Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 20 [ Príspevkov: 192 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 06 Sep 2021, 14:03 

spaciir si to nepoznal? akoze povedal by som, ze drevoplastove dosky su dobra volba aj pri rieseni plota. prvotne sa vyuzivaju asi skor teda ako podlahy na terasy a pri bazeny, dokonca som mal moznost vidiet aj fasadu na dome z nich robenu. a teda vidis, aj tie ploty su vyuzitie. isto je este nieco kde sa vyuziju, ale toto mi tak v rychlosti napadlo, aby som ti to priblizil teda trochu.
dryto ked ti mam za seba povedat, tak v mm by som ich rozhodne nekupoval. nevravim, vies aj tak zohnat dobre veci za dobru cenu, ale pri drevoplastovych doskach, no neviem neviem. osobne mi kvalitou pripominaju dost samotne drevo a aj ten vizual nie je taky ako pri tych kvalitnejsich.

Poslať Napísal: 07 Sep 2021, 13:51 

neskusam, ale tak vidim, ze mas nejake vedomosti o tom, tak sa pytam, co ma zaujima. jasne, beriem, ze vsetko nemusis vediet. tak nie ze zadrhel, ale ked to vyzera ozaj tak dobre, ze sa mi tomu nechce verit. to som asi len zvyknuty od tych kadejakych pofidernych firiem a teraz ked prisla rec na poriadny podnik overeny s kvalitnymi produktami, tak vies ako. budem si to musiet nastudovat teda aj ja viacej. alebo sa mozem ist niekam podebatovat s predajcom? to by tiez nebola na zahodenie takato moznost.

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 15:42 

- nájdem tu nejaké zaujímavé nápady a postrehy, ako zhotoviť plot? bol by som rád, keby som si to vedel aj sám spraviť. len mi nemôže nič zaujímavé napadnúť. niečo, čo nemá každý druhý pri dome. chcel by som celý plot okolo pozemku robiť, susedov mám len z jednej strany.

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 08:40 

eriksimal tak vedel som o dreve a vedel som o plaste... nenapadlo mi, ze aj takato medzimoznost... to som zase vymyslel pomenovanie teda... siroke vyuzitie, to musim uznat... trochu som sa pristavil pri tom, ze sa pouzivaju prevazne na podlahy a ja by som ich mal dat do plota... ale potom ked som precital tu fasadu, tak si hovorim, ze okej, tak sa to asi bezne aj takto pouziva... a ake su tam teda vlastnosti... tipujem, ze budu tie dosky nejake dost odolne, ked sa takto na kadeco pouzivaju... hlavne by ma zaujimalo, ako je to so zatekanim a tak celkovo, ked namoknu... predsa je tam to drevo v nazve, tak bude aj v zlozeni... ci sa to nesprava potom podobne...

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 14:05 

Eriksimal kolega mi spominal nejaky showroom v zabokrekoch. nepoznas, co to tam je zac? nemam to tak daleko, ze by som sa isiel tam pozriet. ked si hovoril, ze tieto kutilske obchody nie su bohvieaka volba v tomto, tak by to hadam stalo za to, prebehnut tam. musim si to nejak najst, co to je vlastne. lebo nazov mi povedat nevedel, ze to si uz nepamata. no ale lepsia rada takato ako ziadna. v niecom to predsa pomohlo.
LT-tomas drevoplastove dosky vyskusaj pozriet. ja momentalne hladam nejakeho dobreho dodavatela a chystam sa ist pozriet do jedneho showroomu aj.

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 11:29 

"dryto"
- mohol by si mi o tom viacej povedať? ako jasné, díky za tip. pôjdem si vyhľadať nejaké informácie. len keď to riešiš aj ty teraz, či by si mi mohol povedať presnejšie nejakého výrobcu alebo dodávateľa, prípadne kam sa ideš na to pozrieť. tipujem, že to nebude druhá cenová ako niekde v kutilských predajniach, keďže je to showroom. či to si tak len ty nazval?

Poslať Napísal: 17 Sep 2021, 08:17 

Random810 odporučil by som ti využiť obe možnosti. Najskôr si to aspoň zbežne pozrieť na ich webe, aby si vedel vlastne, čo a ako a potom by si mohol zbehnúť k tomu predajcovi a už by si vlastne len doťukol tie info, čo by ti ešte chýbali. Aspoň takto by som to ja riešil na tvojom mieste. Ale to je už samozrejme na tebe, ako to vymyslíš. V Šamoríne majú showroom, tam si vieš pozrieť všetko potrebné. Vonku majú expozíciu, takže kedykoľvek budeš mať cestu, vieš sa tam zastaviť. Na konzultáciu alebo teda stretko, to je jedno, ako to nazveme je lepšie sa dopredu ohlásiť potom.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 10:26 

spaciir zaujimavo si to nazval, ze medzimoznost. by som povedal, ze vlastnostami sa drevu vobec nepriblizuju. skorej je to tak, ze vyzeraju vzhladovo ako drevo. je pri nich taka ista struktura a kresba ako pri dreve. ale rozdiel je teda v tych vlastnostiach. co sa tyka zatekania, tak to absolutne nie. to by sa potom asi tak nevyuzivali aj ako podlahy pri bazenoch. tusim sa vyrabaju extruziou plus este nieco k tomu. to ti neviem presne povedat. nezatekaju a nijak sa nemusia osetrovat plus k tomu su aj odovlne voci vplyvom pocasia, nielen teda dazdu, ale aj voci slnecnemu ziareniu. nevytaha z nich slnko farbu, takze aj po rokoch vyzeraju ako na zaciatku.

Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 10:53 

dryto to musis ty uvazit, ci by to stalo za to sa tam ist pozriet. ale za seba ti mozem povedat, ze by som vyuzil tuto moznost, ked to nemas daleko ako hovoris. nepomylil sa? nemyslel Samorin? inak teda myslim, ze to bude to, co ti aj kolega spominal. neviem o ziadnom inom showroome, ktory by mali. Timbermax tam funguje uz niekolko rokov. len ti odporucam dopredu si dohodnut stretnutie. co maju vonku expoziciu, tak tam sa vies ist pozriet kedykolvek. to je pristupne neobmedzene. akurat, ked chces aj nejake poradenstvo pripadne objednavku robit, tak sa treba ohlasit.

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 12:27 

LT-tomas velice rad, len prezrad, ze co by ta zaujimalo. kolega mi jeden poradil, ale ako som zistil, tak sa nejak sekol. showroom maju v samorine. tak to nie, to je kvalitou niekde uplne inde ako tieto hobby predajne. to uz na pohlad si vies porovnat.
Eriksimal to je dobra pripomienka. lebo som chcel, ze sa tam proste len vyberiem, ked mi vyjde cas. nenapadlo mi, ze sa treba takto dopredu nahlasit. je to ale celkom logicky, ked sa nad tym zamyslim. predsa, aby sa im tam nenahrnulo odrazu vela ludi. a zvlast este v tejto dobe, ked zase zacinaju kadejake opatrenia v okresoch.

Stránka 18 z 20 [ Príspevkov: 192 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre