Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 14 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Aug 2021, 17:29 

Zariaďovali sme u nich energie do nového domu a dopadlo to dobre.

Poslať Napísal: 29 Aug 2021, 19:06 

Máme to s rodinou celkom fajn, ale niekedy to je to veľká diplomacia….Inak vďaka moc za skúsenosti, sme s nimi v kontakte a zatiaľ to vypadá sľubne.

Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 20:39 

Ahoj, mám u nich plyn 2 a pol roka a stále ok aj s ohľadom na ceny.

Poslať Napísal: 27 Sep 2021, 05:07 

Peter píše:
Zdravím, riešim dilemu aj s rodičmi, pretože bývame v dvojgeneračnom dome, oni dole my hore. Tento rok nám ale prišli pomerne veľké nedoplatky za energie a tak sme sa zhodli, že by bolo dobré keby sme sa pozreli po možnostiach. Dostali sme tip na slovakia Energy, o ktorej ale nič neviem, preto by som radšej počul aspoň nejaké názory, skúsenosti. Nemám so zmenou dodávateľa vôbec skúsenosť a hlavne kôli rodičom nechcem urobiť nejaké prešľapy. Predsa len by som to asi nechal napísať na nich, pretože oni sú aj vlastníci domu a energie sú písané aj teraz na nich. Vďaka moc za všetko čo budete zdieľať.

Peter, ako tu už píšu, pozri je to dodávateľ ako každý iný a myslím že ceny sa s nimi dajú dosť aj vykomunikovať, ale momentálne mi príde že sa všetko zdražuje, tak asi neni dobre čakať.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 27 Sep 2021, 05:07

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 14 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre