Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 31 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 11:05 

Bartel to je na tebe, ale teda čo som si zisťoval, čo už viem, tak niektoré firmy majú svojich stavbyvedúcich, ktorí na všetko dozerajú aby všetko proste bolo ako má byť. Aby boli dodržané technológie a postupy, čo treba.
Lebo teda vieš čo ty tam akože napozeráš, nadozeráš, keď nemáš o tom páru, no nie?

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 08:31 

Ferto presne o tomto to je, že musí na to prizerať niekto so skúsenosťami. Proste je to zbytočné aby si tam ty bol, keď nevieš, akože som za to vopred si pozisťovať, informovať sa o kvalite a tak podobne, to bez pochýb, ale dozerať na niekoho, kto je oveľa väčší odborník na danú vec jak ja, to mi príde zbytočné.
A teda pri tom koľko má napríklad Kontrakting skúseností, koľko rokov sú na trhu, tak myslím, že to už hovorí aj samé za seba.

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 09:29 

Jrgy presne toto aj mňa zaujímalo keď som pozeral firmy na krovy, lebo akože je už dosť firiem na Slovensku, čo sa takýmto veciam venujú. A teda nie je kvalita ako kvalita, drevo jak drevo, mne to veľa času zabralo, kedysi by som asi výber toľko neriešil, ale dnes keď viem, že vlastne na všetko som si zarobil vlastnými rukami a viem, že čo koľko stojí tak proste chcem nech to stojí za to.

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 07:05 

ty uz mas krov aj urobeny?...pre koho si sa rozhodol?...to si si akoze aj ponuky cenove daval robit viacere aby si aj o tom mal prehlad?...tie teda nie su zavazne?...lebo to ma tak trosku matie, ze ci to tak niektori hned aj neberu, kedze vynalozia usilie aby ti tu ponuku urobili...

Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 13:14 

Asi všetci si dávajú robiť viaceré ponuky, no niekedy to nie je len si vybrať podľa mňa len podľa najvýhodnejšej ceny. To by mohlo priniesť viacej škody ako úžitku

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 18:31 

To máš pravdu. Môj otec hovorieva, že nie je taký bohatý, aby si mohol dovoliť lacné veci a má to niečo do seba. Pri takýchto gro veciach na dome sa oplatí si poriadne prejsť trh a nájsť kvalitu

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 19:12 

ono je dobre mat viacere ponuky, aj my sme tak mali na dom, ale teda nebolo moc nad cim vahat, sice ceny boli rozne, to je fakt, ale teda vobec na tom sme nestavali, nevyberali podla toho, pretoze dom chceme mat jeden na cely zivot a podla toho sme aj vyberali ;)

u nas na komplet takto robila tato firma ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 30 Okt 2021, 18:04 

super fotka, to pri takejto stavbe, v takomto stadiu uz ma clovek taky dobry pocit, ze to byvanie uz je na dosah, aspon teda ja to tak mam ;)

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 11:22 

ti poviem, ze uz som bol rad, ze sme sa niekam pohli vtedy, ale teda s firmou stavat bolo aspon bez stresu, bez nahanaciek, proste oni robili a ja som sa mohol venovat praci a rodine a len sme si volali ako to ide a sem tam som sa isiel pozriet aby som mal prehlad, takze v mnohom nam to pomohlo ;)

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 13:44 

Vyzera to zaujimavo. Taketo stavby sa zatepluju nejakym specialnym systemom, ci aj to moze byt rozne. Zakladovu platnu mas klasicku ako pri murovanych domoch?

Stránka 31 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre