Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 09:09 

Ako myslíš ku klasickej strechce. To môže byť aj plechová strecha, no do tej by som ja osobne nešiel. Bolo by fajn, ak by si to trocha priblížil

Poslať Napísal: 03 Júl 2021, 11:12 

nie nieeeee škridlu som myslel :)

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 12:15 

som sa zlakol a dufam, si teraz ludia po tom tornade v cesku zacnu davat pri vybere strechy vacsi pozor. plech ti odfukne jak nic, hrozne sa bolo na niektore tie videa pozerat. kedz uz poriadnu strechu tak za mna skridla a ked uz konkretnejsie tak Tondacje v tomto smere jednotkou. kvalitne sridle z prirodnych materialov, s dobrou povrchovou upravou. ked uz treba mysliet pri vybere aj dopredu a vybrat si take riesenie, s ktorym nebude mat clovek do buducna nejake starosti

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 09:45 

nie nie už keď som sa rozhodol, že pôjdeme do stavby domu, tak som vedel, čím ho prikryjem a o plechu som teda ani len chvíľu nepremýšľal :) inak ich škridle mi už viacerí odporúčali, aj čo mám majstrov na dome, tak mi spomínali, že majú veľmi dobré a kvalitné škridle

Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 09:22 

ano, pokial chces davat na strechu keramicku skridlu, tak tonachom nemas co pokazit. je to proste kvalitka za podla mna aj dobru cenu a este aj samotnu skridlu maju v roznych vyhotoveniach, aby pasovali fakt na kazdy typ domu

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 07:48 

áno to som už počul od rôznych ľudí a páči sa mi aj tá povrchová úprava, pri ktorej sa nemusím teda báť, že by mi po čase strecha proste vybledla. vieš stratila farbu. aj pri tmavých farbách, hlavne teda pri čiernej ti garantujú farebnú stálosť

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 09:26 

co sa tyka firmy, viaceri moji znami maju od nich strechu a je to fajn co sa tyka pomeru cena kvalita. A vies ze ti zarucuju farebnu stalost a netreba sa bat, ze ti po kratkom case farba vybledne. to by ma asi porazilo. Sranda, ze su ludia, ktori vedia aj v tejto dobe uvazovat nad plechom. ked vidno ze kusok za hranicami zurilo tornado a strechy len tak poodfukovalo, postahovalo, ziadna istota.

Poslať Napísal: 17 Aug 2021, 09:50 

ci je lepsie skridla alebo plech v dnesnej dobe tazko povedat..vsetko zavisi od preferencii cloveka, co sa mu paci, kolko je ochotny investovat do stresnej krytiny a ostatneho prislusenstva k tomu..celkovo som sa ale stretol s nazorom, ze ti, ktori maju skridlu, nemenili by. ak sa uz rozhodnes pre kvalitnu stresnu krytinu, tak mas aspon istotu, ze bude odolna voci roznym poveternostnym vpyvom..

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 12:56 

tak ono je pravda, ze pri kvalitnej streche sa netreba bat, ale to je tak pri vsetkom. ked je nieco kvalitne, vies ze ti to vydrzi.
roman co si spominal, ze viaceri tvoji znami maju strechu od jednej firmy, aka to je? reku, ked si ju viaceri takto pochvaluju tak to asi bude nieco :)

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 08:03 

pavol to bude zrejme stresna krytina od Tondachu. mam s nou svoje skusenosti, kedze som pomahal kamosovi na dome a skridle sme kladli my. je to zaujimava robota veru, clovek sa pri nej vela nauci. ale teda ak mas kvalitny material, s ktorym pracujes, tak to ide lavou zadnou. preco sa pytas? planujes stavat dom, vymenit strechu alebo sa len tak informujes z coho su vsetci taki uneseni?

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre