Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 11:59 

skrebo ale jedna vec je ked to chce clovek vyuzivat ako priestor na spanie, na byvanie, s tym treba ratat uz pri rozhodovani sa o tom, ze co chcem, do akeho krovu ist a tak podobne, ale ked treba len ulozny priestor, ze dam tam nejake sezonne veci a tak, tak v tom vaznik nie je vobec ziadnym problemom 8-)

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 12:51 

ano povala nemjanema len tu moznost, ze musi byt plne pochodzna. staci bohate, ak sa tam daju len zasuchnut nejake tie krabice

Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 12:47 

Kamoš to má tak, že na povalu zmestí len pár škatúl, ale ako myslím, že aj to málo pomôže

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 10:24 

Ako je to s osetrovanim dreva na krov? Nejako specialne sa osetruje? Alebo ked to je pod strechou tak nie je nejako treba? Mam obavu aby proste nieco sa do dreva nedostalo aby som nemal potom problemy.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 13:02 

... jasne, ze hej. drevo by malo byt napustene, aby bolo odolne voci plesniam, vlhkosti a inym skodlivym vplyvom... no ak si davas stat krov firme, tak o to by sa mala postarat ona...

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 13:38 

belcho ale ved aj to staci, ved co ine by tam malo ist, ved projekt domu si vyberas podla toho, co chces, co potrebujes, kolko izieb aby sa ti tam skrine zmestili a vsetko bez problemov a preto podla mna by sme na toto ani mysliet nemuseli, ked ratas aj s technickou tak to je vybavena vec..
a tym padom vazniky nie su ziadnym problemom ale su velkou vyhodou..
lebo pri tom vies tiez nemale peniaze usetrit..

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 08:03 

luksak ty uz nemusis sa o nic starat zeby si nieco osetroval alebo tak, ono o to sa postara firma, ktora ti krov dodava, ty uz nic viacej nemusis, teda tak by to malo byt ;)
ale vraj je fakt, ze proste kusy dreva, ktore su zakryte tak tie nie je nejako nutne osetrovat dodatocne, lebo casto kadejake taketo na osetrovanie pripravky su jedovate a vyplavitelne, co by mohlo vytvorit nemale problemy :roll:

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 08:39 

Aké problémy máš na mysli? Ale teda čo si spomínam keď starký ešte žil, tak ten mi často spomínal, že keď je na čokoľvek použité kvalitné drevo, ktoré je suché, ktoré je zdravé, tak nepotrebuje vôbec nič.

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 18:42 

Cele je to veru o tom ako kvalitne je drevo. To je ale starost firmy, ktora ti pride krvo zhotovit a tak aj doda drevo. Zaklad je vsak kvalitne vysusene a zdrave drevo. Potom sa niet coho bat. Len ma tak napada otazka, ci sa da nieco taketo vobec skontrolovat

Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 10:24 

Len toto je to,že nemám jasnú predstavu o tom,že vlastne či sa na firmu môžem spoľahnúť.Či im veriť.Či treba dozerať na nich a tak podobne?Lebo kamarát čo mi spomínal tak ten mal problém že na krov nemal dobre uchytené drevo.Že to nedržalo ako malo.A ja by som chcel vedieť ako tomuto predísť?

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre