Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 347 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 12:32 

Matico no ja áno, ale je možné, že keby si sa opýtal niekoho iného, tak by ti poradil, aby si to skúsil spraviť sám. Ale ja by som sa do toho nepúšťal, ak som s tým nepracoval. Akože obzvlášť teda by som to nechcel skúšať na svojom. To chcem, aby bolo spravené poriadne a nie že by sa stalo, že by bolo niečo zle prekryté, tým pádom by mohlo zatekať alebo podfukovať. Takže za mňa hej, za mňa ti radím, aby si si na to našiel partiu. Ešte keď aj hovoríš, že to nie je čisto len rovná strecha ale sú tam aj tie okná.

Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 11:47 

Aliban7 tak to si ma zaškočil s touto požiadavkou o foto. Takú po ruke veru nemám, kde by to bolo celé dobre vidno. Takže ti to nemám ako ukázať. Ale máš predstavu ako vyzerá falcovaný plech klasik céčko. Na tom zase nie je nič špeciálne takto vizuálne. To ani nebolo u mňa nejak na prvom mieste, alebo ako by som to povedal. Išlo mi o to, aby strecha slúžila a aj po rokoch sa na ňu dalo spoľahnúť.

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 11:36 

Syndia84 mne sa to paci, ked natrafim na taketo zeny cinu. tak preco by si sa nechala odradit. mala si vybrate, co sa ti paci a teda tipujem, ze uz dopredu si mala aj pozistovane nielen teda o tej konkretnej krytine ale aj o firme. asi skor si pocula o firme ako o tom modely, ci sa mylim?

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 12:58 

„KubíkJ“
- rado sa stalo, to je najmenej takto pomôcť. Aspoň aby si mal istotu, že sa zbytočne nepreženieš. Aj keď si myslím, že teraz už toľko ľudí nebude robiť strechy. Taká sezóna na takéto práce je myslím tak od jari a v lete. Potom už ľudia chystajú skorej na zimu. Ale zase na druhej strane, je tam možnosť, že bude kratšia dodacia lehota, keď nebude toľko zákazok. Tu špekulujem a vymýšľam scenáre. Počkám si, čo povieš, že ako si pochodil.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 13:28 

Baky tak dakujem za uznanie teda. No ako sa to vezme. Najskor som videla u jednych znamych takuto krytinu na streche, len v inej farbe. Tak som sa vypytovala, co to je zac a od koho ju maju. Takto som sa dostala vlastne k vyrobcovi a potom si uz nasla tuto svoju. Cize postupnost bola model, firma, farba.

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 08:22 

Aliban7 hej, tomu rozumiem. Keby išlo čisto len o rovnú strechu, tak by to bolo jednoduchšie. Tú partiu si musím sám len niekde vyhľadať? Či sa to dá aj nejak všeobecne? Tak to myslím, že niektoré firmy majú svojich vlastných montážnikov, tak či je to tak aj v tomto prípade.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 07:25 

Matico ešteže si napísal, že ako myslíš to všeobecne, lebo to som nevedel, ako myslíš. Myslím, že pri tomto nemá firma priamo svojich montážnikov. Skôr sú to nejaké partie strechárov, ktoré sa takémuto niečomu venujú. Ono keby si sa skúsil popýtať u predajcu, tak si myslím, že by ti vedel niekoho poradiť.

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 10:22 

LT-tomas píše:
„KubíkJ“
- rado sa stalo, to je najmenej takto pomôcť. Aspoň aby si mal istotu, že sa zbytočne nepreženieš. Aj keď si myslím, že teraz už toľko ľudí nebude robiť strechy. Taká sezóna na takéto práce je myslím tak od jari a v lete. Potom už ľudia chystajú skorej na zimu. Ale zase na druhej strane, je tam možnosť, že bude kratšia dodacia lehota, keď nebude toľko zákazok. Tu špekulujem a vymýšľam scenáre. Počkám si, čo povieš, že ako si pochodil.

tak ono mne to zase nejak neponahla. preto som to ani nesilil, ze to musi byt hotove nutne v lete. ani teraz, keby sa nestihne do konca roka. este zimu tato stara strecha znesie a potom by som ju najradsej dal dolu a vymenil za novu. my napadlo, ze by som ju aj teraz objednal a keby sa porobila na jar, to by bolo idealne. len neviem ako je so skladovanim celych tych balikov, ked to dorazi. ci nie je problem, ak to bude dlhsie stat.

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 09:53 

Aliban7 vieš čo, podarilo sa mi úplnou náhodou natrafiť na jedných. Teraz ako boli dušičky, tak som stretol bývalého kolegu a mi vravel, že tiež tento rok riešil novú strechu. Tak som od neho popýtal nejaké informácie a rovno aj kontakt na chlapov, čo mu boli položiť novú krytinu. Aspoň o jednu starosť menej týmto pádom.

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 13:29 

„KubíkJ“
- takže ty takto dopredu vlastne riešiš tú strechu. Však ono dobre si to vymyslel. Keď ti mám pravdu povedať, tak to presne neviem. Akože hej, môže sa skladovať nejaký čas, to isto hej. Keď si zoberieš, tak oni to tiež niekde musia mať uskladnené. Ak to bude mať vhodné podmienky, tak si myslím, že tam nie je žiaden dôvod na to, aby nevydržala do jari. Si zober, že ešte pár týždňov potrvá, kým ti príde a oteplí sa ani sa nenazdáme.

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 347 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre