Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 10:11 

Puka8815 píše:
@KubíkJ: dakujem ti,som rada,ze sa paci ;)vanu mame smaltovanu Kaldewei a konkretne je to typ Cayano.chceli sme nieco hranata a tato bola najviac so vsetkych,nakolko smaltovane sa nevyrabaju uplne hranate.kupelka nas mohla vyjst do tych 10 000€.nemam to presne spocitane ale len obklady boli dost drahe a plus vybavenie,tak cca to mohlo byt aj tolko.ano za tym murom je sprchovy kut.my sme chceli taku kupelnu v ktorej budeme mat uplne vsetko,aby bola plne funkcna ako sa hovori :) :D

a vana sa pohybovala v akej cenovej kategorii? mne sa pacia tieto smaltovane. posobia takym kvalitnejsim dojmom ako akrylatove. a vydrzia viacej by som si dovolil tvrdit. ked sme boli este fagani s bratom, hraval sa so vsetkym moznym vo vani, mali sme uplne obycajnu najlacnejsiu vanu, doba bola aka bola. a hold, nehoda. ako mu popadali hracky, normalne vana praskla. nebolo to nic hrozne, ale uz tam bola prasklina a vana zrela na vyhodenie.

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 08:48 

... kvoli detom sme hladali nieco ine ako akrylatovu... co som si vypocula nazory, tak pozitivnejsie ohlasy boli na smaltovanu vanu.... dovtedy som si smaltovanu vanu predstavovala ako kedysi mala babicka, taku staru na dome... som bola zaskocena, ked som videla ich ponuku, ze to je uplne nieco ine... novsie, modernejsie, ako som ja mala v predstavach...

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 15:10 

@Kocianka: deti su take vdacne v tomto, ze si zacnes uvedomovat, na co vsetko mozu mat vplyv, resp. co vsetko by vedeli znicit alebo poskodit. tak sa na to zacnes pozerat inak aj pri vybere. uz si pridas dalsie kriterium, na ktore sa treba zamerat. ako aj teraz pri vani. kamaratka tak davala doma televizor na stenu. ked mala chlapca maleho, ten co videl, to chytil a stiahol na zem. takze taketo bezpecnostne dietatuvzdorne opatrenie musela spravit. ano ano, to mas pravdu, teraz su tie vane uplne nieco ine ako kedysi. modernejsie a elegantnejsie by som povedala. neviem, ci predtym sa dalo aj vyberat z nejakych modelov. kdezto dnes sa nevies rozhodnut, co je ponuka taka siroka.

Poslať Napísal: 06 Aug 2021, 12:06 

... dietatuvzdorne opatrenia... to je pomenovanie, ktore to uplne presne opisuje... nemyslim si, ze aj kedysi bola taka ponuka ako dnes... vsetko sa stale posuva dopredu a tak to bolo podla mna aj pri vaniach... maju to rozdelene, dajme tomu, na ekonomicku a na luxusnu skupinu... tak to posobilo na mna... tie luxusne, to su paradne kusky... tie sa skor asi v hoteloch vyuzivaju, by som povedala... my sme vyberali z ekonomickej, tam su ceny velmi prijatelne...

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 11:17 

@KubíkJ: tato nasa okolo 360 370 eur, presne si teraz nespomeniem. je to rozmer 170 x 75 cm. aby si si to vedel nejak dat dokopy, ze ako sa zhruba tie vane pohybuju. hej hej, to bol jeden z dovodov, preco sme chceli smaltovanu vanu. v porovnani s akrylatovou vanou znesie viacej istotne smaltovana. ja si rada davam kupele, tak ma potesilo, ze smalt dlhsie drzi vodu teplu. to som hned zbystrila, ked nam to predajca hovoril :)
@Kocianka: teraz mi napadlo, ze aj nasa starka mala taku vanu, ked si to spomenula. tak hej, musia aj oni robit nove a nove veci, aby sa udrzali na trhu. ked som si pozerala ponuku, tak mozem povedat, ze im to ide, lebo tolko peknych ich tam bolo, ze som si nevedela vybrat. nakoniec sme sa rozhodli pre to cayano.

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 08:41 

-ivulinkka istotne sa oplatí priplatiť a máš istotu, že ti vaňa aj vyzdrží a niečo znesie. Obzvlášť pri týchto smaltovaných, tie sú ozaj odolné. My sme kupovali v Siku, chcela som si ju vidieť predtým, než objednáme. Vybrali sme Centro Duo, dávali sme ju do kúta, tak rohy pri stenách sú normálne a ten posledný je taký oválny. Píšem to ako maďar, ale hádam chápeš, ako to myslím. Ale doviezť ti ju možu aj odtiaľ, to je zase už na tebe ako sa dohodneš ohľadom prebratia tovaru.

Poslať Napísal: 20 Aug 2021, 08:09 

Puka8815 píše:
@KubíkJ: tato nasa okolo 360 370 eur, presne si teraz nespomeniem. je to rozmer 170 x 75 cm. aby si si to vedel nejak dat dokopy, ze ako sa zhruba tie vane pohybuju. hej hej, to bol jeden z dovodov, preco sme chceli smaltovanu vanu. v porovnani s akrylatovou vanou znesie viacej istotne smaltovana. ja si rada davam kupele, tak ma potesilo, ze smalt dlhsie drzi vodu teplu. to som hned zbystrila, ked nam to predajca hovoril :)
@Kocianka: teraz mi napadlo, ze aj nasa starka mala taku vanu, ked si to spomenula. tak hej, musia aj oni robit nove a nove veci, aby sa udrzali na trhu. ked som si pozerala ponuku, tak mozem povedat, ze im to ide, lebo tolko peknych ich tam bolo, ze som si nevedela vybrat. nakoniec sme sa rozhodli pre to cayano.

celkovo mi pride, ze ma viacej vyhod ta smaltovana oproti akrylatovej. to je pre mna proste len plast. aj co sa umyvania a cistenia tyka. na smalte sa neusadza tolko bakterii, cize je to lepsie aj z hygienickeho hladiska. vanu pouzivas kazdy den, ci na sprchu alebo kupel. tak je dolezite by som povedal. je moznost aj nejaku upravu si dat spravit, nie nahodou? ci to sa mi pletie s niecim zase?

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 13:28 

@KubíkJ: jednoznacne, to aj ja hovorim. to s tymi vyhodami aj s tou udrzbou. neviem teraz, ze ktoru upravu mas na mysli, lebo su dve. jedna je antislip, to vlastne protismykova uprava. nemusis tym padom davat tie kadejake podlozky pupcekove a taketo veci do vane. to dost ocenujem, lebo tie podlozky vyzeraju podla mna maximalne neesteticky. a druha uprava je perleffekt, to je take nieco, ze ti voda lepsie steka z povrchu a neusadza sa na vani. neviem, ako by som to lepsie opisala. taketo veci si ti ja zapamatam. ale ked idem do obchodu a mam kupit tri veci, to nehrozi, aby som domov prisla s tymi spravnymi.

Poslať Napísal: 30 Aug 2021, 08:55 

Anka boli sme sa pozrieť v tom Siku, ako si písala a aj sme si vybrali. Skúsim ti nájsť, že ktorú, lebo fotku ešte nemám od nás reálnu. Tú tvoju som tam videla, mali ju vystavenú. Hovorili nám, že Kaldewei to má ako keby rozdelené na dve skupiny. Že jedna taká ekonomická, pre bežných ľudí a potom taká luxusnejšia, to je skôr pre hotely napríklad. Ono niečo sme si predsa len priplatili, ako sme sa už o tom rozprávali, ale úplne v pohode sme sa zmestili do rozpočtu.

Obrázok

Poslať Napísal: 03 Sep 2021, 12:27 

To je tvoja kupelna na tom obrazku? Lebo je ozaj krasna. Ta vana tam uplne pasuje. Dobre si vybrala. Ktory je to model prosim ta?

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre