Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 41 z 41 [ Príspevkov: 405 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 08:14 

Zdravím vás vospolok. Potrebovali by sme, žena povedala, na chodbu nejaký šatník. Najlepšie teda vstavanú, lebo miesta tam veľa nie je. Po obchodoch nám je zbytočné behať, lebo je to taký rozmer, že ťažko nájdeme niečo, čo by presne do priestoru zapasovalo. Takže som otvorený všetkým nápadom a odporúčaniam.

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 14:01 

@milan44 - najlepšie to takto vyriešiť vstavanou skriňou alebo teda šatníkom. Však to je v podstate jedno, ako sa to nazve. Veľká výhoda, že to máš ozaj na mieru, takže vieš využiť každý jeden centimeter miesta. My sme takto zháňali po obchodoch dávnejšie skrinku a to sme normálne už s metrom v ruke behali po predajniach a merali všetko, čo sme zbadali. Ale nič nebolo také, že by zapasovali. Tak sme si povedali tiež toto, že si dáme radšej vyrobiť na mieru a bude nás to stáť menej času a nervov.

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 14:36 

práveže som to takto nechcel robiť. zbytočne vypisovať kade tade a dohadovať sa na niečom, keby som proste dopredu vedel, že potom ich odmietnem. preto ma potešilo, keď som našiel tohoto pána. popravde som ani nedúfal, že by mi odpísal. a nakoniec to tak dobre vypálilo, že som dal na neho. však už boli na tom zameraní ešte minulý mesiac. takže teraz čakáme, kým bude hotovo.

Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 09:08 

Presne toto by som chcel, aby sa ten priestor maximálne využil. Nech je tá skriňa proste od stropu až po zem. Zbytočné mi bude nejaké voľné miesto na skrini. Radšej nech je to takto a všetko sa môže dnu podávať. Tomuto by som sa presne chcel vyhnúť. Nech nemusím strácať čas behaním po všetkých možných predajniach. Pretože aj tak si myslím, že by sme nenašli to, čo chceme. U koho ste si dávali vy vyrobiť? U nejakého stolára, či rovno ste oslovili nejakú firmičku? Kľudne ak máš nejaký tip, tak napíš. Aspoň by sme sa s tým pohli a bolo čím prv hotovo.

Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 10:19 

A tak znie to celkom logicky. Ja som to myslel tak, aby si si vedel, kde by ťa to koľko vyšlo. S tým tie firmy rátajú, že nie každá cenová ponuka, ktorú vypracujú bude aj potvrdená. To sa neboj. Tak dobre potom, že si natrafil. Niekedy ozaj človek ani nedúfa a z ničoho nič príde takéto niečo. Kedy by si mal mať teda hotovo? Neviem vôbec, že ako dlho trvá dodanie takéhoto niečoho.

Stránka 41 z 41 [ Príspevkov: 405 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre