Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 54 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 13:08 

Mas aj nejake fotky, ze by som si to mohla pozriet? Alebo to maju na stranke, odkial si ich kupovala? Jasne, ze viem si to hodit do vyhladavaca, ale chcela by som vidiet konkretne tieto tvoje. Ze co je teraz take moderne, lebo vyhladalo by mi to asi tak vseobecne hocijake obrazky. A tam je potom aj vyssia cena ako pri obycajnych dverach takych tych pantovych? Alebo neviem ako sa to nazyva. Moc sa neorientujem v tychto pomenovaniach a vyrazoch odbornych.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 12:47 

zanettka mas aj teda nejaku foto, co by si vedela pridat?.. ma zaujima, ako ste to tam vymysleli nakoniec cele... uz presiel nejaky ten cas, co si ich objednavala, tak to musia byt uz aj doma a plne sa vyuzivat... nejake info podat, ako sa ti pozdavaju...

Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 12:36 

@pattricia to veru nemám, mi nenapadlo si ich odfotiť... ale skúsim teda niečo vymyslieť a pridať sem fotku, aj keď ani neviem, ako sa to... ale však na to hádam prídem... o niečo hej, ale tak vieš, za čo platíš... aspoň mne to za to stálo, pretože tieti bezfalcové vyzerajú ozaj krajšie, než také obyčajné dvere... však podľa obrázkov si to videla zhruba... z toho si nič nerob, ani ja nie som na to odborník... hlavne, že sme sa porozumeli...
@stefajn písala som paťke, že nemám teraz po ruke žiadnu fotu, ale skúsim to zabezpečiť.... jasné, už sú doma... som sa z nich vytešovala riadne... no čo ti poviem, páčia sa mi... tak to zmenilo v podstate celý interiér... by som nepovedala, že aj dvere vedia takto prispieť k celkovému vzhľadu... preto si stojím za tým, že treba poriadne vyberať...

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 09:34 

... kubik... však to ani ja nie, až keď som si pozerala toto a došla som na tú časť, ako je možné otvárať dvere... už si ani nespomínam, ako sa to presne volalo... systém otvárania tuším... toto náhodou viem, že kedy sú ľavé a pravé, ale čo som si všimla, tak veľa ľudom to robí problém určiť... keby boli tieto dvere, čo sa dajú aj aj, tak by bolo po probléme... nie teraz úplne čerstvo, že by som mala kúpu za sebou... ale áno, tento rok na jar sa kupovali...

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 54 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre