Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 16 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 09:51 

Jurij54 tak som to nemyslel, len že je rozdiel, keď on to teraz čerstvo vybavuje všetko, tak bude mať aj pozisťované. Ani nie že viacej, ale lepšie si bude pamätať než ja, keďže som to vybavoval 5 6 rokov dozadu. Ale zase môžem ti dať aspoň info, že aj po tých rokoch funguje všetko ako má. Žiadne zadrhávanie pri chode alebo že by niečo po čase nedoliehalo tak ako na začiatku. A vyzerá stále rovnako dobre. Aspoň takto ti to viem zreferovať po rokoch užívania.

Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 07:38 

fuscher ved jasne, zmysel to dava. by bolo ozaj asi zbytocne hoc aj len uvazovat nad tym, ze by si oslovil niekoho ineho ako ich.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 06:40 

Volak38 to uznávam aj ja sám, že som zvolil dosť netradičný spôsob pri výbere. no jasné, ten prišiel na rad ako druhý v poradí a vyzerá to tak, že ďalej už ani nepôjdem. ostál fajne. cenová ponuka bola hotová fakt behom chvíľe. záruku poskytujú hádam najdlhšiu, aká sa dá dosť. a výber bol fakt veľký. to len také základné info na začiatok.
Trundzi tak veď to je dobrá správa, nie? Jasné, že sa hodí aj takéto zhodnotenie po viacerých rokoch využívania. Ešte lepšie, keď mi to vieš aj takto zhrnúť. Jedna vec je to, ako sa vybavuje a všetky tie info o montáži a tak. Ale je dobré počuť, že čo som si vybral bude aj po rokoch fajne slúžiť.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 10:40 

Radain to je v pohode, aj keby to presne na cm nesedelo. To je taká predbežná cenová ponuka. Keď ju potvrdíš, tak potom sa dohodnete ďalej na zameraní, že prídu k tebe a až po ňom ti vypracujú takú origoš ponuku. Na základe tých údajov, čo si sami pomerajú. Ale tak je v tvojom vlastnom záujme, aby si tú prvú neodflákol. Čím presnejšie to už vtedy zadáš, tak budeš mať lepšiu predstavu, koľko ťa to bude stáť.

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 06:43 

Jurij54 ale pravdaže. Veď to je fajn dozvedieť sa takúto info, nie? Keď sa chystáš kupovať domov niečo a dozvieš sa, že iný to má už niekoľko rokov a stále sa mu to páči. Tak ja si myslím, že budeš na tom aj ty po rokoch. Veď materiál je hliník trvácny. Oni majú vlastnú lakovňu, tak tým pádom si dajú aj na povrchovej úprave záležať istotne. A máš na ňu záruku 11 rokov, takže dobré, nie?

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 07:45 

- silvverst ozaj? ja som to bral uplne tak, ze toto bude proste cenova ponuka, ktora bude finalna. neviem, preco som si to myslel. aj mi prislo divne, ze by stacili len taketo moje miery, bohvie, ci aj uplne presne. normalne som zostal teraz taky pokojnejsi. tak tym padom to mozem ist pozadavat a uvidim, co vyjde a co sa bude diat dalej. pomerane to mam uz dlhsie, na papieriku vsetko poznacene.

Poslať Napísal: 27 Okt 2021, 07:00 

Trundzi ozaj? Akože to so zárukou som vedel. To som si pozeral, keď som si tak celkovo prekukol firmu. Ale tú lakovňu som si tam nevšimol. Tak asi aj preto nie je problém ani výber inej farby ako je vo vzorkovníku. Keďže si to sami robia, tak to majú takto vymyslené. Dobre vedieť každopádne. Tým pádom nielen sami vyrábajú ale aj lakujú a montujú. Sa mi to páči, keď si to vie firma takto všetko sama porobiť.

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 07:40 

Jurij54 to hej, aj u mňa majú takéto firmy veľké plus, keď si vedia veľa vecí samé zabezpečiť a nepotrebujú niekoho ďalšieho, kam by posielali na spracovanie produkty. Takto si to vedia všetko pod jednou strechou spraviť. Tým pádom by aj doba dodania mala byť kratšia ako pri iných firmách si myslím. Ale neviem to moc posúdiť, nemám to s čím porovnať. Logicky mi to tak vychádza.

Poslať Napísal: 03 Nov 2021, 07:33 

Skyp14 hej hej, naco spekulovat ked tym najdolezitejsim som si bol isty. proste to je zarucena istota by som povedal. a nie len na zaklade toho, co som sa niekde dopocul alebo styl znamy ma znameho. mam s tym sam skusenost, takze to je nieco uplne ine.

Poslať Napísal: 03 Nov 2021, 09:37 

Radain ale to nie, si zober, že tam ľudia môžu kadečo pozadávať, čiže tohto sa oni nejak vyslovene nedržia. To je skôr tak pre ich prestavu, aká zákazka by ich čakala a pre tvoju prestavu, aby si vedel, čo by ťa to asi mohlo stáť. Potom tá finálna ponuka je až po zameraní, kedy si to oni sami všetko pomerajú, popíšu a vyrátajú. Tak potom nemáš na čo čakať, keď už to máš takto prichystané. Už si to aj vybavil hádam za ten čas, či ako?

Stránka 16 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre