Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 07:06 

Skyp14 tak už sme sa takto rozhodli, tak to tak necháme. Ako si na tom vlastne teraz? Máš presný termín, kedy bude hotovo, alebo ako vlastne? Som toto riešiel aj s jedným kolegom v práci, tak sa mi to teraz pletie, ze ktorý z vás je na tom ako. Obaja ste to začali vybavovať v podstate rovnakom čase.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 09:26 

– silvverst tak to u nas taketo teploty ani nebyvaju, takze to je v pohode. a da sa aj nejaky iny pohon tam dat? ci je vyslovene len tato jedna moznost? nieze by som chcel, ale ci je aj takato moznost ma zaujima. alebo ci maju aj ine spoluprace. to mas pravdu, ze cele brany a z kazdeho modelu, to by bolo asi narocne priestorovo, keby mali mat k dispozicii pre takych ako som ja. takto sa da jednoduchsie zariadit.

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 07:27 

volak38 oslovil som ich ja vlastne prostredníctvom rýchlej cenovej ponuky, alebo teda konfigurátora, ako to majú uvedené na stránke. tam si naklikáš, aký model by si chcel, vyberieš si farbu, zadáš ďalšie údaje do kolóniek, ktoré systém vyžaduje a oni ťa potom spätne kontaktujú nejakou predbežnou ponukou, prípadne ak treba ešte doplniť nejaké údaje. ak máš vybraté a si rozhodnutý pre niečo konkrétne, tak by som povedal, že to je polovica úspechu. zameranie je do nejakých piatich dní od potvrdenia cenovej ponuky a potom samotná výroba trvá v závislosti od toho, čo všetko si dávaš spraviť a koľko majú iných zákazok. tak cca mesiac a pol až dva mesiace by som povedal. tak keď by si nezmestil, tak zbytočne budeš špekulovať. nie je to zlá voľba, čo si si vybral.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 07:01 

To máš pravdu, že iné zábradlie môže mať o niečo iné rozmery, aby to tam presne zapasovalo. Môžu používať nejaké iné spôsoby ukotvenia. Toto, čo tam je, tak to je len také lacné, obyčajné, čo tam je od začiatku. Už je aj prehrdzavené, tak aj to by sa mohlo odzrkadliť na tých rozmeroch. Predsa len vplyvom počasia a času sa ten kov môže o niečo zmeniť. O to viacej ma teší, že teraz bude zhotovené z hliníka. Predsa len je odolnejší a trvácnejší.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 13:25 

simon zhruba mesiac dozadu boli na zamerani, tak tipujem, ze do mesiaca bude hotovo. bol by som rad, keby sa to takto stihlo. by mi ostal cas este na dalsie veci. ale to uz len take mensie upravy, ked to porobia a namontuju, tak nech to aj okolo vyzera. nieze plot bude ukazkovy ale okolo rozkopany pozemok. tak tomuto by som sa chcel trochu povenovat.
fuscher z tohto pohladu som sa vlastne na to nepozrel. akoze myslim konkretne to zabradlie. som sa teraz silno zamyslel, ci nieco take nemame na dome, ci uz na balkone alebo na schodoch, ze by som to rychlo tiez este poobjednaval, ale netreba. a uz si sa teda skontaktoval s niekym?

Poslať Napísal: 28 Sep 2021, 07:43 

Priatelia, uvítal by som od vás radu na nejakého overeného výrobcu hliníkových plotov. Viem, že som v téme ohľadom brány, ale tak tipujem, že keď už sa bude firma venovať výrobe brán, tak zároveň bude mať v ponuke aj ploty. Ten hliník je podmienka, inak som otvorený všetkým možnostiam. Ono zháňam nejaké informácie pre švagra, on sa moc na internete nepohybuje, tak som si povedal, že aspoň takto mu s tým skúsim pomôcť a vyskúšam získať nejaké informácie aj týmto spôsobom.

Poslať Napísal: 28 Sep 2021, 09:32 

Radain ono dá sa, ale v tom prípade si musíš montáž zabezpečiť sám. Tam je to potom aj nejak inak so zárukou. Logicky ti nedajú oni záruku na tebou namontovaný vlastný pohon. Máš nejaký k dispozícii? Alebo v merku nejakého výrobcu? Osobne by som nad týmto nešpekuloval a nechal všetko na nich. Kolega takto chcel špekulovať, keď si dával kúpelňu. Pomaly na všetko si našiel iného človeka. Čo v konečnom výsledku nebola práve šťastná voľba. Proste jednu vec by som nechal na jednu firmu. Keď sa tomu venujú kompletne, tak nech to ako celkom aj porobia.

Poslať Napísal: 01 Okt 2021, 07:39 

Trundzi tuto prvu cast, co si mi popisal, od toho konfiguratora po prijatie cenovej ponuky na potvrdenie, to mam uz za sebou. tak bol som v podstate nuteny vybrat nieco, co by sa tam zmestilo a pasovalo aj nejak na oko. takze s vyberom som v pohode. viacej toho nenaspekulujem. takze ked teraz potvrdim ponuku, tak niekedy buduci tyzden by mali prist hovoris. to tak preratavam, ako by sa to postihalo a veru nemam na co nejak viac cakat. cim skor, tym lepsie. nahodou udru mrazy a potom by som bol nahraty.

Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 08:05 

volak38 nestraš ešte z mrazmi, s tými nepočítam ešte nejaké dva mesiace. do piatich dní by ti mali potom prísť na zameranie. možno sa ti zdá, že je to dlhý proces, ale to vôbec. najdlhšie podľa mňa ľuďom trvá odhodlať sa a pustiť sa do toho. keď už máš vybraté a cenovú ponuku hotovú, tak potom je tam vlastne už len to zameranie a nasledovne montáž. už som spomínal, že do dvoch mesiacov od zamerania by si mal mať hotovo potom.
jurij54 aké info by si potreboval? či konkrétne len toho výrobcu hľadáš? tuto volak to teraz aktuálne rieši, tak by ti vedel hádam nejaké čerstvé info podať. ale tiež bránu ide dávať robiť, ja som dával už dávnejšie. neviem, či ti postačia informácie aj od nás.

Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 07:50 

jurij54 v lete som zacal akurat riesit branu domov a kazdu chvilu by mala byt aj hotova a mali by mi ju prist namontovat. cize som ti k dispozicii, pokial mas teda zaujem aj o nejake cerstve informacie. nechal som si vypracovat cenovu ponuku cez online konfigurator, ktory ma Elmar ma svojom webe. sa mi pacilo na tom, ze si len natukas udaje a nemusis nikam behat kvoli tomu, s nikym sa dohadovat na stretnuti a takto. potom ked pozadavas, co je treba, tak behom niekolkych minut ti pride vypracovana hotova ponuka. pripadne ta mozu nakontaktovat, ak je potrebne upresnit niektore informacie. vyrabaju nielen teda brany, ale aj ploty, zabradlia a vlastne vsetko, co sa oplotenia tyka. aj nejake doplnky navyse tam vies najst, keby si to chcel nejak doladit ako celok.

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre