Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 32 z 40 [ Príspevkov: 400 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 11:51 

zdar exot - podla toho, co teda som si zistoval, tak zakladova doska musi byt aj pri takomto dome, akurat teda odpadaju starosti s inymi vecami, ktore pri stavbe murovanych domov zaberu kvantum casu.
Rozdiel je v tej konstrukcii domu ako takej. Mna to zaujalo velmi ked som videl u suseda ako rychlo mali dom postaveny a nemali okolo toho ziadnej roboty a starosti, to proste bola radost pozerat.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 13:56 

Tak to je jasne. Je to viac menej skladacka a hlavna uspora je v tom, ze sa skladaju velke dielce, kdez to pri tehlach, skladas v podstate male lego. No sranda, ze komplet steny vedia niektori postavit za den

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 11:36 

Len ja prichadzam na to, ze vlastne ani nie je dobry napad riadit sa cenou, lebo to dokaze dost tak zmiatnut cloveka, ze akym smerom sa vybrat. Ono vsetko ma asi svoje plusy aj minusy a treba si to zvazit.
Mne sa pri murovanom prestalo pacit to, ze vlastne stavias to z kadejakych materialov prasnych a potom cely zivot to vlastne dychas a teda to ziadnemu cloveku neprospeje.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 14:23 

Rudo ono je to iné keď je dom postavený z kvalitného dreva, to je podobné aj len pri krove, že je iné keď je z kvalitných hranolov postavený, keď nie je proste nejako poškodené to drevo alebo čosi podobné.
Už veď naši predkovia stavali z dreva rôzne stavby a mnohé sa zachovali dodnes a je fakt, že už len to keď vezmeme do úvahy.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 13:18 

Flipik ale to asi zalezi od narocnosti stavby ako takej, od navrhu nie?
Moze sa stat, ze nejaky ten projekt by som mal a povedala by mi firma, ze proste toto nie je realizovatelne alebo nieco take?

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 13:49 

myslim si, ze dobra firma, by nemala mat so ziadnym projektom problem, popripade ak to bude nutne, by si ho len trocha upravili. no osobne by som si nechal aj poradit, kedze asi o takychto veciach vedia viacej

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 13:51 

Vinco tak problém nie ale hlavne by mali vedieť poradiť...Čo bude lepšie, vhodnejšie...Ale teda myslím, že drevodomy keď sa stavajú tak nie je problém poschodové alebo aj bungalovy, že v tomto smere je to úplne jedno...Všetko ale je to asi o dohode s firmou...Pre mňa tá komunikácia na začiatku by bola základom...

Poslať Napísal: 17 Nov 2021, 09:21 

No len neviem ako to je pri firmách, čo domy stavajú, myslíš že oni majú aj nejakých svojich projektantov, že budú vedieť sa na to pozrieť, čo je dobré a tak?

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 21:14 

Myslím si, že hej. Ono najlepšie je ak majú taký projekt, ktorý ti vyhovuje. To máš potom o starosti menej. No sú isto aj firmy, ktoré aj domy stavajú, no vedia ti pripraviť aj projekt na mieru. To je podľa mňa to najlepšie, mať to takto jednou firmou zastrešené

Poslať Napísal: 19 Nov 2021, 10:17 

Banika podľa mňa nejaký katalógový projekt málokomu sedí, nie každému to vyhovuje a keď niekto si chce dať postaviť montovaný drevodom tak je dobré priamo projekt s firmou riešiť. Kontrakting má svojich architektov s ktorými spolupracujú a tým pádom by ti vedeli pomôcť aj s týmto a budeš presne vedieť čo sa dá urobiť, čo ako by bolo vhodné a ako sa k tomu firma postaví. Zatiaľčo keby si donesieš nejaký ten projekt ty, tak môže byť potreba potom dáke ďalšie zmeny porobiť.

Stránka 32 z 40 [ Príspevkov: 400 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre