Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 243 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 11:41 

@aliban7... poslal som ti do spravy, prislo ti to?... no jasne, niekedy je to takto jednoduchsie cez mail vyriesit... nie raz sa mi stalo, ze som cakal na portaloch spravy a nic mi nechodilo... tak som zvedavy, co si si vybral... mne vyber trval celkom dlho, az predajca ma potom usmernil trochu...

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 07:33 

vierka, zatial este nemam, ale planujem to. stryco staval dom par rokov dozadu a do celeho domu si daval od nich dvere. ked som ich videl, som si povedal, ze tiez ich budem chciet. tak preto aj mam uz co to pozistovane ci od stryca alebo z ich webu. chyba mi uz len si vybrat a nakombinovat si dvere. akoze vypln, povrch, klucky atd. len je tam tolko moznosti, ze stale nieco menim.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 11:07 

Jurij54 no to nie, dvere potrebujeme. Aj my chceme súkromie a deti ho budú časom tiež vyžadovať. Kým sú malé, tak sa to ešte dá, ale to už nepotrvá dlho. Ešte sú aj nejaké ďalšie možnosti na výber, či len papier a drevotrieska? Z týchto dvoch by som zvolila drevotriesku. Neviem, či si tú papierovú výplň predstavujem správne. Ale neboli by tie dvere aj také labilnejšie, alebo ako by som to povedala. Puka8815 spomenula dutinkovú výplň to je aká prosím? Áno, pozreli sme aj na internete, ale keď nevieme, podľa čoho by sme sa mali zorientovať, tak tažko sa vyberá nejaká značka.

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 09:45 

vierusa uvazujes nad kupou dveri od nich?... mozno ti pomoze aj moja skusenost... daval som si u nich robit bezpecnostne dvere a boli mi ich aj namontovat... ved ako je to u nich aj bezne, ze robia aj ine prace a nie su zamerani len cisto na vyrobu... uz je to par rokov, co ich mam a nemozem sa stazovat... ci dvere, ci montaz, alebo komunikacia este pri vybere, vsetko okej...

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 12:39 

Aliban7 oj to nie, my sme si dávali u nich robiť dvere pred pár rokmi. Ale moja mamina vymýšľa, že by sa jej zišli nové dvere domov. Lebo ona má stále tie pôvodné od začiatku, čo tam boli a za tie roky už nevyzerajú dobre ani. Tak som sem nazrela, či nájdem nejaké rady, na koho sa obrátiť. Lebo jej nestačí, že jej poviem, že my ich máme a sú dobré. Potrebuje viacej toho, aby mala pocit, že si môže vyberať.
Spaciir tak v podstate áno, mamina uvažuje nad kúpou, takže to ako keby som aj ja. Isto pomôže, môžem jej povedať, že aj niekto iný má pozitívnu skúsenosť s nimi.

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 09:17 

Baky nielen na portáloch, ale aj na normálnom maily sa mi už stalo, že mi niečo neprišlo alebo neodišlo. Riešil som tak aj s úradom niečo a za svet im nechcel prejsť mail odo mňa, tak som tam musel ísť osobne. Moderné technológie sú fajn, to stále hovorím, ale majú svoje muchy. Tvoju správu mám a posielam aj naspäť s prílohou. Výber nebol jednoduchý ani v mojom prípade, to sa neboj, že by si v tom bol sám.

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 09:18 

Vieruša aj dvere majú svoju životnosť a keď tam má tie pôvodné, tak tie už musel čas poznačiť za tie roky používania. Povedz, že tiež som dvere kupoval od Sapeli. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov a vlastnosti majú neporovnateľné s obyčajnými dverami. Akože hej, sú o niečo drahšie než dvere z nejakého marketu, ale vieš, za čo si priplácaš.

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 08:51 

Ivulinkka takže od začiatku. Ak si papierové predstavuješ tak, že sú v dverách napchaté nejaké letáky alebo niečo podobné, tak to nie. Dáva sa tam tvrdený papier, ktorý sa naskladá nejakým spôsobom. Nerobí sa to tak, že by sa len pokrčil papier a napchal sa do dverí, to sa nemusíš báť. Labilné nie sú, ale chceš niečo pevnejšie, tak potom tá drevotrieska. Pri nej je možnosť plnej výplne alebo potom je taká odhľahčená, to asi myslela Puka.

Poslať Napísal: 28 Aug 2021, 16:30 

Jurij54 ako pravdu povediac, napadlo mi, že by bola tak urobená výplň. Ale vravela som si, že to asi takto nerobia. Takže tieto tri možnosti sú tam na výber, áno? Z toho, čo si mi vymenoval, by som zvolila asi tú odľahčenú. Takto sa vypytujem zakaždým, keď niečo plánujeme domov kupovať. Potom manželovi predostriem, čo som pozisťovala a podľa toho sa rozhodneme. Napadne ti ešte niečo, podľa čoho sa kupujú dvere? Lebo zatiaľ sme sa my sústredili na to, aby ako tak tlmili hluk.

Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 13:00 

Aliban7 pravdaže, že tie pôvodné. Lebo ona je taký šetriaci typ. Že aj keby boli už rozpadnuté, aj tak bude mať ešte čas na výmenu. No super, tak je poviem, že som narazila na ďalšieho človeka, čo kupoval také dvere ako my. Hádam si už dá povedať a pristúpi na to, aby sme ich išli aspoň pozrieť. Však to už by jej vydržali naveky takéto dvere. Nebude mať aspoň starosti, čo sa tohto týka. To neprekáža, že sú drahšie. Ako hovoríš, vieme začo platíme. Dohodli sme sa, že sa jej na ne zložíme aj s ostatnými súrodencami. No teda, že jej prispejeme, nemá rada, keď hovorím, že jej my niečo kupujeme.

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 243 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre