Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 13:37 

jurij54 to by bolo asi uz moc prekombinovane. pozerala som si aj tie zaluzie iba, tie vyzeraju tiez zaujimavo, ked je tam moznost si aj farbu vybrat, aka by mi pasovalo. som zvazovala, ze by som aj tie dala a farbu by som si mohla aj podla miestnosti vybrat. vies, ze ked obyvacku mame tak do hneda a biela viac menej, tak tam nieco taketo, do kuchyne zase napriklad iny odtien. to by mohlo celkom dobre vyzerat si myslim.

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 08:25 

Vieruša to hovoríš o akom druhu tienenia, čo sa dáva len na okná? Akože to sa všetky, hej, ale že to tam netreba nejak navŕtavať alebo lepiť alebo ja neviem akými takýmito drastickými spôsobmi zasahovať do toho okenného rámu.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 09:57 

Pispa to nie je zlý nápad. Že vlastne, čo sa týka tienenia, tak to by bol všade rovnaký druh a potom by si to len takto farebne doladila. Dobrá voľba si myslím. Takže ostávaš tiež pri žalúziach, či to bol len príklad uvedený na nich.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 13:10 

Junior toto čo som ja spomínala, tak to je deň a noc tienenie, ale tuším sa aj niektoré iné druhy dajú takýmto spôsobom pripevniť. Bližšie som to veru neskúmala, keďže to nebolo pre mna také prvoradé. Zvažuješ aj ty kúpu niečoho nového na okná? Mne sa strašne žiadalo niečo tam dať, nemala som nič a záclony, to u mňa neuvidíš ani keby čo bolo.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 09:36 

vieruša a máš taký pocit, že to budeš chcieť meniť tak skoro? to zase tak ťa nepoznám, aby som to vedela posúdiť. ale tak či tak, dobre povedal, že keby sa to aj dolu dávalo, tak to nebude poznať. fajn napríklad v prípade, že by si sa sťahovala a chcela si ich vziať so sebou, že by si ich aj potom využila. podľa dobré, že ste zvolili túto možnosť.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 12:51 

aliban7 o nieco vacsie su nez take tie klasicke. to moja na tom trvala, ze ona chce velke okna, aby bolo viacej svetla dnu. predtym sme byvali v byte, ktory bol dost temny a muselo sa kolkokrat aj cez den svietit, tak teraz si to chcela vynahradit tymi oknami. ono nejaky vyrazny rozdiel takto na vzhlad medzi tymito dvoma modelmi nebol. aspon ja som to teda nepostrehol, ono tam ide v podstate len o tie lamely. vsak podla toho to ma aj oznacenie.

Poslať Napísal: 12 Nov 2021, 08:47 

jurij54 no presne, ze jedno tienenie a teda farby pripadne pomenit. keby bolo viacero druhov tienenia, to by bolo take divne, gycove si myslim a moc by sa to nehodilo. ani neviem, ci som to tak u niekoho uz vobec videla, ked tak rozmyslam nad tym. no to nie, to bol len priklad, to som hned na zaciatku povedala, ze zaluzie klasicke moc nechcem. myslim, ze den a noc to vyhraju.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 11:46 

Baky akože ja som za veľké okná, pokiaľ je tá možnosť. Takto prirodzené svetlo je istotne lepšie ako vysvecovať. A keď hovoríš, že ste museli aj cez deň, tak to jej úplne rozumiem, prečo si vybrala takéto okná. Hej hej, aj som si myslel, že tak všeobecne to bude asi to isté. Keďže aj ten názov je rovnaký. Inak som sa nedávno dočítal, že to počiatočné písmeno v názve hovorí o tom, že aké je zahnutie lamiel. A potom už od toho sa odvíjajú aj vlastnosti, lebo tie sú mierne odlišné pri jednotlivých modeloch.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 14:46 

Sandrika ale to si nemyslím, akože hej, možno som ten typ, čo má rád nové veci a veľa a často, ale nemyslím si, že by sa to vzťahovalo aj na tienenie. Pri tom nevidím dôvod, prečo by sa malo meniť, pokiaľ bude fungovať a slúžiť tak, ako má. Skôr by pripadalo do úvahy to sťahovanie ako výmena, ale aj to by som ho nechala asi tam a nebrala ho so sebou. Ale prípadne, ak by si ho potom chcel nový majiteľ vymeniť, tak to bude mať jednoduchšie.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 11:35 

Vieruša tiež nie som práve zástanca záclon, čiže by som prijal niečo také na okná, aby ti žalúzie sa tam vôbec už potom ani nežiadali. Na to len prach sadá a keď sa s nimi pohne, tak to potom lieta po celej miestnosti. Čo ma ale privádza k otázke, či to tak nie je aj pri tom tienení.

Stránka 22 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre