá ešte postíhať vôbec, vzhľadom na to, že budú istotne všade dovolenky a podobne.

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 10:03 

Majcca akoze to mi vobec nenapadlo, este keby som to ja kupovala, tak mozno, ale takto mamininu som ani nefotila popravde. Ale nasla som ju online, tak aspon takto. Mozte teraz hadat, ze aku farbu si vybrala :D Dokonca je este aj v akcii teraz. Asi potrebuju vyprazdnit sklady, tak niektore podavali takto do zliav. Tak sa mamina vytesuje, ze este aj usetrila nakoniec.

Obrázok

Poslať Napísal: 25 Nov 2021, 11:15 

@pattricia akože musím povedať, že je úžasná tá sedačka. Vôbec sa neviem rozhodnúť pre jednu farbu. Poviem si, že tá bordó je super, ale potom pozriem na tú zelenkavú a reku aj tá by išla. Prezraď, ktorú ste zobrali.
@Sandrika neviem zlatko, či by ti to stihlo prísť, keby si teraz objednala. Asi len tie kusy, čo budú skladom. Viem, že bola ešte pár dní dozadu taká akcia, že keď sa objedná, tak zaručujú dodanie do Vianoc. Skús si to pozrieť na fb, tam pridávajú často príspevky s takýmito informáciami.

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre