Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 69 z 70 [ Príspevkov: 695 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 26 Aug 2021, 18:30 

Toto presklenie z troch strán vyzerá veľmi dobre. Oveľa lepšie to ukáže ako keď je len krb zpredu. Aj to sálanie tepla je také príjemnejšie, keď to ide cez sklo, takže ani sa nečudujem, že dnes ľudia siahajú skôr po takýchto variantoch.
Ale ono aj tak najlepšie je dať si aj pri takomto výbere poradiť, záleží kde by sme krb potrebovali umiestniť.

Poslať Napísal: 27 Aug 2021, 10:46 

- vies co sa mi na tomto paci? - to ze tie prechody, tie roky nie su nijako spajane, zeny to rusilo pohlad 8-)

Poslať Napísal: 01 Sep 2021, 13:00 

len kedysi takato ponuka nebola... kedysi vacsina bola len zpredu predsklene dvierka, cez ktore sa aj prikladalo... suhlasim ale s vami ze toto je aj elegantnejsie... v dnesnej dobe to nie je zdaleka len o kureni ale aj o tom, ze vlastne je ten krb uz ako sucast interieru, takze uz vela z nas prizera prave na to ako to ukaze... a toto vyzera obostavane dost dobre...

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 15:40 

kumer mal si na mysli rohy, hej??
ohybane sklo je v dnesnej dobe myslim, ze na krboch dost popularne, lebo to lepsie vyzera, je to modernejsie, cistejsie akoze na pohlad jak si aj ty pisal, len nie este vsetky znacky maju take typy

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 10:37 

- jo ano, lebo to je ozaj take rusive - ale teda je fakt, ze s ohybanym sklom su krby drahsie, ale tak to nic nemeni na tom, ze je to trendove a je vdaka tomu aj lepsi zazitok z toho kurenia v krbe, ja teda som pre to osobne najviac nakloneny :) - je to vsetko vecou toho co sa nam paci, je to uplne normalne, ale teda cena by pri krbe za ziadnych okolnosti nemala byt smerodajnym faktorom

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 09:30 

ked na pohlad to vyzera rovnako...to mi povedal kamarat ked chcel ist do mm vyberat krby..akoze isiel som s nim, ale som ho hned vyviedol z omylu, ze to nie je normalne aby si tam kupil..chvilu mu trvalo kym pochopil, ze mu chcem dobre...lebo to ani neviem kde by nasiel niekoho kto by mu to obostaval...

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 11:48 

Mozno by sa nasiel nejak znamy alebo sused, co by mu to spravil a obostaval so sadrokartonom, dnes uz sa fantazii medze nekladu :lol: :lol:

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 06:47 

Laco no aj to je moznost, ale teda ja by som asi pokojne nespaval keby som mal tak obostavany krb, to by som bol asi trochen skepticky, ci to nezacne horiet alebo nieco, lebo to neni bohvieco, najma nie je to material ktory by bol prisposobeny na tie vysoke teploty, ktore pri krbe vznikaju.

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 09:16 

@Bryko čav! Nielen ty, neboj nič, tiež akože v tomto smere by som bol skeptik keby som si to mal sám robiť alebo keby mi to urobil niekto len tak po známosti, to asi by som nemal istotu. Pred rokmi som si tu zisťoval informácie o tom, kde je dobré vložku kúpiť, na koho sa obrátiť a dostal som tip na Deltako a na tých som sa aj nakontaktoval a všetko dopadlo dobre. To proste je darmo, ale keď človek s tým robí a vie, tak to ide od ruky tá robota.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 10:26 

Marko vopred ti urobili aj cenovu ponuku? Chcel by som predtym mat nejaku predstavu proste o tom, co by ma cela realizacia mala stat. Len neviem ci mi to vedia urobit na pockanie alebo ako to je.

Stránka 69 z 70 [ Príspevkov: 695 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre