Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 28 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 11:02 

hnedovlaska no a ja mozem cakat, kym das vediet. tak som som rad, ze som mohol poradit a este to padlo aj na urodnu podu.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 09:40 

Trundzi to si ma celkom potesil touto informaciou. Takze mne staci ist do obchodu a kupit len jeden produkt. To som fakt rada. Lebo keby viacej, tak to uz by bolo rozhodovanie, ze co s cim sa moze a nemoze kombinovat. A vrstiev kolko sa tak dava?

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 10:56 

Máte nejaké skúsenosti s Drevoluxom? Konkrétne by ma olej zaujímal, chcel by som natrieť drevenú podlahu, lebo teda už vyzerá strašne a zimu by už asi zrejme nezvládla. Bol som sa pýtať v obchode a tam mi predajca poradil toto. Ale teda chcel by som si vypočuť ešte nejaké názory, kým sa do toho pustím.

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 06:39 

Syndia84 no rado sa stalo teda. Pravda, tam nemáš na čo čakať. Akurát nezabudni na to, že to vyžaduje ešte nejakú údržbu, kým začneš malovať. To treba prebrúsiť, nech tam nie je starý náter ošúpaný, nejaké triesky vytŕčajúce a podobne. Keď už sa do toho ideš pustiť, tak nech to vyzerá fakt dobre vo výsledku. No čo sa týka tých vrstiev, tak to ti takto od oka povedať neviem bez toho, aby som to videl. Niekedy stačí jedna, inokedy je dať lepšie dve. To budeš už vidieť si myslím.

Poslať Napísal: 27 Okt 2021, 08:43 

... silvverst... co takeho by ta napriklad zaujimalo? ja som s nim robil asi dva roky dozadu, ked som natieral taku malu terasu pred domom. buduci rok ma to bude cakat asi zase. tiez kupim tento olej, co som aj predtym. podla mna je fajn, tak nemam co vymyslat s niecim inym...

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 07:16 

Šorino03 napríklad, či môžem použiť olej alebo by bola lepšia nejaká iná možnosť. Neviem či lak alebo lazúra alebo nejaký vosk alebo niečo ďalšie. Ty vravíš, že ten olej bol v pohode? Tiež budeš aj teraz kupovať ten istý? Predajca mi informoval len možnosti vlastne a už som nemal viacej času, ponáhľal som sa po deti, takže viacej info nemám teraz.

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 12:29 

@OOleg to ja som rada, že si mi poradil a nemusela som sama pátrať po niečom. Možno by som ani dobre sama nevybrala. Teraz ma bude zase kedy čakať niečo takéto? Ako dlho to vydrží byť pekné a v pohode?

Poslať Napísal: 29 Okt 2021, 06:53 

Trundzi ano ano, to mi je jasne, ze aj taketo nieco treba spravit, kym sa pustim do natierania. Takze to budem poznat az potom ked ta prva vrstva uschne, ci tam treba este davat dalsiu?

Poslať Napísal: 29 Okt 2021, 09:36 

… silvverst… osobne si myslim, ze co z tohto pouzijes je tvoja volba... ked ti mam ale povedat, mne osobne sa lak nepozdava napriklad a neviem, ci s tym voskom by sa nepracovalo nejak tazko... vyberal by som medzi lazurou alebo olejom... olej zvykne byt skor takej neutralnej farby, ze proste ti to len osetri a ochrani a farba ostane zachovana... lazuru si vies kupit potom aj v nejakom odtieni... tak to neviem, ako by to chcel radsej mat spravene... mne sa robilo dobre, nemozem nic zleho povedat... pojdem do toho isteho, este aj moj otec ho pouzival a zakazdym chvalil, ze dobre kupil...

Poslať Napísal: 29 Okt 2021, 11:17 

hnedovlaska tak to zalezi od mnohych faktorov. ale ked to mas takto nie priamo pod holym nebom, ze ked naprsi, tak na to neleje a nebyva v zime zasnezena, tak podla mna to netreba tak casto. akoze myslim tym, ze nie kazdy rok. mozno aj raz za tri roky by mohlo stacit. ale to je len moj hruby odhad, kedze som lavicu nevidel.

Stránka 28 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre