Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 27 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 11:54 

Ďurino čiže ti nakoniec aj schválil, čo si si vybral. Ono sa to dá, že aj sám si vieš vybrať. Ale aspoň pre istotu sa opýtať. Nech vieš na sto percent, že dobre kupuješ. Akože s touto značkou sa dobre pracuje. Čo sa natierania týka, tak to je jedna báseň. Žiadne stekance a pekne sa vpíja. S týmto zvyknú byť pri niektorých výrobcoch dosť problémy napríklad.

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 06:58 

dat na poriadok vonkajsok teraz ci to nechat radsej na jar. tot otazka, co ma teraz trapi. ako by bolo lepsie to vyriesit. vy to ako zvyknete. keby to teraz spravim, tak na jar mam vystarane a nemusim nic. ale zase na druhej strane, ci to nie je zbytocne takto na zimu, ked nabytok bude aj tak schovany potom.

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 10:54 

@OOleg vidis, som sa zle vyjadrila. Myslela som hej, ze od tej znacky. To som akoze bola rozhodnuta, ze budem od nej kupovat, ked si mi ju spomenul. Nie som znalec, tak si necham poradit. Ale predajca hovoril, ze je to kvalita, co oni ponukaju, takze ma potesil.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 12:23 

Fuscher to je dost dolezite si myslim. Darmo by mohla byt lazura akokolvek kvalitna pokial by sa s tym pracovalo nie dobre. Treba prizerat aj na to a radsej sa takto poinformovat dopredu nez kupovat bez uvazenia.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 09:39 

hnedovlaska tak potom je vsetko v poriadku. daj este vediet, ze ako to dopadlo, ako sa ti pracovalo. vies, take nejake zhrnutie.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 10:56 

Ďurino to je pravda. To sú asi také hlavné veci, na ktoré treba prizerať pri výbere. To ako sa s tým pracuje a aký je výsledok. Jednak vizuálne a potom čo sa týka životnosti. Že ako dlho vydrží ten jeden náter.

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 11:58 

Trundzi tak ale ci by sa rozhodlo pre jedno alebo druhe, pri oboch plati to, ze drevo osetri a ochrani, nie? aspon si myslim, ze by to tak malo byt. a este by som mala otazku, ze ci staci teda pouzit takyto prostriedok alebo predtym alebo potom sa nieco este nanasa?

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 13:01 

@OOleg ja už mám aj hotovo, to som asi zabudla nejak spomenuť, že? :D Ale nie, len včera sme to dali na poriadok, to som nemala ešte kedy sa ozvať. Tak ti poviem, že to išlo super. Napríklad niektoré farby sa ťažko rozotierajú, že keď beháš potom štetcom hore dole, tak sa to tak ako keby drolí. Ja som sa tohto nejak bála, že aby sa to aj pri tomto nestalo. Ale to vôbec. Pekne sa s tým robilo. Drevo fajn nasiakalo, nebolo, že by ostalo niečo na povrchu. Dali sme dva nátery, že to tak bude lepšie sme si povedali. Ale asi by aj ten jeden postačoval.

Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 06:44 

Syndia84 ale jasné, že obe majú takýto efekt. To sa nemusíš báť, že by si zle vybrala. Niekto dáva ešte niečo ako penetráciu predtým, ale to nie je vyslovene potrebné. Ani žiaden lak napríklad netreba dávať potom už po funuse. V podstate si stačí teda čisto len ten olej napríklad.

Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 08:33 

Fuscher samozrejme by bol každý rád, keby vydrží čo najdlhšie, nech nie je potrebná ďalšia starostlivosť. Ale tam záleží podľa mňa nielen na tomto prostriedku, aký sa použije, ale aj vplyvy počasia treba brať do úvahy. Lebo keď máš napríklad záhradný nábytok pod strechou a keď normálne tak, tak je to istotne rozdiel.

Stránka 27 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre