Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 76 z 78 [ Príspevkov: 775 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 10:44 

Hos421 - každému vyhovuje niečo iné, ale keď sa s firmou v pohode komunikuje, že nemajú problém, tak sa veľa vecí dá aj telefonicky alebo mailom vyriešiť, ja mám takú skúsenosť a pozitívnu. Oveľa lepšie ako pri iných veciach, čo som sa s firmami stretol a dokonca s ktorými som osobne mal dočinenia.

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 12:50 

To je jedno jak sa čo dohaduje, podstatné je pochopiť sa, to by som povedal, že je taký základ, lebo teda keď na začiatku sa dosť dobre nepochopíte tak to môže vypáliť kadejako.

Poslať Napísal: 26 Aug 2021, 12:29 

u nas vela veci bolo novych..Predsa len ked clovek nema krb, neriesil niekedy vyber, ze uz vie co a ako tak nema prehlad ani o znackach, ani o rozdieloch..Takze pre mna to bolo vsetko uplne spanielska dedina a kym som sa do toho dostal tak to trvalo, ale teda nelutujem to..Pretoze vdaka tomu, ze som absolvoval stretnutie s krbarom a oboznamil som sa o vsetkom sme vybrali dobru vlozku a mame krb, ktory nam cely dom vykuri tak ako je treba..Aj dnes som uz zakuril..Lebo to tak rapidne teplota klesla a u nas je to teda echt citit..

Poslať Napísal: 27 Aug 2021, 09:33 

Teploty rapídne klesli, u nás ráno bolo 9 stupňov, takže nič nejaké príjemné, som spomínal akurát poobede včera že mám pocit akoby už bolo všech svätých, to je už len otázka času kedy budú už viacerí kúriť a dobré je že krb môžeš kedykoľvek spojazdniť, prikúriť, že to neni ako s podlahovkou že by si ju musel celú spúšťať.

Poslať Napísal: 06 Sep 2021, 11:41 

Kunkur toto je inak toho hlavna vyhoda, teraz je take pocasie, ze ani ani to je fakt, noci studene, dni teple, to je pre krb idealne, ze vecer, v noci sa zakuri a do rana je prijemne a potom sa otepli, to akoze je pre taketo prechodne obdobia uplna parada 8-)

Poslať Napísal: 07 Sep 2021, 08:17 

Branik lenže aby si sa s niekým dohodol na niečom poriadne cez mail tak ten človek musí mať chuť, musí chcieť ti pomôcť, to je základ pri takýchto veciach proste.

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 16:25 

Uz kurite? Mna kamarat trochu prekvapil, ked zacal znamemu hovorit o tom ako nedaju krb do domu lebo to je k nicomu, je z toho bordel, smrad a tak podobne.
Normalne som kukal na neho ako puk ako moze nieco take tvrdit, ked nema krb doma? Ked takto nekuri? Niekedy ma ludia dokazu udivovat!

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 07:00 

haha no nad tymto sa ja uz ani nepozastavujem, ved nech si kazdy robi tak ako uzna za vhodne, cim viac sa nad tym budes rozculovat, tak zbytocne si budes robit nervy ;)
my uz kurime po veceroch, uz som rozmyslal, ze aj podlahovku by som spustil, ale naco ked este je cez den teplo a na vecer co trosku potrebujeme prekurit tak na to je krb uplne idealny, drevo na zimu uz mam nachystane, takze som na poriadku so vsetkym :mrgreen:

Poslať Napísal: 14 Sep 2021, 07:33 

ti poviem, že ja ešte aj v máji som po večeroch kúril a teraz už tiež, my sme takí zimomraví, takže u nás si to ani neviem predstaviť, že by sa nekúrilo, ale pri krbe je fajn to, že si to vieš všetko pekne regulovať, pri podlahovke je to také neisté lebo proste tam to trvá kým to vykúri a nie je to na také rýchlo zohriatie, keď z niekade prídeš alebo čo večer sa náhle zchladí po daždi

Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 10:19 

Aký výkon krbu máte? Podľa čoho sa to volí? Podľa plochy, ktorú treba vykurovať?

Stránka 76 z 78 [ Príspevkov: 775 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre