Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Nov 2015, 09:54 

Ahojte zaujímalo by ma ci niekto mate skúsenosti s projektom ABA1 - Betliarska Bratislava tato novostavba ma cca 3 roky , a mam možnosť zakúpiť jeden byt , ďakujem za každý príspevok.

Poslať Napísal: 23 Nov 2015, 09:56 

Ahoj ja som tam bola asi pred rokom pozriet a mam taky pocit z toho ze budes mat okno do cesty alebo susedneho baraku, ale ide zas o tehlovy byt za primeranu cenu... dalsie plusy ze mas clekom nizke mesacne naklady na byvanie, predpokladam ze to beries ako startujuce byvanie nepredpokladam ze tam budes byvat do dochodku.. zda sa mi to lepsia investicia ako do panelaku

Poslať Napísal: 25 Sep 2016, 19:24 

Mne sa veľmi páči na tomto projekte Aba1 Betliarska že tam máte aj podzemné garáže, takže je to určíte krok do predu :)

Poslať Napísal: 25 Sep 2016, 21:19 

zo severnej strany doslova 2 metre od rusnej cesty a z juznej strany vo vzdialenosti odhadom 20metrov je 8 poschodova bytovka, ktora tuto 3 poschodovu stavbu zatienuje.
aj z toho dovodu drviva cast priestorov nie su byty, ale ateliery, aby si nekupila atelier - teda nebytovy priestor, kde je nedostatok denneho svetla. co mam prehlad o novostavbach v petrzalke, aba hodnotim snad najhorsie, hned po projekte domino (je to len moj nazor).

Poslať Napísal: 12 Okt 2016, 07:28 

Svagrov kamarat si tam kupil byt, kedze 1-izbak tam stal prakticky par korun (na Bratislavu), ale ze steny medzi jednotlivymi bytmi su tam take tenke, ze pocujes rozhovor ludi aj o 2 byty dalej..Byvam kusok odtial, chodim okolo tejto novostavby denne na autobusovu zastavku a kratko po kolaudacii, ked sa tam ludia nastahovali, pomaly v kazdom okne svietila tabulka "Na predaj", najma na tych nizsich poschodiach..Rovno pod oknami mas z jednej strany zastavku autobusu, takze tiez nic moc..To, ze je to novostavba je sice pekne, ale radsej panelak ako byvat tu..Hlavne ak planujes v buducnosti sa prestahovat inam, aby si nemala potom problem sa tohto bytu zbavit..

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 13:31 

Dobrý deň,

dovolím si reagovať na Vaše príspevky aj keď je to starší inzerát. Chcel by som sa Vás spýtať, či ste teda byt kúpili alebo či máte nejaké skúsenosti s bývaním v tomto projekte.

Ďakujem.

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre