Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 07:46 

Tak to je fajn, keď si už takto rozhodnutý, lebo keď príde na lámanie chleba, ver mi, že potom sa do toho začne každý montovať a byť múdry a radiť ti, že aj čerpadlo by si mal, takže v tomto je dobré, že v tom máš jasno.
Áno jasné, to budeš mať najlepšie, keď sa na nich nakontaktuješ, lebo oni predsa len vedia, komu čo ponúknuť, a Wolf celkovo ponúka viaceré možností kombinácie produktov, či máš vetranie s kotlom alebo s čerpadlom ako so zdrojom tepla, to už je na tebe čo si vyberieš :)

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 08:05 

tebe sa to tiež tak stalo?...že ti potom každý do toho kecal, čo máš dať a čo nie?...a ty si vlastne išiel cez túto firmu, či?...reku podľa čoho sa rozhodnúť práve pre ňu...

Poslať Napísal: 17 Sep 2021, 06:26 

Vieš čo, nechával som si na začiatku radiť od rôznych predajcov, odborníkov, jednoducho od viacerých ľudí, ktorých názor som chcel počuť :)
Áno presne, išiel som cez nich. Mne o nej známi povedali, tak som sa začal viac zaujímať. Ono je to asi najlepšie, keď vieš, kto má aj reálne skúsenosti, taký človek ti skôr môže poradiť, povedať. No a prečo oni, majú jednak širokú ponuku, takže si môžeš vybrať čo by ti asi vyhovovalo, čo by si chcel, na druhej strane, je to všetko kvalita, takže sa nebojím, že by to mohli byť vyhodené peniaze :)

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 07:21 

števlík presne aj my sme cez nich išli.. a nakoniec som rád, lebo sme to riešili súčasne s kamarátom, ktorý si vybral inú firmu, a stále má nejaké komplikácie.. furt mu niečo nejde, iba volá technikovi, čo mu chyby vyhadzuje.. takže podľa mňa sa oplatí pri takýchto veciach neriešiť až tak peniaze, ale ísť do toho spoľahlivého a kvalitného..

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 08:12 

@števlík to je asi fajn, keď máš takto známych a ľudí, ktorí to skutočne majú a vedia ti povedať ako čo funguje...a tak ale viaceré firmy ponúkajú rôzne druhy produktov nie?...si nebol viazaný ja neviem len na jeden typ...
@šišiak tak to tomu kamarátovi nezávidím...to ťa prestane aj baviť stále riešiť nejaké problémy s tým...

Poslať Napísal: 01 Okt 2021, 09:38 

Šišiak tak tomu vôbec nezávidím, akurát tak nervy, keď ti niečo takéto nejde, za čo si dal peniaze a samozrejme očakával kvalitu. Hold niekedy sa oplatí ako sa vraví dvakrát merať a raz strihať. A ešte sa s tým trápi alebo zvažuje výmenu?
Peter ako jasné, viaceré firmy majú širokú ponuku, že ako píšeš som nebol na nič viazaný. Ono by sa dalo vybrať od každej jednej hádam, keby si chcel. Len tam už si potom začneš všímať aj tie menšie rozdiely a podľa toho sa rozhodneš :)

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 10:27 

da sa kotol kombinovat s podlahovym kurenim?...keby som sa uz pre nejaky rozhodol, budem to vediet spojazdnit?...nemate s takym niecim niekto skusenost?...ci myslite, ze to bude obmedzene len ja neviem na jednu izbu a staci, viac to neutiahne?...

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 08:46 

...tomasmark - podla mna, keby si to tak chcel, tak nie je problem, viacero ludi, ktori zvazuju rozne vykurovacie jednotky, si k tomu davaju aj podlahove kurenie...je jedno ci je to kotol alebo cerpadlo...to by bolo najlepsie, keby si oslovil nejaku firmu, ktora by ti vykurovaci system vedela zabezpecit a cez nich uz nejako poriesit aj podlahovku...no ci to ti utiahne, to zalezi od toho co si vyberies...my mame kotol od Wolfu a pri rozhodovani sme vyuzili aj poradenstvo lebo sami by sme si s tym len tazko poradili...

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 07:54 

mňa by tiež zaujímalo, do akého typu sa oplatí investovať. nie že by sa mi nejako extra chcelo hľadať a zisťovať si o každom kotle na trhu informácie, ale predsa len by mi to ušetrilo čas. lebo veď sú tu ľudia, čo s tým majú viac skúseností ako ja, takže každá rada by mohla padnúť na úrodnú pôdu.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 06:32 

sebô8357 tak napriklad aj ja ma kotol taky ako pisal marekL30. no tak ide o to, ze je ich na trhu vela, z ktorych sa da vyberat, podla toho co by ti vyhovovalo. ale to si myslim, ze sa tu uz vsetko rozoberalo. skor by som sa pozeral na zaruku, servis a ovladanie, lebo to je pri takychto masinkach tiez dolezita vec.

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre