Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 57 z 60 [ Príspevkov: 592 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 09:24 

argus aj to sa da, len niekoho odradza to, ze riesit okolo toho veci, ziadat si a tak podobne, mne lepsi napad pride napriklad to, ze Nilan poskytuje taku moznost, ze si vies za nejaku sumu u nich kupit voucher, ktory proste sa ti po niekolkych mesiacoch znasobi a tym padom vies pekne peniaze usetrit..ale tak to je vhodne pre ludi co sa neponahlaju...ze teda im to este nejake tri mesiace alebo pol roka vydrzi...preto moj nazor na toto je uz dnes taky, ze treba vopred mysliet na niektore veci...a ked budes mat v tomto jasno uz skor tym lepsie pre teba... 8-)

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 08:45 

taniel clovek to najviac pochopi ked proste s tym bude zit, ze bude vidiet tie vyhody, ono castokrat si ludia myslia, ze nemam to teraz tak to ani nebudem potrebovat do buducna, ale mat to v dome v dnesnej dobe je velka vyhoda a teda myslim, ze to povie kazdy kto uz nejaky ten rok rekuperaciu ma, lebo je to bez starosti, nemas pocit vydychaneho vzduchu, nemas muchy doma a tak podobne

Poslať Napísal: 27 Sep 2021, 12:37 

Ako myslis muchy. Ak je teda rekuperacia, tak sa teda nemusi vobec vetrat, ci ako si to myslel

Poslať Napísal: 28 Sep 2021, 13:54 

no realne nemusis, ved neustale mas rekuperaciu zapnutu, takze sa ti neustale meni vzduch, takze nemas pocit zeby bol vydychany tak nemusis otvarat okna, neviem co sa ti na tom nezda, akoze stane sa ze cez dvere niekedy proste vleti, ale tak to je uz o inom zase :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 12:50 

Hej hej, no potom by sa dali niektore okna, co by sa ani v krajnom pripade neotvarali vymenit za fixne a hotovo. Skor na to som sa zameral

Poslať Napísal: 30 Sep 2021, 07:16 

neviem akoze myslim, ze na Slovensku to nie je az taky trend, zeby sa davali fixne okna, ja by som nad tym ani neuvazoval, dobre rekuperaciu chceme, ale klasika okna, lebo tak nevies co a jak, uz vidim, ze budeme okna otvarat ked deti pod oknom budu vykrikovat a tak, cize proste toto si kazdy musi zvazit asi sam, ale mna by zaujimalo ake su velke tie rekuperacne jednotky aby som mal predstavu ci bez problemov by sme ju mali kam umiestnit :roll:

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 12:03 

trefol tak hadam by si to nechcel mat niekde na chodbe alebo tak nie? ak stavias novostavbu tak hadam technicka miestnost je samozrejmostou nie?

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 12:49 

teraz su uz tie jednotky kompaktnejsie ako na zaciatku, no tiez by som povedal, ze to neznamena, ze ju budes mat ulozenu len tak niekde na chodbe. najlepsie je ju dat do technickej miestnosti, ako nevidel som nikoho, ze by si ju montoval niekam inam

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 12:55 

Na toto je fajn proste mysliet uz pri projektovani domu. Aby bolo aj na taketo veci miesto, no priklanam sa k tomu, ze uz asi v kazdej novostavbe je naprojektovana technicka miestnost

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 13:35 

trefol pozeral som rozmery a teda vacsinou je to take ako mensia chladnicka, zavisi od typu, lebo teda byva to rozne..
ale podla toho, co mi tu pisali by som nesiel do jednotky niekde na chodbe alebo tak, toto proste treba aby to bolo niekde za dverami aspon ja to tak chcem mat..
len ja este ine veci nemam doriesene, teda v ktorych nemam jasno..

Stránka 57 z 60 [ Príspevkov: 592 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre