Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 13 [ Príspevkov: 130 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Nov 2021, 08:59 

Sico to si si spestril cakanie aspon. A ako jasne, clovek sa moze len utvrdit v tom nazore ked take nieco najde aj v clanku. Suhlasim, lebo viem aka je to kvalita, moji rodicia maju uz snad 30 rokov skridlu a stale vyzera dobre.

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 09:14 

Súhlas, akože škridla je paráda, čo sa týka aj povedzme po tej vizuálnej stránke a aj z toho pohľadu, že dlho vydrží. Ako nevravím, plechová strecha je možno rýchlejšie spravená ale podľa mňa teda vlastnosti sa nedajú ani porovnať.

Poslať Napísal: 30 Nov 2021, 08:14 

sico a dlho ste zvazovali aku strechu date? lebo ak tiez mame od nich, len by ma teda zaujimalo ako ste to pri vybere mali vy, ci vas niekto nepresviedcal ze aku si mate dat a podobne vzhladom ja neviem na cenu.

Poslať Napísal: 01 Dec 2021, 08:18 

majco presne tak a hlavne keď sa človek dočíta také vecí, že mu len potvrdia to rozhodnutie, to je paráda.
timo no asi tak, ako ja nehovorím, že čo sa týka plechu, je to zlé rozhodnutie, veď každý nech si spraví po svojom. čo sa týka mňa ale, som rád, že mám práve túto pálenú škridlu.
sršiak_pipo tak neviem čo je pre teba dlho, ale myslím, že tak normálne čo sa týkalo celkovo stavby to išlo ako po masle. nejako to nebola veľká dilema, že či takúto strechu alebo onakú.

Poslať Napísal: 14 Dec 2021, 07:55 

sico tak ale ty si hned od zaciatku vedel, ze chces skridlu? vies ako to myslim, lebo asi nie kazdy ktory stavia prvykrat je hned rozhodnuty, ze ci to bude skridla alebo plech alebo co.

Poslať Napísal: 15 Dec 2021, 08:26 

Srsiak_pipo tak mozno nie kazdy vie hned od zaciatku, ze aku strechu chce mat ale uz aspon priblizne si myslim, ze kazdy ma nejake tie informacie, ze co sa tak oplati co sa tyka kvality, ceny, narocnosti na udrzbu a podobne.

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 08:39 

Sičo len zase je to aj o tom, že kto má aký sklon strechy. Myslím, že ľudia skôr keď stavajú tak si volia škridle, teda my sme to tak tiež spravili plus čo mám aj pár známych. Že nešli do plechu. Len to potom keď človek vidí aj v správach, že to nič nevydrží pri nejakom horšom počasí, či?

Poslať Napísal: 17 Dec 2021, 07:19 

Coky tak je to na kazdom ako sa rozhodne. Teraz mozno aj ked niekto kupuje uz nanovo postaveny dom a je tam taka alebo onaka strecha, uz co spravis ak s tym nie si ok. Ale suhlasim s tebou co sa tyka skridla podla mna teda je tiez kvalitnejsia aj co sa tyka farebnej stalosti aj zivotnosti.

Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 00:31 

Čoky ale tak to by som až tak neriešil, že čo je v správach a teraz každý ten typ strešnej krytiny ide kvalitovo dopredu a teda nie len kvalitou ale keď si vezmeš tak aj cenou sa celkom vedia vyrovnať, že to už človek fakt aby rozmýšľal, že akú strechu si dá.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 09:35 

ale tak teraz je to uz take presne, ze prihliadat na cenu sa uz asi neda, lebo to uz nie je taky citelny rozdiel, skor je to uz o tej kvalite, prevedeni, a hlavne zivotnosti, ze sa na to prihliada.
boihus ty si pouzil tiez skridlu? rozhodoval si sa potom podla coho, ci si hned vedel ze pouzijes tuto krytinu?

Stránka 13 z 13 [ Príspevkov: 130 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre