Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 25 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 12:21 

Jurij54 to ťa zase ja neobviňujem, že si na niečo zabudol. Len som podotkla, že tam bolo ešte niečo, čo si nehovoril. To máš pravdu, takto sa ťa tu budem vypytovať na každú jednu vec, na ktorú padne reč. Rada si samozrejme vypočujem aj tvoj názor, nech mi má kto poradiť. Ale keď mi máš všetko rozpisovať, to by bolo otravné. Lepšie bude ísť k tomu predajcovi a tam sa priamo pýtať. Mne ani nenapadne, že na čo by som sa mala pýtať, kým sa o tom nezačne hovoriť. On mi to tam bude vedieť aj poukazovať, že čo je čo, nie?

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 09:41 

Ivulinkka12 jasné, však on tam má normálne nejaké dvere vystavné a aj tie prierezy napríklad, aby si človek vedel tú výplň pozrieť. Však to je normálne, že ľudia idú takto k predajcovi sa popýtať. Pri dverách je v každej tej kategórii viacero možností a my ako bežní užívatelia to nemám odkiaľ poznať všetko.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 08:37 

Aliban7 to si uvedomujem, preto sme aj zakročili. Už máme aj objednané, takže teraz len čakať, kým prídu a bude pokoj. Nejaké tri štyri týždne by to malo trvať. Tak som rada, že to takto celkom rýchlo bude. Dúfam, že si tak skoro zase niečo nevymyslí.
Spaciir no jasné, však tak sme aj vybrali. Zbytočne sme nešpekulovali. V podstate sme kúpili to, čo nám predajca odporučil.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 07:27 

Vieruša tak to potom bude mať rovno už ako darček k Vianociam. A nemusí ju tým pádom trápiť ani to, čo si spomínala, že nechce, aby ste jej vy kupovali tie dvere. Dve muchy jednou ranou. Pamätáš aj aké ste vybrali?

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 08:51 

vierusa to je niekedy aj najlepsie takto spravit. ze prides a nechas si poradit. zbytocne bude clovek spekulovat, ked sa v tom nejak moc nevyzna. takto ja chystam napriklad ist pozriet dosky drevoplastove do showroomu. tiez nie som znalec, tak sa chcem popytat. tak ti teda len poprajem, nech dobre sluzia.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 13:42 

Jurij54 tak mi ešte poraď, ak budeš vedieť, že kde by som našla takéhoto predajcu. Lebo zatiaľ som dvere nekupovala, tak ani neviem, kam by som sa mala ísť na to pýtať. No teda to, že ich majú v marketoch, o tom viem, ale asi tieto tam nenájdem si myslím, keďže je to taká špecifickejšia výroba si myslím a nie radová pásová kus za kusom.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 12:00 

@ivulinkka12: to mas pravdu, ze v marketoch ich asi nenajdes. tam proste naberu dvere a ine na kusy a to predavaju. ani neviem, ci sa da takto prist, ze by si si chcela podla svojich rozmerov dat vyrobit. ale poradim ti, pozri si to tu https://www.sapeli.cz/sk/predajcovia tam si najdes v akych mestach ma kto v ponuke tieto od nich. mas tam rovno aj adresu a otvaracie hodiny, tak to vies pozriet, co ti bude vyhovovat.

Poslať Napísal: 23 Nov 2021, 07:21 

Spaciir akože ja sa absolútne nesťažujem. Mne sa tie dvere páčia, vyzerajú, že ich spravil ten montážnik od nich dobre, že to nikde neškre, nevrźga. Pekne pasujú do toho priestoru, akože že sa sem hodia, takže nemám najmenšie výhrady. Ďakujem ti krásne, verím, že budú.

Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 08:59 

Ivulinkka12 to máš pravdu, že v takýchto marketoch asi nie, tam by som nekupoval, keď mám za seba hovoriť. Obzvlášť, keď potrebuješ takéto niečo odlišné než sú klasické dvere. Vyskúšaj napríklad Sapeli, na nete majú uvedených aj predajcov, ktorí majú v ponuke ich dvere, tak by si si to rovno vedela dopredu vyhľadať a nemusíš behať kade tade a pátrať.

Stránka 25 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre