Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Aug 2021, 10:13 

-za mna teda skridla vyhrava. vedel som ze je na trhu firma, ktora ponuka kvalitnu skridlu s prirodnych materialov, tak som ani velmi neriesil ine. my sme teda boli v tej situacii, ze sme menili staru strechu za novu, a mal som aj v rodine zopar nazorov takych ci nechcem vyskusat dat plech pre zmenu, ale co ja viem. nejako sa mi do plechu nechcelo, a ked viem ze si platim za kvalitu.

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 09:50 

Tak plech si dáva tiež veľa ľudí, to nie je také netradičné a zase aj za ten plech už vieš v dnešnej dobe zaplatiť viac ako dosť, je to len o tom akú chceš mať strechu. Už potom, či sa človek rozhoduje podľa nejakej ekologickej stopy, či chceš teda plech alebo prírodnú pálenú škridlu. Možno aj podľa ceny, i keď ako som napísal cenovo sa ti dokáže aj plech vyšplhať na cenu škridle. Ja osobne som za škridlu, páčia sa mi pálené škridle, aj farebnosťou aj prevedením.

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 07:38 

-kolo-juro a ty mas teda na dome skridlu? ci si len tak konstatoval ake sa ti pacia? ale je pravda ako pises, dnesne plechy aj vizualne vyzeraju ako skridla, a dokonca sa niektore aj cenovo tak hybu. to co si pisal o tej ekologickej stope, to myslis ze na to niekto takto prihliada, ked si vybera strechu? lebo ako myslim, ze to je jedno, skor ludia rozmyslaju nad kvalitou a cenou.

Poslať Napísal: 17 Sep 2021, 08:57 

Aj som skonštatoval, že sa mi také páčia, lebo mám takú aj na dome :) Tak ja sa ani nečudujem, teraz je to zrejme moderné, keď pomaly ani nevieš či je to plech, škridla alebo čo, stačí že to spĺňa nejakú funkciu a vyzerá to dobre. Vieš čo neviem, či sa na to prihliada, ale ono je to fajn asi z toho pohľadu pre človeka, ktorý sa zaujíma. Ale ako je mi jasné, že ľudia skôr pozerajú na cenu a potom na kvalitu, vizuál a tak. Škoda, mohlo by to byť trošku naopak, lebo zrovna na streche sa šetriť neoplatí :)

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 08:04 

Nemyslim ze to je len tak, ze ano splna to nejaku funkciu a vyzera to. Ved o streche sa hovori, ze chrani cely dom, tak by mala byt poriadne spravena z kvalitnych materialov. Keby si ludia davali strechu len pre efekt a len aby im nezatekalo tak neviem, kde by boli, keby prisiel ja neviem silnejsi vietor alebo burka alebo tak. Dokonca vela ludi zabuda aj na nejake doplnkove prislusenstvo, aby usetrili. Nechapem to.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 08:58 

...podla coho ste sa vlastne rozhodovali pri vybere strechy?...su nejake dolezite ja neviem ukazovatele alebo ako to nazvat, ze co brat do uvahy, aby som si vedel lepsie vybrat?...ze ked je napriklad taky sklon strechy je potrebne si dat radsej plech, ked je zase iny tak skridlu, alebo je to cele na mne?...

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 09:01 

Tak dolezite je najma to, ci ides stavat alebo ides menit staru za novu nie? Lebo pri starej tam ti treba aj ten krov povodny pozriet atd. A inak asi ci chces mat presne ako pises sikmu alebo rovnejsiu, aky bude sklon a tak. V tomto mas jasno?

Poslať Napísal: 27 Sep 2021, 10:12 

Presne ako srsiak píše, dôležité je to, či ideš stavať alebo meniť starú za novú. Potom aj ten sklon strechy aby si vedel, to by bolo fajn, lebo čo viem tak sú firmy, ktoré neposkytujú materiál pre rovné strechy napríklad, že aspoň nejaký sklon aby mala. K samotnej streche býva aj doplnkové príslušenstvo, či už sú to nejaké fólie, príchytky atď., to si myslím, že už by ti konkrétna firma vedela poradiť čo a ako sa dáva ku akej streche :)

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 08:50 

...nie nie stavat sa ide nastastie, teda asi ako pre koho :)...ved ale je jedno ci staviam alebo menim staru za novu, aj tak mam vediet sklon nie?...no dobre, a co sa tyka firmy, ktoru tak navrhujete oslovit?...chcel by som, ak by sa to samozrejme dalo, riesit vsetko cez jednu, ze aj vyber strechy plus prislusenstvo a aj nejakych strecharov ak by vedeli zabezpecit...mate nejaky tip?...

Poslať Napísal: 30 Sep 2021, 11:29 

By si mal vystarane vsetko riesit cez jednu, to by boli hadam aj usetrene peniaze, o case ani nevravim. Ale teraz pomaly kazda druha poskytuje taketo sluzby si myslim, ci nie? Tak ak si sa este nerozhodol ze aku firmu, asi by bolo dobre vediet ze aky typ strechy chces dat. Chces ist do skridle?

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre