Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 130 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 06:47 

tak to som rád, že to tu čítam. brat rieši stavbu domu a riešia práve takéto technické otázky a viem, že s ma minule pýtal na túto značku. prosím ťa aj ti od nich prišla nejaká odpoveď alebo si bol s nimi osobne?

Poslať Napísal: 17 Júl 2021, 14:44 

áno áno dostal som a musím povedať, že ma to celkom prekvapilo aké komplexné riešenia mi na základe mojich údajov za tak krátky čas vedeli poskytnúť. už mam aj vybratý a cez týždeň by som sa chcel dostať k samotnej objednávke a budeme mať doma všetci srdce na mieste, že je táto otázka už vyriešená

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 10:51 

Takže predsa len Wolf. Už len tento výber kvitujem, keďže mám tiež túto značku doma. Hej hej máš pravdu, čo sa týka vypracovania riešenia, myslia fakt na všetko a vedia ti každý jeden systém, čo majú v ponuke ušiť na klienta samostatne. No tak objednaj a daj vedieť priamo pre aký model ste sa nakoniec rozhodli

Poslať Napísal: 06 Aug 2021, 10:30 

ahaa tak super, potom, že ste takto dobre obišli. brat im už poslal projekt a veci, ktoré potrebovali, tak som zvedavý, čo mu spätne pošlú. viem, že chcel riešiť ešte inú značku, no tam už zlyhala nejak prvotna komunikácia, tak dal od toho ruky preč

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 14:27 

Nečudujem sa, to ťa presne odradí už len to ako sa s tebou rozprávajú...
Človek keď sa do takého niečoho nerozumie a potrebuje odborníkov a oni takto...
Teda my sme už predbežne vedeli, že aký kotol by sme vybrali. Ale tak vzhľadom na tvrdosť vody sme vybrali CGS-2R...

Poslať Napísal: 17 Aug 2021, 07:50 

A čo sa týka tvrdosti vody, tento kotol vám vyhovuje? Lebo reku, či je to také citelné, mať špeciálne kotol, keď viem, že mám tvrdšiu vodu, ako je napr. niekde v inom okrese. Či tam asi ide len o to, že nejako predchádza tomu riziku zanesenia zásobníka vody vodným kameňom? To by som inak bral na všetky takéto mašiny a nie len na kotle, človek potom nepotrebuje toľko krát vyvárať napr. kanvice od vodného kameňa.

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 10:01 

matias vies co, my ked sme napriklad vyberali novy kotol, radili sme sa s firmou aj ohladom vody...ci ten kotol vydrzi tak dlho, lebo predsa len ta kvalita vody nie je vsade rovnaka...niekde je tvrdsia inde nie...bala som sa ci by sa to teda casom neprejavilo aj na nasom, ak by sme si nevybrali ten, ktory je viac menej urceny na tvrdu vodu...ale nastastie nemame taku tvrdu vodu takze je to ok :)...

Poslať Napísal: 20 Aug 2021, 08:17 

podľa akých kritérií ste sa rozhodovali pre výbere kotla?...lebo nie som v tomto smere úplne doma, tak aby som mal aspoň ako taký prehľad po čom sa pozerať, po akej značke...nerád by som vybral nejaký, čo je podľa mňa ok aj cenovo a nakoniec zistím, že to bol krok vedľa...

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 11:01 

a už si teda rozhodnutý, že chceš kotol áno? Lebo teda sú na trhu viaceré možnosti vykurovania a tak :) Takže kotol je pre teba najschodnejšie riešenie?
No a čo sa týka výberu, tam záleží od toho, aký veľký máš dom, či ten ktorý kotol by ti to dokázal vyhriať/vykúriť. Tam si treba potom nechať poradiť, aby si si nevybral nejaký, ktorý ti to vzhľadom na obytnú plochu nevyhreje. No a ďalej či to chceš aj nejako kombinovať napr. s nejakým vetracím systémom alebo solárnym zariadením. V tom už máš jasno, či aj toto budeš riešiť?

Poslať Napísal: 26 Aug 2021, 07:33 

vieš čo áno...už som rozhodnutý, že chcem kotol...viem, že sú na trhu aj iné alternatívy vykurovania ale teda vzhľadom na moje bývanie, mi kotol bude stačiť...
aha, takže to bude asi najlepšie, keď by som to rovno riešil s firmou...oni by mi asi vedeli hneď povedať, že do čoho ísť nie?...nešpekuloval by som toľko...a tú kombináciu kotla s vetracím systémom, to myslíš ako?...to spolu nejako spolupracuje navzájom?...

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 130 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre