Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 29 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Sep 2021, 18:57 

dobra otazka, no podla mna by to pre take riadne firmy nemal byt problem a zakaznik by bol isto rad, ak by vedel, ze ma drevo prvej triedy a nie len nejaky sunt, ktory ani nie je osetreny tak, ako by mal byt

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 07:41 

Dozaista áno, čo má skúsenosť tak Kontrakting používajú smrekové rezivo triedy C24 a oni si drevo ešte aj hrúbkujú aby splnili prísne požiadavky, čo musia a teda drevo si len tak akákoľvek firma nehrúbkuje, takže to je veľká výhoda.
Mňa o tomto oboznámili a nemali s tým najmenší problém, lebo je to prirodzené, že chceš vedieť aké drevo a aká kvalita sa použije.

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 14:35 

hmm tak to je fajn a vravis, ze namli ziadny problem ti odpovedat na ziadne otazky? to je velmi dolezite a na tom, prave na tej komunikacii uvidi zakaznik, s akou firmou ma vlastne docinenia

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 07:56 

Lubor tak normálna vec je, že sa človek pýta. Nejako to proste mám zafixované od otca, ten odjakživa, čo si pamätám tak proste sa pýtal na všetko, na kadečo, aj keď častokrát jednu vec aj dva tri rázy len aby si bol istý, niekedy ma to vytáčalo, ale dnes už viem, že vlastne to bolo len o tom, že chcel mať prehľad o tom či ten človek vie čo má robiť a ako má robiť, či sa tomu rozumie a to som nejako napokon zdedil po ňom.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 10:23 

Dičo má to zmysel, veľakrát ozaj prídeš na to, že je to dobrá vec. Aspoň ti neuniknú podstatné fakty. Lebo teda keď v rýchlosti sa rozhoduješ, tak veľa vecí ti môže uniknúť, preto ja tiež sa snažím dopriať si nejaký ten čas a neuponáhľať sa s rozhodovaním.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 11:41 

..ivanbenik lenže myslíš že nejaké firmy by boli schopné akože na väzníkový krov používať nejaké menej kvalitné drevo?..časom by to mohlo nejaké problémy spôsobiť?..

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 08:43 

ak ste si niekto davali vazniky, neolutovali ste to, ze vlastne to podkrovie nemate obyvatelne? ze tam nie je nejak ten priestor na izbu alebo cosi take?
lebo toto je pre mna take ze neviem ci to bude dobry napad, preto by som rad pocul nejake osobne skusenosti nech sa viem zariadit :roll:

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 11:08 

Caute nemyslim si, ze nieco take by si mohla nejaka firma dovolit, aj ked to je tazko sa za to zarucit, ale ja co mam skusenost s firmou o ktorej aj vyssie pisali, tak ti si davaju zalezat, pretoze je pre nich priorita aby krov bol urobeny poriadne a na desiatky rokov.
Robino to ze nie je obyvatelne podkrovie to nie je podla mna problem, predsa len ked si navrhujes dom tak to robis tak aby si mal dost miesta na vsetko nie? Aj na veci aj pre rodinu a tak podobne a vazniky mozes pouzit ako odkladaci priestor, to s tym problem nie je a najma pritom usetris lebo nosne steny nemusis riesit.

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 13:20 

Nie je problém nemať úložný priestor na povale. Veď to čo sa zmestí do garáže a keď sa to tak vezme, aspoň sa tak naučíš nezhromažďovať zbytočnosti

Poslať Napísal: 30 Sep 2021, 12:16 

Vieš čo, neviem si nejak predstaviť, že by som nemal povalu. Ako každýž kúsok voľného miesta sa podľa mňa zíde

Stránka 29 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre