Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 07:44 

Tiež som nezachytil, že aký typ strechy vlastne ideš riešiť. Ale teda podľa mňa je dôležitý sklon. Nie každý výrobca/predajca poskytuje materiál pre rovné aj šikmé strechy, to si treba ujasniť aby potom nebol problém, že by si začal riešiť niečo, čo v princípe ani nebudeš môcť dať. Ušetríš tak kopec času :)

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 09:45 

Matej2021 vies co nepovedal by som, ze je jedno ci stavias a davas novu strechu alebo menis staru za novu. Pretoze takto budes mat vsetko nove na co sa vies spolahnut, ze je v 100% stave ale pri takej vymene, treba brat do uvahy nosnost krovu a tam sa neodporuca davat tazku krytinu, preto je lepsie ho dat skontrolovat a najlepsie aj tak nanovo spravit, by som povedal.

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 08:04 

za seba by som povedal, že škridla je super. ako jasné, zrejme bude mať každý svoj názor a teraz, keď je ešte toľko možností na výber, že až. ale pokiaľ chce mať niekto kvalitu, na ktorú sa môže spoľahnúť a že je to fakt dlhodobá záležitosť, tak si myslím, že toto je dobrá voľba :)

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre