Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 26 z 27 [ Príspevkov: 269 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 08:55 

...hachi - no neviem, ci ste sa nerozhodli aj celkom neskoro...ved niektore predajne, a myslim ze je to vacsina, co mavaju dlhsie dodacie doby, prave kvoli vyrobe...ze vela sedaciek nemavaju len tak skladoch...a keby ste si zrovna vybrali taku, ktora sa vam paci...by sa kludne mohlo stat, ze budete cakat aj niekolko tyzdnov, ci to by nevadilo?...

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 07:39 

to je pravda, a možno zvlášť teraz, keď si už ľudia pomaly uvedomujú, že sa blížia sviatky, tak treba rýchlo rýchlo zháňať nové veci :) a pri takýchto nábytkoch si tiež myslím, že môžu byť aj dlhšie čakacie doby, kvôli výrobe.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 07:12 

@hachi - a už ste sa s tým výberom niekam pohli? Lebo presne ako tu už odznelo, teraz ak sa viacerí rozhodnú pre takýto typ darčeku, tak je možné sa bude aj dlhšie čakať na dodanie. A ešte mi napadlo, keď to chcete ako darček, predpokladám, že starkí o tom nevedia, budú vôbec chcieť tú svoju pôvodnú vymeniť? Vieš ako to chodí, ak sú už starší ľudia na niečo zvyknutí.

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 09:49 

no práveže sme to chceli úplne ako prekvapenie, i keď je pravda, aby to aj dobre dopadlo, že sa im nová bude páčiť. a tak poviem vám, že nie, buď sa nám žiadna nepáči alebo čo sme zisťovali tak presne, dlhá dodacia doba. máte typ, kde sa oplatí ísť pozrieť? čo máte také overené?

Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 10:49 

hachi ale ja si myslím, že to nebude taký problém, len si dajte záležať akú vyberiete. skúste prípadne zistiť, aký materiál majú radi, čo sa im páči a potom by to hádam nemalo byť také náročné. len teda ako už písali viacerí, treba odhadnúť ten čas dodania. skús pozrieť napríklad topsedačky. my máme od nich už pekných pár rokov a sme radi :) ale pokiaľ to má byť prekvapenie a netušia o tom, tak aj keby to prišlo neskôr ako pred sviatkami by hádam nevadilo, no nie?

Poslať Napísal: 28 Okt 2021, 07:19 

Mám otázku, dajú sa niekde zohnať farebné sedačky?...myslím to tak, že každá časť na sedenie dajme tomu, bude inej farby...doma sa neviem rozhodnúť...ale teda najviac u nás vyhráva takáto možnosť...

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 09:43 

Som celkom prekvapená, že chlap a chce farebnú sedačku :) By som skôr tvrdila, že sa budeš zaujímať o niečo neutrálne, takže super. A vieš ako farebne by mala vyzerať? Lebo keď som ja zháňala k nám domov, tak som napríklad v topsedačkách videla také. Mali aj samostatné farebné gauče a potom aj ako ty zháňaš, že každá tá časť na sedenie bola farebná. Tak keď tak, vyskúšaj tam pozrieť :) Ale pokiaľ sa doma neviete rozhodnúť, toto je zaujímavá voľba, že pre každého niečo.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 10:13 

Hej len teda vieš ako to je, rodina, viac hláv, viac rozumu zrejme a každému keď sa páči niečo iné...to je náročné každému vtedy vyhovieť...a keď chcem aby sa páčila a všetci s tým boli ok...tak to treba asi aj takto riešiť...aha a dá sa ísť pozrieť aj osobne niekde?...

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 09:19 

A prečo nie aj taká farebná sedačka vie oživiť obývačku :)
Ale ako súhlasím, že tam keď sa pôjdete pozrieť tak uvidíš aké rôzne kombinácie farieb majú.
To je tak, keď už máš rodinu a chceš každému vyhovieť, len treba myslieť na to, že je to na niekoľko rokov.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 10:39 

Róbert - podľa mňa to môže byť celkom fajn nápad aj kompromis...Keď beriete do úvahy aj to, že to je kúpa na niekoľko rokov a ak decká budú väčšie, aby sa vám stále páčila...Majú predajňu v Prievidzi aj v Bratislave, môžeš ísť pozrieť...A pôjdete celá rodina na výlet, alebo to už nechajú deti na vás ako na dospelých?

Stránka 26 z 27 [ Príspevkov: 269 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre