Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 28 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 20:27 

To máš pravdu, no zas všetko o firme sa dá podľa mňa pozisťovať dopredu, čo sa týka komunikácie a riešenia prípadných problémov. Nespokojní ľudia sa vedia o nepríjemné zážitky podeliť

Poslať Napísal: 27 Aug 2021, 18:43 

caute...ale tak to je pri vsetkom...proste su aj take aj onake firmy...ale my to vsetko mame vo vlastnych rukach aby sme si vybrali co sa nam najviac pozdava...ja len proste co ma tak udivuje tak je to, ze proste ked je niekto skepticky voci drevu...to mi tak nejako vobec nejde do hlavy kedze drevo sa na stavby a to teda ozaj rozne pouziva uz odjakziva...takze to o niecom svedci...

Poslať Napísal: 29 Aug 2021, 19:26 

...ale jasne ze hej... predsa len z dreva sa stavalo skor ako z betonu... clovek musi mat podla mna ako take presvedcenie a mozno aj zivotny styl tak nejak eco nastaveny, aby videl tie vyhody drevostavieb...

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 11:25 

tak nemusime byt nejako sialene eko alebo co, ale teda na nasu planetu by sme mali mysliet, aby sa zbytocne nejako nezatazovala viacej ako je nutne a teda myslim, ze drevodom je z tohto pohladu super vec a je to tiez aj o tom, ze to byvanie v takomto dome je ovela zdravsie, pri takychto domoch nie su ani problemy s plesnami a takymito problemami, ktore proste v klasickych domoch su bohuzial bezne :|

Poslať Napísal: 06 Sep 2021, 08:36 

ako to myslis, ze sa tomu da vyhnut?...akoze drevo a vlhkost to skor sa nejako vyriesi ako pri murovanej stavbe?...

Poslať Napísal: 06 Sep 2021, 11:55 

Tak musia byť proti plesniam ošetrené a napustené rôznymi prostriedkami, aby proste plesne nenachytali. Drevo dýcha nie ako betón, takže je ľahšie vetrateľné. Kedysi sa ľudia takýcho domov báli aproste týmto stavbám moc neverili, no už je vidno, že čoraz viac ľudíé inklinuje k takýmto eko stavbám

Poslať Napísal: 07 Sep 2021, 12:11 

tak drevo ked je zdrave, ked je suche, tak ono akoby dycha, cize aj ked je vyssia vlhkost tak ono sa s nou vies skor popasovat ako nejaky nepriepustny material alebo akoby som to mal nazvat, toto je tiez jedna z veci preco ma drevodomy zaujali, lebo teda ja v tom nevidim nejake negativa a to som si to zvazoval snad z kazdej strany :)

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 13:15 

matus kvalita dreva je rozhodujuca pri stavbe drevodomu, ale rovnako aj pri stavbe vaznikoveho krovu, to je proste zaklad ked chceme aby to co sa urobi bolo dobre urobene, aby nam to roky sluzilo a aby neboli nijake problemy, to proste je tak!
pri vaznikoch napriklad na tom dreve neprichadza do uvahy ani ziadna kora zeby tam bola, ani nic take!

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 13:36 

Ale firma, ktorá ti zabezpečuje takéto prácu, terda aj materiál, by ti mala vedieť vydokladovať nejakú tú kvalitu certifikát a poprípade aj záruku na nejakú tú povrchovú upravu nie?

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 15:35 

slav0 myslis, ze aj pri krove je to tak, ze musia mat doklad o tom, co je to za kvalitu to drevo?

Stránka 28 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre