Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 401 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 11:49 

Z masívu, to budeš mať dosť drahé, keď chceš kvalitu nemusíš mať masív, stačí si nájsť spoľahlivú firmu, ktorá má dobrú robotu. V drevotrieske máš aj väčšiu možnosť farebnosti. Do masívu by som nešiel, keď si to dáš naceniť sám pochopíš :)

Poslať Napísal: 25 Júl 2021, 13:22 

Masív nie, stojí to neskutočné prachy, dal som naceniť teraz len jedálenský stôl a tá cena ma veľmi prekvapila. všetko isšlo hore a drevo tiež. Zváž iní možnosti, tvoja peňaženka to ocení

Poslať Napísal: 22 Aug 2021, 04:58 

a od koho sa oplatí dať urobiť? čo som pozeral, tak nie všetci robia aj nábytok okrem vstavaných skríň. chceli sme najprv len skriňu, no manželka by chcela už aj postľ a nočné stolíky k nemu, rozpočet sme navýšili, no aj tak je dosť okresaný

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 09:38 

Na trhu je veľa firiem, záleží či chceš niekoho z okolia alebo si ochotný si priplatiť aj dopravu z ďalej. Cez google nájdše veľa firiem čo ti spravia čo potrebuješ. Všetko zálaží aj od tvojho finančného rozpočtu.

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 11:39 

najviac by mi vyhovovalo aby to bola firma alebo nejaký človek zo stredného slovenska. no skôr mi ide o kvalitu, pokiaľ bude dobrý, nemám problém si priplatiť, chcem aby to vydržalo roky, nie že budem musieť za 2 roky kupovať novú posteľ, lebo vŕzga

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 07:22 

Pohladaj cez google, ja som si takto našiel pár firiem. Vyfiltroval som si to podľa recenzií + mojich očakávaní, potom som ich kontaktoval a podľa toho čo mi poslali (cenovú ponuku) Som si vybral, je to na dlhšie, no oplatilo sa to.

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 13:58 

našiel som samadu, máte s nimi niekto skúsenosť, našiel som že robia kvalitné skrine a šatníky, no na nábytok som toho až toľko nenašiel, bol by som rád ak by sa mi niekto ozval kto má skúsenosť

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 13:39 

A recenzie si cital? Osobnu skusenost nemam, no co som o nich nasiel, tak je to seriozna firma s kavlitne odvedenou robotou, to sa dnes uz tak casto veru nevidi. Ja byt tebou dam si to aspon nacenit ked uz nic viac

Poslať Napísal: 14 Sep 2021, 13:22 

áno, aj na google aj na fb som si ich prelúskol, dokonca som aj napísal jednému človeku čo im tam komentoval post, tak že som aj aj vďaka nemu rozhodol :) budúci tyždeň prídu zamerať, som v práci a nechcem to nechať na manželku :)

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 09:47 

No ako teda stojíš s výberom? Našiel si si nejakú vhodnú firmu, ktorá by ti to vedela spraviť podľa predstáv? Niekedy nie je na škodu osloviť aj viacero a prípadne si dať vypracovať cenové ponuky, aby si získal lepší prehľad. Ja tak idem spraviť teraz pri dlažbe. Našiel som si viacero výrobcov, tak skúsim viacej z nich osloviť. Samozrejme si tiež takto zisťujem, či mi vie niekto poradiť z vlastnej skúsenosti.

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 401 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre