Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 06:58 

Trundzi no preto to tak aj chcem spraviť, aby som mal nejaký prehľad už dopredu, čo ma bude čakať. Napísal som aj jemu, takže hádam sa niečo podozvedám. Však akože keď budeš mať niečo k tomu povedať, tak kľudne. To že ty si si dával dávnejšie neznamená, že od teba informácie nie sú užitočné.
Volak38 prvoradý mi bol ten výrobca. Chcem si to sám pozrieť, že čo ponúka, z čoho sa dá vyberať a takto. Ale kľudne keby si v skratke mi na začiatok aspoň povedal, že ako to prebieha celé, tak to by som prijal. Je mi jasné, že si v prvom rade musím vybrať a dať naceniť, o čo mám záujem. Tie ďalšie kroky som mal skôr na mysli.

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 06:57 

Skyp14 pardon, to som asi prehliadol, alebo to bolo ozaj dosť dávno potom. Tak roboty s tým nie je veľa. Ide hlavne o ten odvoz. Ty si bol ten lepší prípad ešte, že ste to mali ako odviezť preč. Ale dôležité je, že to je na poriadku.

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 10:28 

-silvverst praveze este nie. asi uz je aj navyssi cas. vsak co aspon nieco som si pozistoval takto dopredu. len cil otazka, ze kam ich poslat. ktorym vyrobcom. pozeral som si tak zbezne, ze ktore fimy sa takemuto venuju, kam by som mohol rozposlat. ale tak zacnem tuto u tej, co si mi spominal. akoze ale ak by prisli nejake dalsie tipy na firmy, tak kludne, nebranim sa. aspon by som mal lepsie prehlad. lebo zatial vobec neviem, na aku cifru sa pripravit.

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 07:52 

Jurij54 zvazujes aj viacero vyrobcov oslovit ohladne cenovej ponuky, ci si rovno vyberies len jedneho a tomu ostanes verny? to len cisto zo zaujimavosti sa pytam. tak tvarime sa, ze ponuku uz mas a potvrdil si ju, hej? potom sa dohodnes na zamerani a nasledne uz ti daju nejaky termin, kedy by si mal mat hotovo a potom sa dohodnete na montazi. to je v skratke asi tak cele. neviem, ci este nieco ine by si chcel.

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 10:02 

simon mudro hovoris, niekedy nie je podstatne ako sa dopracuje k vysledku, ale samotny vysledok.
fuscher to si viem predstavit. zena ked pochvali, tak to stoji za to, ze? to len zartujem, aby si sa neurazil alebo nieco. to si asi spravil najlepsie ako si mohol, ked si oslovil tu istu firmu. jednak pre to, ze ti to bude ladil cele a nemusis snorit po nejakom modely u ineho vyrobcu, ktory by ti aspon ako tak pasoval. a za druhe, uz poznas cely ten priebeh, co treba kedy riesit a na co sa pripravit.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 09:26 

Volak38 chcel som spraviť tak, že sa popýtam na nejaké výrobcu, aby mi poradil niekto a toho by som si pozrel. Ak by mi niečo nevyhovovalo, tak som chcel potom zase popýtať radu na iného výrobcu. Asi divná taktika, či? Zatiaľ sa mi ale toto pozdáva.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 10:40 

Jurij54 akoze priznavam, ze je to zaujimavy sposob a neviem, ci by mi niekto doteraz vravel, ze prave takto sa rozhodoval pri vybere. ale pokial ti to vyhovuje, tak nic proti. hlavne, ze sa dopracujes k vysledku. a tohto spominaneho vyrobcu si si uz odsledoval podla tychto tvojich kriterii? ze ako obstal?

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 06:57 

Radain tiež by som povedal, že to nemáš prečo odkladať. Mal by som, ale ostanem verný tejto, s ktorou mám dobrú skúsenosť. Keď pozrieš na ich web, tak tam majú takú šikovnú vec, volá sa to tuším online konfigurátor. Že si tam len naťukáš svoje údaje, parametre, atď a za pár minút ti pošlú naspak hotovú cenovú ponuku. Však pošli ich viacej, tým nemáš čo pokaziť a uvidíš, kde ti čo ponúknu.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 10:51 

Skyp14 ale to zase nie, srandičky rozoznám. Hej hej, to je pravda. To bol asi hlavný dôvod, prečo som sa takto rozhodol. Ono keď je jedna vec od nich, tak by bolo asi divné, keby som zháňal na ďalšiu robotu niekoho iného. Mne sa ľúbi, ako porobili, takže to je ďalší dôvod, prečo takáto voľba.

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 06:57 

- silvverst a to je akoze finalna cenova ponuka, ci je mozne tam potom este nieco pomenit? lebo ja si to sice viem pomerat, ale moze sa stat, ze treba pri niektorych mierach par cm pridat alebo ubrat. viem, ze tak to bolo aj tienenie, ked sme objednavali domov. tak reku, ci nahodou to nebude aj pri brane takto nejak. aby sa nestalo, ze mi to potom nebude vychadzat a bude treba nieco dopasovavat.

Stránka 15 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre