Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 339 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 07:17 

... aliban.. to poznám, veľa sedačiek je na pohľad pekných až ťa to núti, aby si si sadol.. len potom príde to prekvapenie a zistíš, že jediné dobré na tej sedačke je ten vzhľad... záleží veľa na tom, akú predajňu na kúpu sedačky si zvolíš... neoplatí sa na tom šetriť a ísť do marketov, kde ako všetci vieme sa predávajú poľské tovary... byť tebou, stavím na istotu a vezmem ju do tej predajne, čo sme spomínali už minule.. oni majú prevažne talianskych dodávateľov a to by som povedala, že je kvalita úplne niekde ine... skoro stále majú nejaké zľavy, zakaždým na niečo iné... bývajú zľavy na kadejaké druhy sedačiek, alebo minule mali na skladové zásoby... to si musíš odsledovať, ale dá sa dobre natrafiť, že aj ušetríš...

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 10:19 

Božiena presne tak, sedačka sa nemá kupovať na základe toho, ako vyzerá. Pravda, že je aj toto dôležité, lenže nie je to všetko.Len to je tak, keď sa kupuje teraz cez eshopy a takto a človek si nevyskúša, čo kupuje. Preto idem radšej do predajne, keď je možnosť. Ozaj? Tak to je dobrá správa, možno sa nám podarí natrafiť tiež na nejakú akciu. Padlo by to vhod, nebudem hovoriť, že nie. Býva sama, tak všetko je na jej náklady.

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 11:32 

@ivulinkka12: ono je normalne, ze mas nejaku predstavu, aku sedacku by si chcela. ale prides do predajne a ked vidis vsetky tie moznosti a tu ponuku, tak odrazu nevies, co prv. posielam ti obrazok ako vyzera aj ta nasa z Eurosofy, tieto farby som vybrala. keby mi ju niekto opisoval, asi by ma to tiez neuputalo. lepsie vidiet ako stokrat pocut, no nie?

Obrázok

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 08:12 

ivulinkka12 píše:
KubíkJ ale tak to zase nie, nenechám sa prehovoriť na niečo, čo by sa mi nepáčilo. Chcela by som látkovú, ale nemala by som problém ani s koženou asi. Keby to bolo tak, že mi padne hneď oka, tak sa tomu nebránim. Jasné, to sa opýtaj, ak nezabudneš. Rada si vypočujem viacero názorov. Aspoň budem mať lepší prehľad, lebo čisto len z obrázkov sa zistiť nedá moc.

je tak, ako som aj hovoril. manzelka samozrejme tiez povedala, aby si sa nedala ovplyvnit nazormi inych. aby si potom nelutovala, ze si zmenila rozhodnutie. povedala, ze ked sa u nas kupovala sedacka, tak bola pozriet v Banskej Bystrici v nejakej predajni. teraz si ani za svet nespomeniem, aky bol nazov. nejaka predajna sa tu uz spominala, je dost mozne, ze to bude to iste.

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 12:10 

Puka8815 veď to si aj myslím, že to tak dopadne. Že nakoniec budem odchádzať s inou sedačkou ako som pôvodne plánovala. Ale tak nebránim sa tomu, všakže. Tak to ti poviem, že je ozaj super. Je tam aj látka aj tá koža tak decentne, doladené vankúšmi. Ozaj vkusne spravené. Hneď beriem, keby ťa omrzela. Bola aj v iných farbách?
KubíkJ ale nebojte nič, ovplyvniť nie. Skôr tak, že som si chcela vypočuť, čo majú a preferujú iní. Takže hovoríš, že by bolo lepšie, keby som sa išla pozrieť rovno do predajne niekam, hej?

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 07:14 

@ivulinkka12: to tak byva asi dost casto pri vybere sedacky by som povedala. malokedy natrafis presne na taku, aku mas v predstavach. preto som rada, ze sme isli sem, kde sa dalo vybrat. a to potom nieze by som si nevedela vybrat, lebo mi nic nepasovalo ale preto, ze tam bolo toho tolko. zase opacny pripad uplne. dakujem, potesilo ma, ze aj tebe sa paci. https://www.3d-eurosofa.sk/d-move skus tuto pozriet. tam je aj ta moja, ked sa prerolujes nizsie a dokonca by mala byt teraz v zlave, tak sa poskusaj informovat.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 10:39 

Puka som nevedela, že to sú talianske sedačky. Tak to potom aj kvalita bude zrejme na vyššej úrovni by som povedala. To sa vyplatí obzvlásť pri sedačkách, tie si prejdú kadečím za ten čas, čo sa využívajú, tak je fajn si vybrať takéto niečo lepšie. Našla som ju tam, skoro naspodu bola. Veru majú tam uvedenú 45 percent zľavu na poťahy. A to čo znamená, že sa dá hocijako vyskladať? Tiež to tam je uvedené, len sa neviem zorientovať v tých nákresoch. Toto mi aj v škole robilo problémy, keď sme mali robiť kadejaké náčrty.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 12:05 

ivulinkka12 píše:
KubíkJ ale nebojte nič, ovplyvniť nie. Skôr tak, že som si chcela vypočuť, čo majú a preferujú iní. Takže hovoríš, že by bolo lepšie, keby som sa išla pozrieť rovno do predajne niekam, hej?

povedal by som, ze ano. to budes mat najlepsie. budes si vediet pozriet, aka je ponuka, ta je mimochodom dost rozsiahla. a mozes si aj poskusat sadnut a na dotyk ako posobi ta ktora sedacka. tipujem, ze ju budes mat na dlhe roky a nebudes ju menit nejak casto. tak nech aj vydrzi cosi. preto netreba ani tak hladiet na cenu ako na to prevedenie. predavaju talianske sedacky, takze to uz aj na prve pocutie evokuje taku vyssiu uroven by som povedal.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 14:13 

KubíkJ hej hej, to mi tu už jedna holka spomínala, že ich majú odtiaľ. A podľa čoho sa vyberá taká sedačka? Akože hej, podľa toho, či sa mi páči. Ale keď hovoríme o tej koži. Tak ako viem, ktorá je kvalitná a ktorá nie? To sa musí dať nejak rozoznať si myslím.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 09:20 

@ivulinkka12: ja tiez najskor nie, kedze som chcela latkovu sedacku. dozvedela som sa na predajni az potom od personalu. boli ozaj fajn a hlavne trpezlivi. to je tiez dost dolezite, ked ides nieco taketo vyberat. ze nemas pocit, ze svojou pritomnostou niekoho otravujes. oni sa mi venovali a co som chcela vediet, na to mi odpovedali. najlepsie bude, keby si sa isla tiez takto informovat do predajne, tam ti budu vediet lepsie povedat, ako ja. nemam to tak moc preskumane.

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 339 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre