Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 24 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 03 Sep 2021, 10:32 

Ivulinkka a tak ono zase podľa počutia si to tak môže človek predstaviť. Ono keď som videl už aj v gaučoch miesto normálne molitánovej výplne napchaté kadejaké kusy látok, tak by ma ani toto neprekvapilo. Ale neboj nič. Skús si to tuto pozrieť, aby si mala lepšiu predstavu, ako to vyzerá vlastne https://www.sapeli.cz/sk/konstrukcia-ur ... nost-dveri Lepšie vidieť, než keď sa tu máme o tom dohadovať. Tam máš aj tie ostatné výplne znázornené. Napríklad to ako sa budú otvárať? Alebo povrch, kovanie a takéto niečo?

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 12:18 

Jurij54 keď to počujem prvý raz, to by som bola ozaj čarodej, aby som si to presne vedela predstaviť. Ale popísal si mi to fajn, keď som si pozrela tie obrázky teraz, tak to úplne pasovalo. Ale lepšie, keď som si to mohla pozrieť aspoň takto na stránke. Tak predsa tam bola ešte jedna, ty si mi tri spomenul a tuto boli štyri uvedené. Ale tak to zas nie je taký rozdiel. Či mám vybraté? Joj, no to by si veľa odo mňa chcel. Najlepšie by mi bolo, keby mi to niekto takto vysvetlil ako ty s tými výplňami.

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 15:06 

Vieruša aj ste niečo vybrali? Reku či viete už, aké dvere idete kupovať? Na aký štýl otvárania zatvárania, výplň, kovanie a všetky tieto záležitosti. Keby idete kupovať bez nej, to by asi nebolo ono, čo? By bolo asi ťažko utrafiť, čo by sa jej páčilo. Usudzujem podľa mojej mamy, tá musí mať prehľad ešte aj o tom, čo susedia kupujú.

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 11:15 

@aliban7... ten vyber byva asi najtazsia cast celeho nakupu... potom to uz odsypa... ale musis uznat, ze ked je tolko moznosti na vyber, tak to chvilu trva... dlho sme sa rozhodovali ci dame laminatove alebo dyhovane... nakoniec to vyhrali tie laminatove... aj predajca povedal, ze ked to chceme len do domu a nemame male deti, ktore by trieskali s dverami, nerobime nejake party, kde treba odizolovat hluk, tak ten laminat je fajn volba... a co sa hlavne mojej zene pacilo, tak boli o dost lacnejsie, nez keby sme sa rozhodli pre dyhovane... tak ale to je logicke, vsakze...

Poslať Napísal: 28 Sep 2021, 07:48 

Ivulinkka12 mohlo sa stať, že som na niečo zabudol. Nejak sa tomu nevenujem, to len čo som si zapamätal, tak mohlo mi niečo vypadnúť. Mám skúsiť? Tam je toho už ale viacej. Lepšie by bolo asi keby si zašla k nejakému predajcovi. Ten by ti lepšie vedel o tom porozprávať. Aj nejaké doplňujúce otázky by ti isto dal, podľa čoho by vedel, čo ti ponúknuť. Vieš, tak to myslím, že kam presne tie dvere chceš dávať, čo od nich očakávaš, že či ich chceš len tak alebo aby boli napríklad antihlukové alebo protipožiarne. To asi nie, ale tak je to jedna z možností. Ale ak sa ti tam ešte nechce, že máš pocit, že sa v tom potrebuješ zorientovať, tak kľudne sa opýtaj, čo potrebuješ a nejak to hádam dáme dokopy.

Poslať Napísal: 01 Okt 2021, 09:26 

vierusa a ake dvere konktretne mate v plane kupovat?... akoze myslim teraz, ze ci normalne take interierove do izieb alebo vchodove... v ponuke maju toho vela, je z coho vyberat by som povedal... mozno by bolo dobre navstivit teda aj nejaku predajnu... viem, ako to je, ked s niekym mas nieco vybavovat... to je v tom pripade lepsie, ked si moze pozriet nazivo ponuku, nez ked ty mas rozpravat o veciach, ktore realne nevidela...

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 13:29 

Aliban7 iba také klasické obyčajné. Farbu vyberieme podľa tej, čo tam má aj teraz, lebo predsa len to má tak po svojom zladené všetko, tak aby nebolo zle, že sme jej to pokazili tými dverami. Len čo teraz vymyslela, že ona neviem kde, či MM alebo niekde inde, videla v letáku, že majú v akcii dvere. No to si mal vidieť tie naše pohľady. Reku toto v žiadnom prípade. Pôjdeme pozrieť normálne do predajne, však výrobcu máme vybratého. Tak budeme musieť ísť čím prv, keď ju takéto nápady mátajú.
Spaciir jasné, tak to chceme aj spraviť. Aj keď už sme mali aj také nápady, že by sme išli bez nej. Tak to ešte zvažujeme. Normálne do izieb, také som mala na mysli. Nič špeciálne v podstate. Nebudeme ani špekulovať nejaké odolné výplne a povrchy. Ona je sama doma, netrieska s tým, nepotrebuje aby boli protihlukové ani žiadne takéto.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 12:23 

vierusa takze to ozaj len nieco take obycajne vam postaci.... aspon nebudete dlho vahat pri vybere si myslim... ono co sa tyka tej vyplne, tak je tam viacero moznosti samozrejme, ale podla tohto co vravis by vam mali stacit aj tie s papierovou vyplnou alebo odhlacna drevotrieska pripadne a co sa materialu tyka tak tam by som volil cpl laminat... ale to je cisto len moj nazor. vy mozete vybrat uplne nieco ine...

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 13:11 

chlapci a dievcata, tak hlasim, ze dvere su uz doma nahodene a namontovane. bol to boj vybrat. ale to cisto len z mojej strany, kedze som sa nevedel pri nicom rozhodnut na prvy raz. najradsej by som kazde nakombinoval nejak inak, ale povedzme si, to by vyzeralo divoko. predajca bol ale fajn typek a ked videl, ako som na tom, tak ma usmernil a pomohol mi s rozhodovanim. dnes bol u mna akurat chlapik od nich a dvere mi prisiel namontovat.

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 12:35 

Vieruša tak to veru nie, to by nebola najšťastnejšia voľba ísť kupovať do mm. Kamarát tak kúpil a potom nadával, že sa ulakomil. To boli proste také papierače ľahké a tenké, že to nemalo ani nejaký tlmiaci efekt, ktorý si myslím, že ľudia očakávajú od dverí. Povedal, že ich nechá, kým mu to ozaj nezačne liezť na nervy a potom sa tiež pozrie radšej po tejto firme a vyberie niečo u nich. No holt, nechcel si nechať poradiť a tak to aj dopadlo. Ono sa to nezdá, že môže byť medzi dverami taký rozdiel. Preto vravím, že aj keď sú o niečo drahšie ako dvere z takýchto marketov, ale v konečnom dôsledku sa to vyplatí.

Stránka 24 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre