Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 13:17 

Dal som. Moja ma presviedčala, že ju nepotrebujeme, že však sa môže použiť, tá čo je doma. Ale to ani náhodou, nebudem špatiť nový vyblýskaný plot nejakou starou schránkou. Však to nebola taká položka, že by nás to zruinovalo. Akože uznaj, to už by ako vyzeralo. Dal som aj popisné číslo a dvierka na inžinierske siete. Som sa nejak zabudol informovať na to, ako je to s tým pohonom. Či dobre funguje aj v zime, keď nasneží, či to nejak nezatečie. No nikdy nevieš, čo sa môže udiať. Budeš vedieť nejaké informácie k tomu?

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 07:31 

Skyp14 no vidíš, tak predsa môžeš mať pocit, že si sa toho zúčastnil. To sú dosť doležité funkcie, bez nich by sa to nedalo zrealizovať. Veď to, keby aspoň niečo ďalšie bolo k tomu, ale reku kvôli kvetináčom, to nie. Akože myslíš, že sú takýto zábudlivci ako my a dajú si to dorobiť? Môže byť, ale do toho sa mi nechcelo ani púšťať, tak ti poviem. Hej hej, nie že sa jej páčia a zišli by sa, ale že ich potrebuje. Chápem. Ale tak páčiť sa museli, keď to až takto odôvodnila. Taká klasika tá schránka a číslo, by som si tipol, že to si dá väčšina zákazníkov spraviť. To číslo dosť dobre vyzerá, keď ho dáš rovno na stĺpik.

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 08:41 

- silvverst a v oboch maju vystavene to iste? ci to asi nebudes vediet mi povedat. mam to na obe miesta asi tak rovnako daleko, preto reku ci nevies, kde by sa viacej vyplatilo ist pozriet. tak to ja viem, ze aj zasuvna je dobra volba. ked nemam viacej miesta, tak vela toho nevymyslim ineho. pozeral som, ze su aj ine moznosti tych bran, ale neviem, ci nieco ine by sa mi tam hodilo a pasovalo. tak reku to vymyslim takto jednoducho.

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 12:09 

junior by som skôr čakal od ženy takýto prístup, aký si ty zaujal. vieš by som čakal, že a však dajme, mne je jedno. ale na druhej strane dobre, lebo tak isto dlho ako ti vydrží plot, vydržia ti aj všetko tieto ostatné drobnosti. materiál je použitý ten istý, tak sa niet čoho obávať. ale nie, čo by tam prosím ťa zatieklo, tam sa ráta predsa s tým, že to bude vonku čeliť všetkým vplyvom počasia a teplotám od mínusov po vysoké plusy. konkrétne o pohone myslíš informácie?

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 12:14 

volak38 nech sa páči, som ti plne k dispozícii. mám skúsenosť s firmou a mám od nich doma bránu. akurát nespĺňam to, že by som mal koľajničkovú bránu, tú mám otváraciu, keďže máme doma dosť miesta, tak sme sa rozhodli pre takúto možnosť. takže ak máš nejaké otázky a myslíš, že by som ti vedel poskytnúť vyhovujúcu odpoveď, kľudne píš.

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 09:33 

simon no pravda, isto sa najdu takyto zabudlivci a daju si dodatocne dorobit nejake veci. z toho by som paniku nerobil ti vravim. ale tak vase rozhodnutie. hej hej, to take tie klasicke doplnky by som povedal, ze sme vybrali.
fuscher ako si pochodil, co ti doma povedali? budes to teda davat este robit? akoze ja by som uplne nezanevrel na tento napad. by ste to mali cele aspon hotove a uz by ste si mohli odskrtnut zo zoznamu oplotenie a zabradlie a pustit sa do inych veci. to sa zakazdym najde nieco, co treba nanovo spravit alebo opravit.

Poslať Napísal: 17 Sep 2021, 11:26 

Nakoniec sme to doma prebrali a došli sme na to, že to dáme spraviť. Presne ako hovoríš, že by toto celé bolo tým pádom hotové. Keď sa vyberie správny výrobca/ dodávateľ, tak je tam istota, že to vydrží roky rokúce a už sa tým nebudem musieť viacej zapodievať. Cez víkend si chcem k tomu sadnúť, pošlem informácie, aby mi vedeli vypracovať cenovú ponuku a dohodnem sa na nejakom zameraní. Vlastne keď tak nad tým premýšľam, možno by to nebolo ani nutné, lebo presné rozmery viem povedať na základe tohto pôvodného zábradlia.

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 07:39 

fuscher tak to ti neviem povedat, ci je vyslovene nutne, aby prisli na zameranie, aj ked im to takto vies dat vediet. ale povedal by som, ze budu na tom trvat. ono zabradlie odmerat mozes, ale treba ho aj nejakym sposobom upevnit, prichytit ci uz k stene alebo k podlahe. a prave toto si asi potrebuju prist v tomto pripade pozriet. nemusi to byt na rovnakom principe ako to, ktore tam mas teraz. to len moj nazor, moze to byt samozrejme uplne inak, ako hovorim. ale kazdopadne dobre rozhodnutie s tym, ze si sa do toho pustil.

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 06:23 

Trundzi diky, ze si sa ozval. na zaciatok by ma len zaujimalo ako prebiehala komunikacia s nimi. vies ako, ci to bolo na urovni vsetko. ten pristup a informacie, ktore ti podali. a dalsia vec, keby si mi mohol opisat cely ten priebeh vyberu, objednavky, montaze a tak dalej. ze ako to vlastne prebieha a kolko trvaju jednotlive procesy cca, aby som vedel, na co sa mam pripravit. cenu od teba pytat nebudem, lebo mi je jasne, ze su to dost odlisne typy bran, takze tam budu aj odlisne ceny. tu otvaraciu branu ti ale zavidim. chcel som davat taku, ale nech som ratal a spekuloval ako som mohol, tak by som ju tam nenapratal jednoducho.

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 07:20 

Radain v oboch som nebol, takže to ti povedať neviem, ale ak nebudú mať vystavené brány, tak nejaké časti plotov jednoznačne áno. Ono už nie je potom ťažké si od toho odvodiť, ako bude vyzerať brána. Čo sa tej brány týka, tak to majú na ukážku skôr ten pohon. To je dôležitejšie by som povedal. Elmar používa pohon a príslušenstvo k nemu od nemeckého výrobcu Sommer. Neviem, či to poznáš, ale v skratke ti poviem, že je to kvalita. Rozmedzie teplôt, pri ktorom funguje bezproblémov je nejakých -30 až +70 stupňov, takže tam je veľká rezerva na naše podmienky.

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre