Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 09:26 

@jakub-bubo ako myslíš, že servis, ovládanie a záruku, veď teraz už snáď každá firma poskytuje približné rovnaké podmienky na všetko nie? to je už uhol pohľadu by som povedal, či ti potom bude vyhovovať také alebo onaké ovládanie a tak, nie?

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 10:58 

teraz sa vlastne ako postupuje? ja si vyhliadnem kotol, spravím objednávku danej firme a až potom sa rieši nejaké to poradenstvo, že ako by to bolo najlepšie. alebo tu funguje úplne naopak, aké máte skúsenosti?

Poslať Napísal: 27 Okt 2021, 10:14 

tiež by som tvrdil, že je to ako u koho. pri jednej firme si ho vyberieš sám a hotovo a pri inej je lepšie, keď s nimi komunikuješ od začiatku a všetko. ty tiež zvažuješ, že si dáš kotol, či prečo si sa pýtal?

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 07:16 

Nozo - asi by nebolo na škodu, ak si nejaký kotol vyhliadneš aj kontaktovať tú firmu najprv, nech ti poradia...na čo sa zbytočne náhliť...lebo ako neviem aký si odborník na takéto veci ale podľa mňa je lepšie to nechať na odborníkov...už máš nejaký vyhliadnutý?...

Poslať Napísal: 03 Nov 2021, 10:25 

okej a máte nejaký tip, kde sa oplatí pozerať, aby som si teda nejaký mohol vyhliadnuť? alebo mi rovno môžete odporučiť, čo sa tak najviac dáva, či to záleží na niečom? vieš čo nie som nejaký extra odborník, ale myslím, že ako keby si o viacerých prečítam voľačo, tak by som si vedel hádam spraviť ako taký názor.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 10:46 

Nozo - napríklad ja mám dobrú skúsenosť s kotlom od Wolfu...keď som zháňal, známi mi dali typ...tak reku som na na nich rovno nakontaktoval...ono ak zhanas informacie, alebo si chces spravit obraz nie je skodu mat aj kamosov v tomto smere, pripadne teda to este internetom riesit a nejakym porovnanim...

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 10:58 

róbert a podľa čoho si sa rozhodol vybrať kotol práve od nich?...na základe toho, že kamaráti mali skúsenosť?...lebo to je tiež taká väčšia investícia by som povedal, a neviem či sa hneď obrátiť na konkrétnu firmu...ale to skúsiť zistiť od známych, ako si to aj ty mal...

Poslať Napísal: 13 Nov 2021, 11:08 

robert a ty ked si si vyberal kotol, co sa tyka kurenia, to bola pre teba prva volba? lebo ved vsetci vieme, ake su teraz moznosti, co vsetko sa da na vykurovanie vyuzit. ze preco sa rozhodnut prave pre kotol?

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 07:09 

PinkaMaroš - tak vieš ako to chodí, keď vidíš ako to funguje u kamarátov tak ťa už niečo presvedčí o kvalite...jasné, že to nie je najmenšia investícia...ale keď som chcel riešiť vykurovanie, tak som hľadal možnosti, zisťoval som si čo sa dáva do domov...ako to funguje, ako sa všetko ovláda a potom som sa už nejako rozhodol...
Boris8_8 - presne, je veľa možností čo zvoliť pri vykurovaní, ale u mňa bol kotol viac menej na prvom mieste o čom som uvažoval...

Poslať Napísal: 19 Nov 2021, 08:01 

čo sa týka výberu kotla, riešili ste pred tým aj umiestnenie?...lebo ako mám dve také miestnosti, kde by sa dal dať a neviem či to mám ja pred tým nejako prispôsobiť alebo ako to funguje v tomto prípade...

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre