Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 24 [ Príspevkov: 234 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 12 Nov 2021, 07:52 

Radain tak teda ukáž ešte, čo si si vybral, nech to máme uzavreté. Inak už asi moc k tomu čo nemáme ďalej riešiť. Máš aj nejaký termín, kedy by si to mal mať celé hotové a namontované?

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 07:41 

Jurij54 tak si teda poslal tu ponuku? No teda tie udaje vsetky, aby ti vedeli oni zaslat ponuku? Potvrdil si teda a dohodli ste sa na zamerani? Ti ma to zacalo nejak zaujimat, ze ako s tym celym pochodis. Tak daj vediet. Ono ked si to minuly tyzden zaslal a aj potvrdil, tak tento tyzden by podla vsetkeho malo byt zameranie. Byva to tak, ze od potvrdenia ponuky do nejakych piatich dni potom pridu k tebe.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 09:46 

- silvverst ako co som vybral? myslis model ci chces vidiet tu vizualiciu? to by som sem nerad pridaval, tak teda aspon spomeniem, ze som sa rozhodol pre Senu. Ta je taka, ze ani cez to nie je nejak vyslovene vidno a zase to nie je take, ze by sme boli ako zabedneni pred okolitym svetom. Prevedenie presne take iste ako maju na webe ten titulny obrazok k nej, len v zelenej farbe. Do dvoch mesiacov by malo byt hotovo, este mi termin postupne upresnia.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 14:58 

Ahojte, aktuálne to bude až na jar, ale už teraz by som sa rada dostala k nejakým informáciám a odporúčaniam, na koho sa obrátiť nielen teda pri výbere a kúpe brány ale oplotenia takého celého okolo domu. Ďakujem za každý názor.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 09:11 

Radain myslel som len že model aký a prevedenie. To by mi ani nenapadlo ti hovoriť, aby si pridával vizualizáciu, to je predsa len také osobnejšie, alebo ako by som to nazval. Takto presne ako si to popísal, to je úplne postačujúce. Však potom keď budeš mať nejaké ďalšie info, alebo keď budeš mať hotovo, tak daj vedieť.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 11:42 

Trundz áno, ten pohon som mal na mysli. Ako zatiaľ môžem povedať, že to ide bez problémov, ale neboli ešte ani také mrazy, ani sneh. Na to som zvedavý, ako sa to bude správať. Viem, že je tam nejaká garancia a tak ďalej, ale aj tak.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 07:18 

Vieruša píše:
Ahojte, aktuálne to bude až na jar, ale už teraz by som sa rada dostala k nejakým informáciám a odporúčaniam, na koho sa obrátiť nielen teda pri výbere a kúpe brány ale oplotenia takého celého okolo domu. Ďakujem za každý názor.

mas aj nejaku prestavu, ako by to cele malo vyzerat? alebo tak celkovo, ze ako si to prestavujes. aky material ano, aky nie. ci komplet cely plot aj vratane brany, branky, pripadne nejake doplnky? je fakt vela moznosti, tak by bolo mozno lepsie, keby si nejak upresnila predstavu.

Poslať Napísal: 22 Nov 2021, 07:26 

Junior ako dlho to už máš vlastne porobené? Si pamätám, že sme sa bavili, keď si sa ešte len rozhodoval alebo vyberal, už ani presne neviem. Potom si sa odmlčal na nejaký čas.

Poslať Napísal: 23 Nov 2021, 07:18 

KubíkJ pozerala som niektorých tých predajcov, že čo majú v ponuke. Akože čisto len obrázky som si pozerala, žiadne extra popisy a hodnotenia som zatiaľ nesledovala. Čo sa mi ale páčilo tak boli buď také tie kovové alebo kované, neviem, ako sa to ani volá poriadne a potom tuším z hliníka. Tie boli také aj univerzálnejšie mi to pripadalo. Akože úplne všetko nakomplet sa bude robiť, tak je možné, že aj doplnky nejaké, len to presne neviem, že aké sa dávajú k plotu. Nejaká schránka alebo také niečo?

Poslať Napísal: 23 Nov 2021, 09:41 

- silvverst tak potom som teda odpovedal na to, co ta zaujamalo si myslim, ci este nejake doplnujuce info by sa hodilo? potom napisem teda, ked bude hotove, ze ako prebiehala ta montaz a toto vsetko.

Stránka 18 z 24 [ Príspevkov: 234 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre