Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 23 [ Príspevkov: 226 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 10:53 

jurij54 vyslo nam to takto tento rok, mozno aj lepsie, ked sa situacia stale meni. takto si porobime pekne doma v klude. jasnacka, lepsie takto. podla nazvu by mi to vela asi nepovedalo, to mas pravdu. prebehla som si tu ponuku, ale lepsie, ked si k tomu rovno dvaja sadneme a vyberieme nieco. to bude dohadovania zase, uz to vidim. aj tebe robili zaluzie? alebo teda nejaky iny typ tienenia?

Poslať Napísal: 20 Aug 2021, 08:21 

aliban7 píše:
KubíkJ nehovorí, to zase tak nepoznám, ale pozrel som si. Vyzerá to fajn musím povedať. Ovládanie si si dal aké? Je tam na výber aj manuálne aj elektrické. Tam vám aj musí fučať od tých polí nie? Celkovo to musí byť zaujímavé takto na okraji bývať.

ked uz ideme davat tienenie vonkajsie, tak som chcel, aby malo aj taketo funkcie a nebolo to len cisto o tom, aby tienilo. vedel som, ze tie jednotlive modely su ako keby aj urcene na nieco viacej, tak som hladal a nasiel som tieto. reku bingo, to je presne ono. poviem ti, ze ked zacne zatva, tak nielen hluk, ale aj prach s tych poli, to tu mame vsetko v ovzdusi a aj vsetko spinave od toho. tak takto len zatiahnem zaluzie, ked to zacne a nebude ani tolko hluku a ani okna nebudu od toho prachu spinave hned.

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 06:38 

Oliver942 videl som to práve včera na jednej bytovke, ale také mi to divné prišlo aj, keď ti mám povedať. Ale to asi preto, že to bol jediný byt s vonajšími žalúziami. Bohvie, či by to potom neprekážalo, keby sa ide bytovka zateplovať, že by to museli dolu dávať. Lebo s polystyrénom alebo vatou by sa tam nedostali okolo okna. Aj niektoré tie typy majú takú funkciu, že sami o sebe sú menej hlučné, tým že sa tam vlisuje nejaká guma alebo tesnenie. Neviem, ako presne to je. Záleží už potom, od jednotlivých druhov, každý je v niečom odlišný.

Poslať Napísal: 03 Sep 2021, 10:06 

Pispa veď jasné, aj to treba. Keď chceme kvalitne bývať, tak treba do toho investovať. Nielen peniaze ale aj čas. Ale možno nie, možno trafíte hneď na začiatku niečo, čo sa bude obom páčiť. Aj keď to by bola asi veľká náhoda pri tom veľkom výbere. Robili aj mne, ale my sme dávali vonkajšie žalúzie. Tam toľko druhov na výber nie je ako pri vnútornom, takže to bol rýchlejší proces než u vás zrejme.

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 17:50 

aliban tak to tam muselo byt ako past na oko, ked to bolo len takto na jednom byte. ale zase povedzme si, tym ludom je to asi jedno, ako to vyzera zvonku. dolezitejsie je to, ze plnia ucel. a to boli taketo modernejsie zaluzie, ci tie stare hrkotave, co sa ovladali na snurku. starka ich davala do domu, ked to bola novinka. teraz sa na tom smejem, ze ake to bolo moderne vtedy. dnes uz sa daju ovladat dialkovo alebo dokonca sa daju prepojit so smart domacnostou, takze ich mozes ovladat aj cez appku.

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 10:54 

Sandrika joj vidíš, to som si vôbec nevšimla. Som zbadala tú kopu farieb a ostala ohúrená a zároveň aj stratená, lebo som si povedala, Vieruša, zle je, to ty nebudeš vedieť vybrať. To spravím tak, ako si mi povedala s tým predajcom. Si dohodnem rovno na nejaký čas stretko, nech si viem aj ostatné veci popri tom naplánovať. Hádam to nebude problém. Tak to zase nepotrpím si na to, že by to musela byť farba z tej celkovej ponuky. Vyberiem niečo aj z tých, čo sú špeciálne určené na deň a noc. Len Sandri, povedz mi ešte, ako by som sa dopátrala k nejakému zoznamu predajcov, aby som vedela, čo budem mať najbližšie od domu.

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 10:39 

vieruša však to nič, stane sa, že prehliadneš. ale viem si predstaviť ten zdesený výraz, keď si to zbadala a povedala si si, že z tej kopy farieb budeš musieť vybrať len jednu. páči sa https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner tu si vieš vyhľadať predajcu podľa mesta, aby si to mala najbližšie a ešte sa tam dá zadať, o aký produkt máš záujem u predajcu. tak ti to samé vyberie a máš bez starostí, že by si musela niekam behať a zháňať.

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 11:09 

@aliban7... popytal som sa, ale nepisal som im mail... ale bol som rovno u predajcu sa informovat... mam uz aj objednane, tak teraz cakam, kym mi to dorazi a pridu mi to montaznici nahodit... potom budem pokracovat s tym zateplenim... aj predajca hovoril, ze je lepsie dat o cosi hrubsie to zateplenie, nech je tam istota... tak sme sa podohadovali a ked som mal objednane tienenie, isiel som aj to zateplenie vybavovat... ked uz som sa do toho pustil, tak nech je hotovo cim skor...

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 12:12 

jurij54 ako sa ti pozdavaju? aj druhy raz by si si vybral to iste, alebo by si nieco pozmenil. sme si povedali, ze si to poriadne skusime nastudovat, ze si nechame na to cas. vsak sa nemame kam ponahlat. akoze rada by som to mala co najskor vybavene, ked ti mam pravdu povedat. ale zase asi bude lepsie prejst si vsetky tie moznosti poriadne a potom sa zacat rozhodovat. aby sme sa neunahlili alebo tak. zatial sa mi tam pacilo to tienenie den a noc alebo plisse. tak nieco ine trosku nez klasicke zaluzie by som asi prijala. ale uvidime, ako to dopadne.

Poslať Napísal: 28 Sep 2021, 07:59 

Pispa poviem ti tak, že aj ďalší raz by som si vybral to isté. Tie vonkajšie žalúzie majú niečo do seba. Ako by som ti to zhrnul. Tienia ozaj dobre, v lete sme to robili tak, že sa zatialo tienienie a okná sme si otvorili. Tým, že slnko nepražilo rovno dovnútra, tak sa vytvorilo fajn prostredie doma a zároveň sa aj vetralo. Čiže sme nemuseli byť doma zadebnení ako počúvam, že to býva v panelákoch. Ovládanie je jednoduché, že to aj decká zvládajú, ale moc ich nechcem nechávať sa s tým baviť. Predsa len nechcem, aby sa na tom niečo pokazilo, aj keď sa nemá nejak čo, ale opatrnosti nie je dosť pri ničom. A čo sa mojej žene najviac ľúbi na nich je to, že ich netreba umývať. Proste keď sme mali predtým vnútri žalúzie, tak vieš, ako to je. Sadá na ne prach a čistenie trvá dosť dlho, keď to nechceš odfláknuť. Kdežto pri týchto vonkajších stačí zobrať hadicu a vystriekať ich. Dobrý výber u vás, také niečo netradičnejšie.

Stránka 20 z 23 [ Príspevkov: 226 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre