Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 75 z 78 [ Príspevkov: 775 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 10:47 

janicko ale tak toto by malo byt v prvom rade o tom aby si clovek uvedomil, ze fakt s ohnom sa neradno zahravat, ze to nemoze nic dobre priniest, len teda stale je kopa ludi, ktori prizeraju na to aby ich to cenovo vyslo co najmenej a to je skoda, lebo prve mesiace sice sa to moze javit, ze je vsetko ok, ale to zdanie klame a postupom casu sa to aj ukaze ;)

Poslať Napísal: 29 Júl 2021, 09:52 

fcar to je fakt, ze pri tomto cas ukaze, ze jak sa veci maju. Akoze dobra cena to je vec co potesi, to suhlasim, ale zase aby som isiel na ukor kvality tak to je podla mna dost velky risk, nie je to bohvieco.

Preto som sa osobne obratil na Deltako kde mi vsetko vysvetlili a objasnili ake nastrahy mozu cloveka cakat, ked siahne po lacnom variante. Ake su rozdiely medzi jednotlivymi krbovymi vlozkami, ze aj material z akeho su je velmi podstatny. Aby sa nestalo, ze vo vnutri praskne vlozka alebo cosi, lebo uz aj o takych pripadoch som pocul.

Poslať Napísal: 02 Aug 2021, 07:40 

Uzvoch toto sa ale stava pri tych vlozkach, co su citlive na vlhko, ze ked su rozpalene tak mozu prasknut, to uz tiez o nejednom takom pripade som pocul a tam potom nie je inej cesty z mojho pohladu len to vymenit cele. Neoplati sa setrit na tychto veciach, este na nabytku a na takych by som lebo to vies kedykolvek vymenit a kupit nove, ale s krbom je to ale ze uplne inak.

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 10:01 

ano, liatinove su citlivejsie na tieto veci a je to dost risk. A tiez zbytocny vydavok ak teda by sa nieco take stalo, zeby vlozka praskla. Tomu by som celit nechcel.

Ale tiez napriklad co som sa dozvedel, ze pri liatinovych vlastne nie je ani mozne nejako napredovat co sa tyka efektivity spalovania, ze vlastne tie systemy alebo akoby som to povedal sa nejaku zdokonalovat.

Poslať Napísal: 10 Aug 2021, 11:45 

myslis, ze sa najde niekto kto by chcel? ja dozaista nie, pretoze to su len starosti, z obostavby sa potom len tak neda ta krbova vlozka vybrat, ze vyberies a vymenis to proste neni take easy ako si mozno niekto mysli, preto ja som za to vyriesit veci raz a poriadne, nech proste je to na roky a mas pokoj, ze nemusis sa trapit za tri roky, ze co teraz, preto vlastne aj zaruka je pre mna dost zasadny faktor

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 11:12 

aka zaruka je taka bezna, co sa tyka krbov? zvlast je zaruka na obostavbu a na krbovu vlozku alebo to je nejako spolu?
da sa spolahnut, ze keby sa nieco stane, tak ze ozaj by to islo cez tu zaruku?

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 10:28 

Kristufik ťažko povedať ako to kde chodí, každá firma, každý krbár to môže mať úplne inak, to je nutné sa na to vopred informovať, že akým spôsobom to kde funguje, aká záruka, čo do toho spadá a veľa iného. Čím väčšiu záruku máš tak tým lepšie, aspoň z môjho uhla pohľadu, lebo vieš, že tým pádom ten človek vie, že je to kvalita a stojí si vlastne za tým.

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 11:42 

samozrejme, ze by malo ist cez zaruku ked sa nieco stane, ale zalezi aj kto ti to robi, ale ked si to das robit poriadne cez niekoho, ze budes mat original k tomu papier a vsetko, co treba, tak sa nemusis obavat a hlavne sa nemusis bat zeby ti vlozka praskla alebo obostavba bola z nekvalitneho materialu alebo cosi take a to je zaklad ;)

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 19:50 

Pokial je to nejaky problem, ze nejako sa vlozka poskodila alebo nieco, tak jasne, ze by to slo cez tu zaruku.
Ale pokial by to bolo nejake poskodenie ako teda napriklad pri liatinovej vlozke, ked sa moze stat ze praskne, tak myslim, ze to je vec, za ktoru si clovek moze sam. Pretoze tam je to o tej vlhkosti dreva a prikladani.

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 08:10 

Uzvoch ty si bol akože aj na osobnom stretnutí alebo si to po telefóne dohadoval?...Lebo podľa mňa je lepšie pri tomto dohodnúť si stretko a keď sa dá vidieť aj naživo tie krbové vložky z ktorých máš vyberať...Nech vieš čo budeš doma mať, nech máš reálnu predstavu o vzhľade...O veľkosti...

Stránka 75 z 78 [ Príspevkov: 775 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre