Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 452 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 14:56 

Matico jasné, pokiaľ sa ti dá vybrať, tak choď do tých skrytých. Vyzerá to o poznanie lepšie. Čo sa týka nejakých funkcií, tak sú rovnaké, tak nemáš v čom váhať. Neviem, či si videl, od akej firmy sme si dávali my robiť. Aby som sa tu zase zbytočne neopakoval.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 21:07 

Volak38 píše:
jaj takto, to sa pritrafi casto pri dome, ze vyskoci nejaka vec, s ktorou nepocitas a treba ju nutne zacat riesit. to dobre poznam. ale tak vsetko dobre dopadlo, to je hlavne. mas pravdu, v tomto su lepsie by som povedal, nez vnutorne. tymi proste takuto barieru alebo ako by som to nazval nedokazes vytvorit. aj co sa tyka napriklad vetra, tak ked zastries, nebude ti narazat do okien a prefukovat tym padom. je tam toho viacej veru, co sa da spomenut ako vyhoda. skusala si ich uz aj nejak cistit? to tiez nie je nic narocne.

ale si zober, ze kedysi taketo moznosti vobec neboli... paci sa mi zit v tejto dobe, ked vznikaju stale nove a nove technologie a inovacie... ale jasne, ze som skusala... ked mam doma nieco nove, tak som taka, ze musim vyskusat, ako to funguje a co to znesie... normalne som ich stiahla a vystriekala hadicou... neboli ani nejak spinave, len som chcela skusit, ci to vlastne funguje... akurat, co boli zaprasene, tak to zislo v pohode dole len vdaka tomu prudu vody, nepouzila som ziadne cistiace prostriedky...

Poslať Napísal: 01 Okt 2021, 07:43 

nepopieram, toto aj mne vyhovuje. ale si zober, kolko ludi si na to nevie stale zvyknut. hlavne teda ti starsi, ked pridu do styku s nejakou takouto modernou technologiou, tak to chce nejaky cas, kym sa s tym stotoznia. a v niektorych pripadoch to rovno odmietnu a ostanu pri svojich klasikach. preto mam pocit, ze ich niekedy vyvazujem, pretoze taketo zalezitosti, v tom sa vyzivam. hej hej, presne toto som myslel, ze to cistenie je ozaj jednoduche a rychle. a ono keby sa ti nechcelo, tak staci vyuzit dazd na to.

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 12:42 

Puka8815 jasné, kľudne to pozisťuj a daj vedieť. Tiež som sa už na to informoval u koho sa dalo a pozrel som aj nejaké videjká. Vyzerá to byť v pohode, tak hádam to zvládnem. Jeden známy mi spomínal, že oni majú aj nejakú aplikáciu, kde sa dajú pozrieť kadejaké návody a manuály. Tak ešte to si plánujem stiahnuť a popozerať, že či tam nájdem niečo konkrétne aj pre tento druh tienenia.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 12:19 

delar a uz mas s niecim podobnym skusenost?.. alebo si si pozeral nejake navody?.. po istej skusenosti ohladne kupelne si uz davam na taketo veci pozor a aj ked mi niekto povie, ze je to lahke a da sa to zvladnut bez asistencie, tak si na pomoc niekoho zavolam... mam potom taku vacsiu istotu v tom.. ale pokial sa da, tak si volam rovno majstrov a odbornikov na dane vec... to sa mi najviac osvedcilo...

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 09:27 

@delar: tak prichadzam s informaciami. vravela mi, ze viacero moznosti, ako sa da namontovat. bud to na okno a to mozes navrtat, ale ide to aj bez toho, ze sa to tam zrejme teda len prichyti nejakym sposobom. a potom dalsia moznost je dat tienenie nad okno a tam ho vlastne navrtat. cize mozes si vyberat, mas z coho. mne sa pozdava ta prva moznost, kedy nemusis nikam vrtat, takze aj keby si sa ho rozhodol dat potom dolu, tak neostanu ziadne diery.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 13:57 

Šimon09 kľudne sa zopakuj, nejak som to nepostrehol, ak si to aj spomínal. Takže ono inak je to tienenie vlastne o tom istom a rozdiel je iba v tom, či ten kastlík vidno alebo nie? Tak som to dobre pochopil? Až je to tak, tak potom si dám naceniť to skryté. Nech viem, čo mám od toho očakávať. Ale počkám si teda ešte na tvoje odporúčanie.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 08:43 

Spaciir nemám s tým skúsenosť, ale tak nejak ju získať musím. Podľa toho, čo som si pozeral, tak to ozaj nie je nič náročné. Inak by som si netrúfol sa do toho sám púšťať. Na stránke pri nich píšu, že montáž je jednoduchá a netreba ani nič vŕtať a komplikovane upevňovať. Že sa vlastne len prichytia na to okenné krídlo. Takže to bude malina si myslím.
Puka8815 si supr, díky za info. Presne tú poslednú možnosť chcem využiť. Že keby sme sa náhodou sťahovali alebo proste niečo sa prihodilo, tak viem potom toto tienenie dať dolu z okna a neostanú po ňom žiadne dôkazy. Ona ich tiež takto dávala, či ich navŕtavali?

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 10:54 

Volak38 píše:
nepopieram, toto aj mne vyhovuje. ale si zober, kolko ludi si na to nevie stale zvyknut. hlavne teda ti starsi, ked pridu do styku s nejakou takouto modernou technologiou, tak to chce nejaky cas, kym sa s tym stotoznia. a v niektorych pripadoch to rovno odmietnu a ostanu pri svojich klasikach. preto mam pocit, ze ich niekedy vyvazujem, pretoze taketo zalezitosti, v tom sa vyzivam. hej hej, presne toto som myslel, ze to cistenie je ozaj jednoduche a rychle. a ono keby sa ti nechcelo, tak staci vyuzit dazd na to.

ma to zakazdym pobavi, ked niekto povie, ze nechaj to na dazd, ten sa o to postara... vies, niektori ludia pouzivaju kadejake pripravky a objednavaju firmy na udrzbu, ale ja nie... mne staci aj dazd... ale vsak akoze dobre, to nie je staznost... som rada, ze to tak je a nemam zbytocne robotu navyse... uz dlho som tuzila po takomto vonkajsom tieneni, tak sa vytesujem, ze sa mi to splnilo...

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 10:07 

Matico hej presne, tam nemá byť v čom inom rozdiel. Však podľa toho to má aj názov, či je ten kastlík vidno alebo nie, čiže priznané alebo skryté. My ich doma máme od Isotry teraz už tuším tretím rokom. Mali sme možnosť dať ho namontovať priamo do prekladu, tak sme to využili. To bude zrejme aj tvoj prípad teda, že ešte nemáš zateplené a tým pádom je tam táto možnosť.

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 452 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre