Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 19 z 24 [ Príspevkov: 234 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 07:45 

vierusa velmi vseobecna otazka, co sa pytas. je dost vela moznosti, tak by bolo asi lepsie, keby si to trochu upresnila. lebo ak sa najde nejaky blazon, co sa toho chyti a zacne ti vymenovavat vsetky moznosti a vyrobcov, tak to budes citat do rana.

Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 08:58 

- volak38 ale jasna vec, to som uz vybavil, aj som dostal naspat vypracovanu cenovu ponuku. teda tu predbezne, co sme sa bavili, potvrdil som a dohodli sme sa na zamerani na tento tyzden na piatok. mam vtedy volno, lebo nas nutia docerpat si este staru dovolenku, tak reku aspon toto vybavim. ano, tak mi aj hovorili, ale nepasovalo mi to hned, tak sme to posunuli kusok. bez problemov sa dalo dohodnut na iny termin.

Poslať Napísal: 25 Nov 2021, 07:20 

Trundzi ale jasna vec, uz asi nejaky mesiac je to, co mam branu hotovu. Podla mna aj viacej. Naposledy som spominal, ze som zvedavy, ako bude fungovat v mrazoch, ze ci to je ozaj take odolne a nebude sa zadrhavat alebo nejak strajkovat. Ale mozem prehlasit, ze je to bomba. Dam nech sa brana otvori a hned zacne fungovat. Este keby to tak aj s autom bolo, ze staci sadnut a ist a nie este rano pobehovat okolo neho a mrznut, kym sa cele oskrabe.

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 08:29 

Vieruša píše:
KubíkJ pozerala som niektorých tých predajcov, že čo majú v ponuke. Akože čisto len obrázky som si pozerala, žiadne extra popisy a hodnotenia som zatiaľ nesledovala. Čo sa mi ale páčilo tak boli buď také tie kovové alebo kované, neviem, ako sa to ani volá poriadne a potom tuším z hliníka. Tie boli také aj univerzálnejšie mi to pripadalo. Akože úplne všetko nakomplet sa bude robiť, tak je možné, že aj doplnky nejaké, len to presne neviem, že aké sa dávajú k plotu. Nejaká schránka alebo také niečo?

ked si spomenula ten hlinik, tak by som sa priklonil skor k tomu ako ku kovanej brane. ta je tazka a narocnejsia na udrzbu. pri hliniku to mas tak, ze ti spravia plot, branu vsetko a nestaras sa. nemusis to brusit, natierat, nezhrdzavie ti vplyvom pocasia a ani cas sa na tom nijak nepodpise.

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 10:30 

Junior máš tam od nich ten nemecký pohon čo dávajú, či si nejaký vlastný dával, keď hovoríš, že si nevedel, ako to fungovať a tak ďalej? Lebo nezachytil som, že s týmto štandardným, čo montujú by boli nejaké problémy.

Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 08:42 

Jurij54 tak zreferuj, ako si dopadol, ze ci nerobili problemy s tym, ze uz bol vyhlaseny zase tento obmedzujuci stav. Ale si myslim, ze takuto zakazkovu vyrobu to nejak nezasiahlo. Vsak zameranie prebieha vonku v exterieri a ked ste mali ruska ci respiratory ci ktore to vlastne vonku mame mat, tak by to mohlo byt okej.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 08:12 

Rybak ale tak to ja zase nechcem ani počuť, že všetky možnosti a všetkých výrobcov. Najlepšie by bolo, keby niekto napísal svoju skúsenosť. A to asi nebude mať nikto s takým veľkým počtom výrobcov, možno tak jeden dvaja. Lebo predpokladám, že ten plot aj vydrží nejakých tých 10 a hádam aj 20 rokov. Že to nie je taká vec, čo sa každú chvíľu mení. Ale napríklad niečo také z kovu, nie drevo alebo betón. Spomínali sme už hliník napríklad, že to by mohla byť celkom fajn voľba. Ale zase ja sa do toho toľko nerozumiem, to len čo som počula.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 08:15 

KubíkJ akože že je ten hliník taký odolný? No môže byť, však kadečo sa teraz už vyrába. Ale že by to nebolo ani natierať? Tak tomu sa mi moc nechce veriť, keď ti mám pravdu povedať. Však každý materiál časom vyzerá proste už nie tak dobre ako na začiatku? Veď to si pamätám ešte ako malá, že sa ploty natierali a aj teraz to vídavám. Si dajú ľudia kartón na múrik a šmirgľujú a natierajú.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 10:52 

Trundzi ale kdeže, nedával som vlastný, akože aj keď sa nad tým uvažovalo. Ale pri tomto nemeckom, čo oni dávajú, tak je taká istota, že to bude okej si myslím. Oni ho namontujú a aj sa tým pádom vzťahuje na to záruka. A keď ho používajú už toľké roky, tak musí byť dobrý podľa mňa. Taká firma ako sú oni by si si nedovolila použiť niečo, čo by nefungovalo, tak ako má.

Poslať Napísal: 02 Dec 2021, 11:51 

snad nevadi, ze sa v tejto teme ohladne brany skusim informovat na zabradlie na schodiste. a k tomu by som rovno pridal aj zabradlie na balkony. nech je to zladene a rovnake. mate nejake odporucanie? co som pozeral, tak to bolo take kovane, vyzeralo dobre, len neviem aka by bola nasledna starostlivost o to, ci by to nebolo treba nejak osetrovat. ak by sme vedeli, ako casto to treba potom natierat a podobne, tak uvitam kazdu radu.

Stránka 19 z 24 [ Príspevkov: 234 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre