Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 43 z 46 [ Príspevkov: 457 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 09:18 

delar u mna podobna skusenost ako ma simon... tiez vonkajsie tienenie od spominanej firmy... v mojom pripade vonkajsie clonove rolety... mame ich uz nejakych sest sedem rokov a za ten cas mozem povedat, ze vsetko naporadku... odkedy nam ich namontovali, odvtedy funguju ako maju...

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 19:11 

Šimon09 priznám, že mám v tom mierne chaos, keď je tam toľko možností. Napadlo mi aj deň a noc tienenie, alebo ako sa to presne volá. O tom náhodou niečo nevieš? Čo som sa niekde dočítal, tak že sa pri ňom nedajú úplne otvoriť okná, ale neviem, či to ozaj tak je. Preto by som zrejme aj skočil k nejakému predajcovi, aby mi to všetko ozrejmil. Lepšie mi je, keď si niekoho vypočujem, alebo keď mi niekto svojimi slovami napíše, než keď si mám poučky čítať.

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 20:52 

ale podarilo sa, to je to podstatne, no nie Majcca? dali ste rolety ci zaluzie? oboje su fajn a aj dobre vlastnosti maju. predtym by som nepovedal, ze aj na nieco ine ako na tienenie pred slnkom mozu byt uzitocne.

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 12:00 

delar ked si takto nerozhodny, tak to bude najlepsie, aby si skocil k predajcovi... tam sa najlepsie podozvedas, co potrebujes vediet... mozno ti ponukne nieco, co by ti ani nenapadlo... je pravda, ze okno neotvoris uplne, ale to sa neboj, ze by neslo otvorit... normalne mozes otvorit, nieco vyprasit, okna sa umyt daju... aj tychto roliet je od vymyslu sveta... ak sa ti to nechce hladat, ten predajca je najlepsia volba...

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 11:35 

Volak38 píše:
ale podarilo sa, to je to podstatne, no nie Majcca? dali ste rolety ci zaluzie? oboje su fajn a aj dobre vlastnosti maju. predtym by som nepovedal, ze aj na nieco ine ako na tienenie pred slnkom mozu byt uzitocne.

jasné... je to super, že nám to konečne vyšlo... situácia bola taká aká bola, tak som sa bála toho, že ani tento rok to nevyjde, ale chvalabohu áno... že?... toto si aj ja hovorím, že ono to nie je len o tom, že zastrieš, aby ti nesvietilo... ale plnia viacero funkcií... my sme si vybrali žalúžie a fest sa z nich vytešujem... sa mi páčilo, keď nám vraveli, že to je vlastne aj ako ochrana voči zlodejom, keď sú zatiahnuté... lebo cez to sa ozaj nikto a nič nedostane...

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 13:39 

@delar: ale to sa ti len zda, teraz si v tom strateny, ale rychlo sa zorientujes. hlavne ked sa rozhodnes, co by si chcel. potom to uz pojde. nie je to zly napad skocit aj k tomu predajcovi. asi to bude efektivnejsie ako keby si to mas sam pozerat a studovat. aj si si pozeral, kde mas najblizsie predajcu?

Poslať Napísal: 26 Aug 2021, 09:35 

Spaciir ako to, že neotvorím okno úplne? To som ešte nepočul, že by tienenie mohlo robiť takýto problém. Sa mi to nezdá. Ale našiel som si predajcu, ktorý spolupracuje s firmou Isotra, tak tam chcem zbehnúť popýtať tak celkovo na druhy tienenia. Tak aj toto sa ho rovno opýtam, nech mi povie, ako to vlastne je.
Puka8815 chcel by som deň a noc tienenie, ale som ostal teraz nejak na vážkach, keď mi bolo povedané, že sa nedá pri nich otvoriť poriadne okno. Neviem, do akej miery a takto. Tak som rozhodnutý ísť k predajcovi. Vieš čo, hej, pozeral som si to už, našiel som si, tak už mi ostáva len to obehať.

Poslať Napísal: 27 Aug 2021, 11:25 

Plánujem si dávať nové žalúzie domov, len by som mal takú požiadavku, aby sa dali prepojiť s inteligentnou domácnosťou. Máte niekto skúsenosť alebo aspoň informácie, či majú v ponuke aj takéto niečo?

Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 10:51 

matico a plánuješ vonkajšie či vnútorné? či to je vlastne asi jedno, lebo odpoveď bude tá istá. jasnačka, dajú sa prepojiť s inteligentnou domácnosťou. len tam je potom viacero možností, ako to spraviť. lepšie by bolo, keby si sa priamo na nich obrátil s touto otázkou by som povedal. v skratke. dajú sa prepojiť s celou inteligentou domácnosťou alebo potom je možnosť smart ovládania čisto len pre žalúzie. neviem, či som to dosť logicky napísal.

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 11:49 

a coze ste mali? ci len tak vseobecne to myslis? hlavne je, ze sa podarilo, no nie? zaluzie mi osobne pripadaju v tomto lepsie, pretoze vies si nielen zatiahnut ako rolety ale daju sa aj naklapat, tak si vies regulovat, kolko svetla alebo teda slnka chces doma mat. no a tie dalsie funkcie, co hovoris, to je taky bonus este k tomu navyse. akurat tento tyzden som bol pozriet nasich na dome a oni maju tiez tieto vonkajsie zaluzie. ale to este z doby, ked to bol taky boom odrazu, isto si budes na to pamatat. to ti bolo take hlucne, ked otec vytahoval hore zaluzie. som si vravel, ze ako dobre, ze doba ide dopredu a uz to funguje inak a hlavne lepsie.

Stránka 43 z 46 [ Príspevkov: 457 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre