Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 25 z 27 [ Príspevkov: 265 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 08:21 

-Aha, takze si sa rozhodol podla toho, ze tie ich rekuperacie su s takouto technologiou? Pri inych typoch by ti to nevyhovovalo, ze funguju inak ci preco? No a teda hej, to by som si chcel najprv premysliet, ze teda asi by som vyskusal prvu tu rekuperaciu a casom mozno dodatocne aj nejake to vykurovanie. Čo myslíš, bolo by to dobre rozhodnutie?-

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 07:43 

No jasne, ved to je sto a jedno. Tato robi sucasne v principe dve veci a pri inych by ti najprv nasavali a potom odsavali vzduch. Chapes nejake tie prestoje alebo akoby som to nazval. A tuto to funguje vsetko naraz :) Takze aj preto som sa rozhodol pre takuto rekuperaciu. Tak ono je to vsetko na tebe ak chces vyskusat ako ti najprv bude fungovat a vyhovovat to vetranie. No a ked budes aj ty na vlastnom byvani vidiet, ze je to super, si myslim, ze sa rozhodnes casom aj pre to vykurovanie :)

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 08:50 

...srsiak a ty si chcel rekuperaciu len podla toho ako funguje?...aj si sa rozhodoval medzi viacerymi alebo si o nich vedel, ze to maju takto zriesene a bolo?...lebo teraz kontaktovat viacere firmy je take, ze mam pocit akoby to hned brali vsetko zavazne...a tomu by som sa chcel vyhnut...

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 08:57 

Tak hlavne som chcel, aby to fungoval v principe co najjednoduchsie alebo ako by som to nazval, najefektivnejsie. A uz ked hladas a zistujes si informacie a porovnavas, tak sa asi aj rozhodnes preto co je ine, lepsie no nie? Vies co ja sa tym firmam ani necudujem v dnesnej dobe, ze su radi, ked ich ludia kontaktuju, predsa len sa skor ocakava ze ludia maju menej financii a do nicoho takeho nejdu.

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 08:44 

...co ti ja viem, ved ale ako vies posudit, ze co bude fungovat najlepsie a co nie?...pre kazdeho moze byt iny typ vyhovujuci...ako ale chapem co tym myslis, a pri rozhodovani, si bral do uvahy aj zaruku alebo servis?...vies ze, niektore firmy pridu namontuju a dalej sa staraj sam...

Poslať Napísal: 30 Sep 2021, 11:35 

Tak hadam vies posudit podla seba nie, taketo veci? Ako nehovorim ze sa to da pri vsetkom, ale ked si zhodnotis pre a proti, a budes mat co najviac info k tomu tak podla mna nie je problem. Hej, vies co bral som do uvahy aj zaruku aj servis aj ci sa k tomu ponuka nejaky iny produkt a tak podobne.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 09:54 

Tak pri rozhodovani je fajn, ked vidis a vies ako to funguje u inych v dome :) Ak to maju znami, rodina, kamarati viac sa clovek aj popyta a zisti, ze to paradna vec. Ziadne vetranie, ziadna zima v dome alebo vydychany vzduch. Ked to funguje ako ma, oplati sa to si myslim. Ved ako stale nie je nutne ju mat v dome, tusim nepresiel ani taky zakon, ide o zdravie, usetrene peniaze a aj taku vacsiu pohodlnost by som povedal.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 07:57 

@Matej2021 a ty zvazujes, ci si ju dat alebo nie...alebo uz si rozhodnuty, ze ano len nevies od akej firmy?...podla mna to netreba zbytocne riesit cez viacerych...bude sa ti tazko rozhodovat a mozno by si si nakoniec vybral aj taku, ktoru by si za inych okolnosti nechcel...ale dobre ti uz napisali, ze pokial ju ma niekto z rodiny alebo kamaratov...tak si vies jednoduchsie vybrat alebo posudit, co ano a co nie...

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 07:56 

...vies co ja by som ju chcel, len teda zvazujem od akej firmy by to bolo najlepsie...ano, tak to uz mi viaceri napisali, ze zbytocne to riesit cez vela firiem sa nevyplaca...ved mne nejde o to, ci to je alebo nie je to nutne, tak preto to chcem...ale skor pre tie vyhody, ktore poskytuje...a aku firmu by ste mi teda odporucili, nech oslovim...aspon by sa mi zuzil vyber...

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 09:14 

hej presne, tak ono je to najlepsie, ked ju niekto ma a ti vsetko povie a podla toho sa rozhodnes. aj my sme to tak spravili, ked sme dom stavali. kamarat mal rekuperaciu, rovno som sa ho popytal co som potreboval a ine firmy som ani neoslovoval. ako mozno by sa to niekomu mohlo zdat unahlene, ale preco nie, ked vidim ze to funguje :)

Stránka 25 z 27 [ Príspevkov: 265 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre